שאלה לנשואות

ALON408

New member
זה בסדר

נוח לי עם זה ,היא מצייצת כשמתחשק לה ,צופה לי בפרופיל ועוקבת מבין אותה ,גם אני בתור אישה נשואה אולי הייתי חוששת קצת מסוג של חבר שלא רוצה לשכב ולזיין אותי ולפגוע לי במשפחה ,נכון שהיה מוטב אם הייתי מרווח ממנה משהו כמו קשרים קומבינות קידום אולי בקריירה והטבות ,לא בגלל זה אני מרגיש שאני צריך להיות איתה בקשר,כרגע זה טלפונים לפני החגים פעם בחודש בא למשרד ופירגונים וכו ברשת

ALON408

New member
שוב

הכל בסדר לא שיערתי או מנסה אחרת להוביל אותה למשהו,כן מרגיש שיש סוג של משהו לא מוסבר בינינו ,כמה שנחם שאנו מכירים ועבדנו יחדיו,אני ציינתי שפשוט הפריע לי קצת שאתה שואל על חבר ומה קורה איתו ואין זרימה ,7שנים עבדתי צמוד עם נשים,ותאמין לי נשואות גם גויות וגם דתיות מכאן התחילו וניס ולגשש ועוד!
היא יודעת שאין לי כונה רומנטית תאמין לי..
אם היא הייתה רוצה הייתה חוסמת אותי בווטאספ או בטלפון או בפייסבוק

בסך הכל לומדתי גם לעצור את האיכפתיות והזרימה בשיחה כשאין זרימה

ALON408

New member
שאלתי בעבר

בכמה נושאים וענייני חברים בפורום שיחת גברים

ALON408

New member
שאלה לנשואות

יש לכן חבר מכר עמית שעבד איתכם ויש לכן רגש כלשהו,חלילה לא רומן או זיון
שומרים על קשר חודשי הוא שואל אך בעבודה ובבית ומה שלומכם,הוא שואל מתוך חיבה איכפתות סוג של אהבה חברית !
כשאתן לא עונות וזה מפליא האם אתן חושבות על אך זה נשאר באויר השאלות ללא מענה ,אתן שאלתם והוא סיפר ,הוא שואל ואתן משום מה לא עונות והוא חש אי בהירות וקצת פגיעה

מה הסיבה להתנהגות הזאת? למה לא לשתף בהדדיות מה כבר יכול לקרות?

ALON408

New member
היי

מדובר על זה שיש לנשים נשואות חבר מיוחד ללא רצון לרומן או סקס,הוא חבר איכפתי וכו ,והוא פשוט שואל מתוך איכפתיות וחברות טובה לדלומן ומה קורה בעבודה וכו
האם זה שהוא שאל שאל איתכם ולא קיבל תשובה ,הוא כבר לא נפגע או נעלב,זה לא עןשה לכן משהו שלא החזרתם לו תשובה על מה שהוא שאל?

חביף1

New member
לא שאלת כבר שאלה דומה?

אני חושב שנשים למדו לשמור על עצמן היטב, בלית ברירה. למרות ה- #METOO ושאר מהלכים, עדיין נשים מוטרדות, מציקים להן על בסיס יומי, מעליבים אותן [ אפשר לספר בדיחה גסה? כשאת האשה היחידה בקבוצה, ואז את עוזבת את הקבוצה עד שהאדיוט יסיים להראות כמה הוא "נאור" על חשבונך, שברגיל נעים לך בה.. איכס, שליטה גברית דוחה ], לכן הן לא ממהרות לשתף גברים בחייהן הפרטיים. צודקות. זה שאתה שש לשתף מסמל להן משהו ביחס אליך, יתכן שמה שהן מבינות לגביך כלל וכלל לא מוצא חן בעיניהן, ולכן הן מעדיפות לשתוק. [ רמז עדין - כנראה הדיסקרטיות ממך והלאה, כי אולי שיתפת בפרטים שאין לשתף אנשים זרים, אפילו הם חברות מהעבודה].
אשר על כן אני חוזר ואומר לך - חברות אינטימית של "שתי אחיות": עם אשה תתאפשר רק לגבר הומו. הטרוסקסואל לעולם לא יהיה "אחות", ואם הוא אחות, אז צר לי.. כן.. ערכו בשוק הסקס והגבריות במושגי הטרואים עלוב במיוחד.

ALON408

New member
היי

אני מאמין שמי שלא רוצה שיטרידו אותה אז לא יטרידו ,מנסיוני הכל תלוי באישה ומה היא משדרת ואומרת!
אתה יכול להבין צעירות וסטודנטיות וכאלו שמתחככות עם גברים בעבודה ,אישה בוגרת צריכה לעמיד במקום ככה יכבדו אותה!
ייתכן וסיפרתי דברים אישיים ,בקשר הנל הוא אפלטוני ,הרגשה היא שהיה לנו משהו פעם ולכן אין כאן חיזור רומנטי או ניסיון לסקס,לי זה לא משנה כי אין לי אינטרנס כלפיה ,אני חושב שגם היא אולי מפחדת מרגשות כלשהן שיצוצו עם הקשר יעמיק,בדרך כלל אני לא מתחכךל עם נשואות ,עבדתי 7 שנים עם נשים צמוד ,למשל אתמול ב10 בלילה שלחתי לי באינסטגרם החלמה מהירה ואחד נדבק מהשני אז שאלתי אותה מי נדבק הילדים?ולא הגיבה
יש כאן סוג של קשר מיוחד שנשאר ברמה של פרגונים שיתופים מחמאות איכפתיות וזהו

חביף1

New member
אז מה הבעיה, אם כך?

אם הכל יופי-טופי?
אולי אתה קצת "נודניק"? כי אם "
יש כאן סוג של קשר מיוחד שנשאר ברמה של פרגונים שיתופים מחמאות איכפתיות וזהו" אז הכל בסדר, לא?! ואז ההצעה של "המילה הגדולה" אליך מקבלת משנה תוקף.

ALON408

New member
התכוונתי

שכביכול היה מאוד יתאים לי שתהיה זרימה בשיחות בינינו וגם טלפונים נגיד פעם בשבועיים ,שיהיה קשר זורם הדדי כזה שבו אני משקיע מין הסתם כי אכפת לי וכנל מהצד שלה עד כמה שאפשר...

חביף1

New member
אז קיבלת ממני לפחות שתי תשובות - עליך להרהר בהן

ולהחליט אם זה מתאים לך אם לאו.
לתפיסת עולמי, הגברת הציבה לך גבול מובהק - עד כאן. תרצה תקח לא תרצה אל תקח. מה יש עוד לחפור סביב זה?!
ושוב אני מדגיש בפניך - חברים ממין זכר אינטימיים של נשים הם רק הומואים.

למעלה