מה רשמו עליכם בספר מחזור

מה רשמו עליכם בספר מחזור ../images/Emo35.gif

והאם עכשיו לאחר כמה שנים זה עדיין תופס לגביכם ? עליי רשמו ככה - "אצל ארז זה מנהג קבוע לאחר לבית ספר כל השבוע תחביב אצלו זה לעצבן אנשים אבל אותו כולם אוהבים " אוי אוי אוי כמה שזה נכון עדיין

שווווווווקוווווווו אני בהלם ../images/Emo12.gif

כששאלתי את יעלי מה כתבו עליה בספר במחזור חשבתי לפתוח שירשור כזה אבל לא ידעתי אם תשתפו פעולה או אם אתם בכלל זוכרים מה כתבו עליכם .. איזה קטע איתך !!
עליי כתבו : קטנה קטנה ,קומפקטית ..
שקטה ומאוד רומנטית.
בשיעורים אוהבת לדבר ..
מצפים לראות מה יהיה איתה בעוד 10 שנים ויותר
הכל נכון חוץ משקטה
אני
אנייי
ל-א !!

המשך ספר מחזור ..../images/Emo63.gif

אז אצלנו לא היו חטיבות באיזור . וישר עליתי לתיכון .. זה מה שכתבו עלי בסיום התיכון .. תראו איזה הבדל לגבי "השקטה"
רוסרט-זו המורה של המגמה שלי .הייתי מתה עליה..
היא מדברת ללא הפסקה ובכך מרגיזה את הכיתה. במקדונלד'ס עובדת את רוסרט אוהבת ובלעדיה העולם היה נראה אחרת

ס22ית

New member
../images/Emo98.gif

אני לא רוצה להרוס...אבל אין לי מושג איפה הספר מחזור שלי... אבל בטח רשמו משהו או על זה שכבר היה לי רישיון והייתי מגיעה עם אוטו לבי"ס (בסטייל
) או על זה שבקושי הגעתי..כי כל הזמן הייתי מבריזה בתיכון וכמעט לא הייתי מגיעה ללימודים
לגבי האוטו זה נכון- צמודה אליו עד היום לכל מקום. לגבי ההברזות-לא ממש..כי המשכתי ללמוד אח"כ והפחתתי את ההברזות

s h i r k u s h

New member
../images/Emo6.gif

אצלי לא ממש זוכרת מה כתבו,אבל זה די השתנה. כתבו עליי באופן כללי שאני חמודה, רגישה ואיכפתית וסתם עוד כל מיני שטויות.

זכוכיות

New member
חח פאדיחה ../images/Emo9.gif

חוכמה ושקדנות אותה מאפיינים, ציוניה מגיעים עד לשחקים. הצלחה מסחררת לה יש, אז אל תתבייש ועזרה ממנה בקש. התמדה אצלה היא דבר שכיח, ולכן בעתיד ודאי תצליח. (אגב, אני מוחה על הקטע הזה. יצאתי חרשנית, לא נעים
)

חחחחחחח זכוכיות .. ../images/Emo68.gif

שום פאדיחה . תאמיני לי .. הייתי מעדיפה לסיים את התיכון עם ציונים מעולים
ולא סתם בינוניים
אהבתי את מה שכתבו עלייך !!

זכוכיות

New member
אבל זה הכל שמועות ../images/Emo5.gif

אין שם מילה אחת שהיא באמת אני, חיפשו חרשנית בשביל ספר המחזור וכנראה שאני נראתי הכי מתאימה
אני מכחישה כל קשר לחמשירון הזה

eyal1307

New member
רגע נפתח את הספר../images/Emo6.gif

בתיכון: -לידעת כולם הכינוי שלי בחבר'ה הוא דובי שתבינו את מה שכתוב , וגם עשינו קטע מצחיק וקטע אמיתי... "דובי שלנו הוא ילד נחמד אה..רגע הוא לא שלנו ,הוא של ההורים שלו בעצם לא קוראים דובי,קוראים לו אייל מסד אהה... נשאר מקום לשורה אחת בלבד. דובי שלנו אוהב את בית"ר ,שונא מזגנים, מכיר את כל בנות י, וי"א והוא וקמפר כל היום ביחד. חטיבה: משפט|:"אתה שקרן אתה מלך השקרנים!!!!!" אשף: בהכנת שליפים. אובססיה: פלאפון(כמה אפשר לדבר???). מומחיות: בשר על האש(תאמינו לנו שווה לטעום)! יסודי ילד חביב, נדיב ואדיב. עושה מסיבות ומזמין את כולם בלי חשבונות. הוא נותן המון דברים ותמיד מוכן לעזור לאחרים. חברים אני רוצה להודות שהיה כיף לפחות את הספר מחזור וגיליתי עוד משהו שבכל ספר מחזור אני בעמוד הראשון אני הבן אדם הראשון שרואים צירוף מקרים מוזרר.... האמת שכל מה שרשום עדיין תקף גם להיום אם אני לא טועה........

eyal1307

New member
זה לא פייר נראה לי שאני היחיד

שנתן פה השקעה וזמן ובאמת פתח את הספר מחזור......

זכוכיות

New member
גם אני פתחתי ../images/Emo12.gif

אצלנו פשוט לא קשקשו יותר מדי, כל אחד קיבל 5-6 משפטים וזהו

מישהו ראה פה את ההודעה שנעלמה?

של ברכה המברכת?! זו היתה נוסח ההודעה - וכתבו עליי- ברכה < שם שמור במערכת
> נערה מטופחת וחיננית בולטת בכתה כציירת כשרונית תולה גורלה במזלות וכוכבים ובין היתר תולעת ספרים מדי פעם היא מבקרת בכיתה אך בחומר הנלמד מפגינה שליטה יצאתי חננה לאללה

ועליי כתבו

הוי חיפושית222 הרומנטיקנית הגדולה בשירים וחרוזים היא על כולם עולה חיפושית222 חייכנית ומפונקת כחתלתולה

זיגזג

New member
ואני.. בדיוק עמוד אחד אחרי שוקו ../images/Emo6.gif

בשפה הצרפתית הוא שולט ולהגיע לשיעורים הוא ממעט כל יום לכיתה דופק הופעות תמיד טוב משתדל להיות כל היום בחוץ מסתובב וכל אחד אותו מחבב

linu2

New member
ספר מחזור

זה מה שכתבו עליי: שיער ארוך לה עד מעבר לתחת ואותה תמיד תראו פורחת, מחברותיה מפוזרות אצל כולם ואת אהרון אוהבת הכי בעולם! גם אצלי זה עדיין תופס למרות שעברו הרבה שנים מאז.

linu2

New member
ממבט ראשון אפילו! ../images/Emo13.gif

הקטע עם השמות באמת עובד אצלי חזק וקשה לי עם שמות "כבדים" אבל כשבאה האהבה כבר לא מסתכלים על זה. ואני מציעה לך לא להסתבלט על השם הזה כי האיש והאגדה קורא בפורום.

Veruna

New member
עלי רשמו

שאני שקט ונחמד, ואיזה חרוז חביב על העובדה שאני ההוכחה לכך שדווקא המחשב הוא חברו הטוב ביותר של האדם.

למעלה