סדנאות להתנהלות כלכלית נבונה

מעוצבן ??

??????????
למה???

תודה

תודה לך על התגובתך והבנתך החיובית. לא מובן מאליו
שינוי גישה של תפוז בניהול הפורומים להפוך למקצועיות יותר לא בא להרוס את הפלטפורמה הזו אלא לחזק אותה ולמקצע
אני מעריך שזה יתרום לביסוסה וצמיחתה כפלטפורמה שניתן לפנות עם דילמות ושאלות במרחב הכלכלי משפחתי ולתת במה גם לחכמת ההמונים שלא מעט פעמים מוכיחה את עצמה

יקי הוא צודק

הפורום מושתת על חכמת המונים, כולל חכמתו של מנהל הפורום, אבל כאשר מנהל הפורום מתחיל לשווק את עצמו דרך הפורום, יש בזה טעם לפגם. בעיני זה גורם נזק לפורום ואם אתה שואל אותי, עושה לך באופן אישי שירות רע.
בנוסף התגובה שלך ל"מעוצבן" היא תגובה לא ראויה ולא עיניינית ומעמידה אותך באור מאוד לא מחמיא. אותי אישית איבדת... (מעניין אם תגובתי זאת תימחק יחד עם כל השירשור...).
האם היית מאפשר פרסום כזה גם של מישהו אחר?

סדנאות להתנהלות כלכלית נבונה

http://www.only-numbers.com/סדנאות/
סדנא לניהול תקציב
גם מי שמכיר את העקרונות שעל פיהם מומלץ לפעול על מנת לשפר את ההתנהלות הכלכלית יוכל להפיק לא מעט תועלת מהשתתפות בסדנא שבה נלמדים נושאים הקשורים בניהול תקציב. לכל גוף העוסק בהכנסות והוצאות כספיות חשוב שיהיה מסגרת תקציבית מסודרת וכך למנף את המשאבים כספיים.
גוף כזה יכול להיות ארגון או עסק ואפילו משפחה. המונח תקציב משפחתי הוא ערך שנכנס למודעות בשנים האחרונות. אט אט מחלחלת ההבנה שמשפחה נדרשת לנהל את ההכנסות מול ההוצאות ולשלוט מול הצרכים האמתיים של הבית. לשמור על איכות החיים למנוע משברים ולחצים כספיים שיכולים ליצור סדקים במרקם המשפחתי עד כדי פרוק התא המשפחתי.
סדנא לניהול תקציב מתאימה וחובה לכל אחד , אינו קשור בהכרח למשפחות חיות בחובות ומינוס. סדנה מעניקה כלים תקשורתיים ומעשיים לנהל ולעקוב אחר המשאבים ולנהל אותם תוך כדי הצבת יעדים ומטרות קרובות כמו יעדים לטווח ארוך כמו עצמאות כלכלית.
סדנא לניהול תקציב
לא פשוט להבין איך יהיה הכי נכון לבנות תקציב וזו הסיבה שכדאי ללמוד זאת מאנשי מקצוע המבינים בתחום ויכולים לתת כלים , שיטות וללוות משפחות איך להתנהל ואיך לעקוב אחר הנתונים. חשוב ביותר לנהל ולהתנהל כלכלית בלי ליצור גרעון חודשי , כלומר לא להוציא יותר כסף מההכנסות.
בנוסף הבעיה בדרך כלל היא שאין שיטה פשוטה נגישה וידידותית לנהל את מסגרת התקציב המשפחתי והמעקב אחר ההוצאות וההכנסות לכן כדאי לאמץ שיטה כזו באמצעות קובץ ממוחשב או תוכנה מקצועית המיועדים למטרה זו להתמיד במעקב.. בדרך זו ניתן לבצע חישובים שונים או להפיק דו"חות ולבנות תחזית לפחות חודשיים שלושה קדימה תוך ראית הצרכים והיכולות הכספיות העתידיות.

אני אסביר לך מה עשית

1- עברת על חוקי הפורום בכך שפירסמת בו מידע שיווקי לטובת גורם שיש לך בו אינטרס אישי.
2- ענית בזילזול ובהתנשאות לכותב בפורום (למרות שתגובתו לא היתה פוגענית או בעייתית אלא עיניינית לחלוטין)
3- לצערי גם תגובתך האחרונה "לא מצליח להבין מה עשיתי" הופכת את ההתנצלות שלך לחסרת משמעות.

מנסה

חבל לי שאת רואה בהתנצלות כחסרת משמעות כי בהחלט יש כוונה בדברי.
ממש לא הייתה כוונה ליחס מזלזל ומתנשא בתשובתי ואכן צר לי שככה נראה.
אני חדש בפורום ולומד אותו ואת חוקיו ותגובתכם בעיניי קשה ואולי אגרסיבית גם.
לגבי פרסום מידע שיווקי .....תפוז שינו גישה לגבי פורום זה ואולי אחרים גם שהיו בהתנדבות וכרגע משווקים את הנהלת הפורום בתשלום דבר שעל פי החוקים שלהם ( כך נאמר לי ) מותר לי לפרסם. לא בתגובות אבל כן בהודעות ועדכונים וזה מה שאני עושה.
אני משער ומקווה שעם קצת זמן אוכל גם להבין את המורכבות של כל הקונספט ולתרום מהידע ויכולות שלי.

באותו עניין
יקי, תוכל בבקשה להוריד את החתימה שלך מכל תגובה שלנו? זה גם מוזר וגם קצת מציק

ai21

New member
תודה. סדנה של 50 שקל זה מחיר סביר בהחלט

למרות שאני מבין שזה גם "משפך שיווקי".
כמה עולה התוכנה?

איכות חיים

התוכנה היא כלי עזר חשוב בניצול המשאבים שלנו להגעה לאיכות חיים. הרבה אנשים מתבלבלים בין איכות חיים לרמת חיים וחושבים שלגור בבית גדול במקום יוקרתי ונסיעות לחו"ל מסעדות ובגדים חדשים הם איכות חיים ואומר את האמת הם אכן איכות חיים בתנאי שיש יכולת לספק את הרמת החיים הזו כי אחרת הלחצים שנוצרים לסגור חובות שנוצרים בעקבות רמת החיים פוגעים חזק באיכות החיים שלנו. העלות של התוכנה לדעת לאן הכסף מנותב לשמור ולעקוב ולהיות אפקטיבי היא בטלה בשישים והיא 240 ש"ח + מע"מ.

ai21

New member
איכות-חיים בת-קיימא

המטרה היא שמירה על איכות החיים.
המטרה היא להימנע מהתנהלות גרעונית שתגרום לירידה חדה באיכות החיים כשההלוואות יגיעו למסה קריטית,
ואפילו - צבירה של באפרים וביטוחים שיאפשרו להתמודד עם קטסטרופות, או סתם פרישה, תוך שמירה על איכות החיים.
&nbsp
&nbsp
מצטער אם זו שאלה קצת חוצפנית,
מה התוכנה נותנת מעבר לאקסל פשוט?

מאוד לגיטימית

ולא חוצפנית שאלתך. היא לא סתם אקסל פשוט ..........כי כאלה יש בשוק חופשי.
בכל מקרה אתה מוזמן להתנסות בה ללא התחייבות ואפילו אתה יכול לקבל פגישה אישית להנחות ולהסביר את המהות והמשמעות של התוכנה.
היא כלי תומך משקף וגם כלי עבודה לבניית מסגרת להתנהלות כלכלית בראיה חודשית שנתית ורב שנתית.
אנחנו מאוד מאמינים בה ואנחנו מעבירי סדנאות עם התוכנה הזו גם לעובדי בנק הפועלים אריסון שיכון ובינוי וגם תהליכי ליווי של אלון גל מלויים עם הכלי הזה בנוסף לעוד מאמנים ומלווים שנעזרים בתוכנה הידידותית הזו עם המשפחות שהם מלווים. מוזמן ליצור קשר דרך האתר

למעלה