alicevivi

New member
לימודי בניית ציפורניים

היי,
אני שוקלת להתחיל ללמוד בניית ציפורניים באזור המרכז, רציתי לדעת עם למישהי יש חוות דעת על נייל סטודיו שאצלם אני שוקלת להתחיל.
בנוסף הם מציעים לי לרכוש ערכת מוצרים בסך 3500 ש"ח והאמת אני די סקפטית, המכונת שיוף בערכה לא נראת לי איכותית, וזה עיקר המחיר הגבוה.
האם יש מכונה טובה שתוכלו להמליץ לי עליה? איך המכונה של סטרונג?

בנוסף האם זה בעייתי ללמוד אצל מישהי ששתן לי תעודה רק מטעם הבית ספר ולא מטעם משרד ה תמ"ת, הבנתי שהיום בלי תעודה של משרד התמ"ת כמעט ואי אפשר לעבוד בתור עצמאית (מבחינת רואה חשבון, פתיחת עוסק מורשה/פטור, ביטוח לעסק וכו...) האם ידוע לכן על זה משהו?

כמובן אם יש לכם טיפים כללים בנושא אשמח לשמוע.

תודה מראש לעונות :)
אליס

יעל י

New member
אליס שלום וברוכה הבאה...

יש יתרונות לבחירה בבית ספר או למורה פרטית אחת על אחת.
בכל מקרה אין תעודה של תמ"ת לבנית ציפורניים עד כמה שידוע לי כמו לקוסמטיקה או פדיקור למשל.
ממליצה לך לברר כמה בנות מקסימום יש בקורס בנייל סטודיו ואם לא הרבה הייתי הולכת על זה.
לגבי מכונה,אני עובדת כבר שנים עם אחת פשוטה ולא ידועה ואני מאד מרוצה.
סטרונג ידועה כטובה,יש פחות או יותר גם בחברה הזו.
לא ממליצה לרכוש את הערכה שמציעים אלא בשלב מאוחר יותר לקנות בנפרד ובכל מקרה לעשות השוואת מחירים אם מה משתלם יותר.
&nbsp
בהצלחה

עדידה1234

New member
קורס פרטי לבניית ציפורניים

שלום בנות,
אני מעוניינת להתחיל ללמוד בניית ציפורניים בקורס פרטי(מצומצם, גג עד 3 בנות)
רציתי לדעת אם אתן מכירות/ממליצות על מישהי באיזור המרכז עדיפות לרמת גן?

אשמח לעזרתכן,
תודה:)

יעל י

New member
רמת גן...

אם רחלי בר עובדת עדיין אז מומלץ מאד ואם יהוד מתאים לך (נווה מונסון) אז יש את אירית פינס
אם תרצי טלפונים - אתן.

יעל י

New member
אני לפני שנים....

אולי 7 למדתי אצלה אחרי שעברתי קורס במקום אחר שלא היה מספק יחד עם זאת אני לא מהאיזור ככה שלא יודעת איך הבנות איתן למדתי או מה קורה היום.
היא מדהימה.

למעלה