בעלי לא רוצה לעבור דירה

בת אחת1

New member
בהתחלה הסכמתי עד שנסתדר

כך אמר .ככה עברו הימים ואני לא רוצה לריב איתו .אבל זהו נגמר לי אני רוצה לגור לבד. איך אומרים בעדינות .אני באמת מיואשת. מה נעשה שיבוא הילד הראשון?

בת אחת1

New member
בעלי לא רוצה לעבור דירה

אני ובעלי נשואים טריים וגרים אצל ההורים שלו. יש לי בעייה אני רוצה להשכיר איתו דירה שנגור ביחד .נמאס לי שבחדר אחד אנחנו וההורים בחדר אחר. ניסיתי בכל הדרכים איך משכנעים אותו בעדינות לעבור. יום אחד אעזוב אותו. אני מיואשת רוצה פינה פרטית שלי .לא מגיע לי? איך אגיד לו? הוא נדבק לשם וזהו

La Milagrosa

New member
אני התגרשתי מבעלי הראשון מסיבה דומה מאד ואני לא מתחרטת

ולא גרנו באותה דירה עם הוריו, אלא קומה מעליהם.
תברחי ממנו מהר, לפני שיהיו ילדים.

חביף

New member
מסכים אתך

רק את רוצה לשכור דירה [ משכירים את הרכוש שלך לאדם אחר].
אני זוכר כשישנו אצל ההורים שלי או של בת זוגי לא קיימנו יחסי מין. המחשבה שהם בחדר לידינו עוררה בי התנגדות, וגם בה.

תאכלי לו את הראש

כל הזמן. תחזרי על המנטרה כמו תוכי.

סיגלית 2014

New member
מנהל
למה לא לדבר לעניין כמו זוג בוגרים

כפי שהציעו כאן?

למה דווקא "לאכול לו את הראש"?

1precious1

New member
אכן בעיה

אני יכול להבין זוגות שבתחילת דרכם נוטים לגור אצל מי מההורים, אבל זה משהו שחייב (חייב!) להיות זמני.
אתם הרי לא התחתנתם ולא התכוונתם להקים משפחה תוך כדי לחיות תחת קורת הגג של ההורים.
זה לא קל ולא פשוט, בטל שלא כללכלית ועצמאית אבל זה משהו שאתם אמורים לרצות בו ולהלחם עליו גם במחיר כבד.

itay337

New member
אפרופו נשואים

שלום לך לפי הנתונים שרשמת כאן בעלך לא מוכן לעזוב את הקן !
לפי דעתי את צריכה לדבר דווקא עם ההורים שלו וללחוץ עליהם שיעזרו לך בנדון מצד שני יותר נוח לו לגור שם כי ההוצאות שלכן כרגע לא מורגשות כי אתם עדיין אצל ההורים ! לפי דעתי לחשוב על פרידה בגלל זה , זה לא נכון לחשוב ככה אבל עדיין תפני ללב שלו תסבירי לו שאת חייבת את הפינה והפרטיות שלך ונמאס לך שכל פלוץ שקורא בניכן ההורים שלו גם חייבים לדעת! מקווה שיעזור אני באותו הסרט של בעלך חחח אבל תחשבי על זה שמה יותר טוב מלחסוך עכשיו לבית משלכם בלי כל ההוצאות אם תשכירו דירה !!!

למעלה