מה הייתם עושים אם הייתם קמים בבוקר בגוף של מישהו אחר?

דניאל8989

New member
מה הייתם עושים אם הייתם קמים בבוקר בגוף של מישהו אחר?

זה מה שאני מרגיש. כאילו כל בוקר אני קם בגוף הלא נכון.
אני גבר בפנים- ואישה בחוץ.
אני לא מבין למה יש אנשים טרנספובים בעולם, מה אכפת להם שאדם שמרגיש לא טוב עם הגוף שלו קם ומחליט לשנות אותו???
אם זה מעניין אתכם אתם מוזמנים לקרוא בבלוג שלי.

niva99

New member
ראיתי סרט על התופעה בערוץ 8

דווקא לא מזמן.
בחור מופנם ממשפחה תימנית עסלית כזו - עם הורים חמים.
האמא פתוחה ולבבית והאבא קצת "עתיק" ומקובע.
הקיצר היה להם בן שלמד הרבה, היה מסתגר בחדרו, מדביק כל מיני דפים על הקירות.
יום אחד הוא סיפר להם כי התקבל ללמוד באוקספורד והוא זקוק ל40 אלף שקל.
[בלי קשר לכך הראו אותו נכנס לסניף הדואר המקומי ושולח בכל פעם צרורות של כסף ל..תאילנד].
ההורים כמובן מאד שמחו עבורו שהתקבל לאוקספורד.
האבא עשה לו קצת בעיות עם הכסף - אבל מי יתנגד ללימודים כאלה? הרי האפשרות היא של פעם בחיים.
בסיכומו של דבר הבן בלי להודיע לאף אחד טס לתילנד שם הוא עובד ניתוחים מניתוחים שונים: שיוף סנטר, הצרת אף, השתלת חזה - לגבי ה...לא פירטו.
&nbsp
הוא נכנס למספרה ומבקש - מייק מי פריטי.
מספרים אותו ומיישרים את שיערו המקורזל לפן מקלות.
הוא מתהלך מבסוט ברחובאבל עדיין ההליכה שלו גברית.
&nbsp
בהמשך ממש מראים את תהליך הטרנפורמציה שהוא עובר בטרם חוזר לארץ.
לומד ללכת על עקבים, מתלבש נשי, מדבר על עצמו בלשון נקבה, מנפנף בשיער ומסגל תנועות נשיות.
&nbsp
כמובן שבשיחות שלו עם הוריו הוא מספר כמה הוא בר - מזל שהתקבל וכמה הלימודים קשים.
במקביל הוא עובר תהליך של הפתחות - מגבר סגור וביישן הוא מתחיל לשיר במועדון קריוקי כשהוא עולה כמעט על השולחן.
הבן אדם מתחיל לחיות.
לקראת הסוף הוא שולח הודעה לאחיו שעליו לבוא לשדה התעופה ולאסוף מתנה מאד יקרה ושבירה שקנה.
האח מגיע ...מתבונן לצדדים כל הנוסעים חולפים על פניו והוא לא מזהה את אחיו שחזר זה עתה מתאילנד.
&nbsp
האח הטרנסג'נדר פונה אליו והם מתחבקים אבל האח תופס בראשו ומסרב להאמין שזה אכן אחיו.
המחשבה הראשונה שעוברת עליו זה איך אבא יגיב...
&nbsp
האמא אגב, קיבלה את כל העניין באהבה - ואמרה כי כבר מזמן שמה לב שיש לו בגדים נשיים בחדר אבל חשבה שזה שלב שיעבור לו.
ואז הבן קובע איתה להיפגש בפארק היא מגיעה עם אחותה הם מתחבקים ומטיילים בהמשך היא פונה אליו בלשון זכר (מתוך הרגל) והוא עונה לה כנקבה. כל אותו הזמן האבא מציץ עליהם מבין העצים תוך שהוא מתחבא
&nbsp
&nbsp
הקיצר לא אלעה עם כל האורך - אבל הסיפור היה מאד מעניין.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה