בכרטיס אשראי מה זה 30 פלוס דחית חיוב חול ו - חיוב קבע

tomerbd

New member
בכרטיס אשראי מה זה 30 פלוס דחית חיוב חול ו - חיוב קבע

שלום בדף כרטיס אשראי שלי אני רואה:

1. 30 פלוס דחיית חיוב חו"ל: תעריפית שנתית 3.10% מתואמת שנתית 3.14%
כשאני קונה באינטרנט מחול אני רואה שהחיובים באמת בחודש הבא, האם זה אומר שהם גובים ריבית של 3% על מנת שהחיוב יהיה בחודש הבא? אם כן האם אפשר לבקש מהם לבטל את זה מצידי שיגבו מיד באותו הרגע רק שלא יחייבו אותי בריבית גרנדיוזית של 3%
2. חיוב קבוע: תעריפית שנתית: 6.10% מתואמת שנתית: 6.27%
מה זה חיוב גבוע? אם יש לי תשלום קבוע למשל לספק אינטרנט או גז האם הם מחייבים אותי בחיוב קבוע? לא ברור מה זה אומר..

תודה..

30 + דחיית חיוב

שלום, כן בהחלט אתה מחוייב על דחיית חיוב ויתכן והצטרפת לאפשרות כזו בבנק ואולי לא יודע. בכל מקרה שווה לך ליצור קשר עם הבנק שלך וברר את הכל לפרטים ובהתאם לקבל החלטה. לידיעתך תמיד רכישות עם אשראי יש להם עלות בהמרה שיתכן ולא תמיד שווה. כדאי לך לבדוק אולי לצאת עם מזומן אם זה נסיעה קצרה או לפחות לדעת את העלות בהמרה . מצרף לך לינק עם תשובות נרחבות ומדוייקות לשאלתך
https://www.cal-online.co.il/he-IL/Cal/GoingAbroad/Pages/taknon_chul_ishi.aspx

tomerbd

New member
תודה רבה אברר זאת הבנתי שיש משהו בדחיה אב מה זה ״חיוב קבע״?

tal902

New member
חיוב קבוע

זה שסכום קבוע יירד לך במועד החיוב וכל מה שמעל הסכום הזה נכנס לסל כזה והוא נושא ריבית של 6 % .כלומר גם אם תרכוש ב6,000 שקלים בחודש במועד החיוב ירד לך 2000 רק נגיד וכל שאר ה-4000 ישאו ריבית של 6% שנתית.
&nbsp
לנושא דחיית חיוב חו"ל. אפשר לבטל את דחיית החיובים בחו"ל ואז זה ירד לך מהחשבון ישירות בסמוך לתאריך הקניה ולא במועד החיוב.
&nbsp
&nbsp

למעלה