מחפשת נייר טואלט חזק ורך כזה שלא

סיגלית 2014

New member
מנהל
ומה את זורקת לפח?

לא סתרתי את העובדה שצואה מעבירה מחלות.
לא הבנתי שני דברים:
1. איך זריקת ניירות טואלט או מגבונים מעט מלוכלכים לפח עם מכסה עומדת בניגוד ל"רצוי להרחיק אותו מאנשים..."?
יש הטוענים שגם הורדת המים בשירותים יכולה "להעיף" חיידקים לכן ממליצים להוריד את המים כאשר המכסה סגור.
2. כיצד את כאדם בוגר שתופס מעצמו, עדיין משתמשת במילה הילדותית ולא מחליפה אותה במילה שבדרך כלל משתמשים בה בוגרים?

ברשותך אני פורשת מדיון חסר הטעם הזה שהתחיל כבדיחה.

של השירותים? גלילים ריקים,

פדים (יומיומיים - לא אלה של מחזור) עטופים בנייר טואלט, וניירות של פדים.
לא ממש משנה שהפח עם מכסה, כי פותחים את המכסה. לא הייתי שמה גם לחם רקוב בפח של השירותים. מעבר לענייני הבריאות שכבר הסכמנו לגביהם - זה גם מסריח, ולא ברור לי איך אתם סובלים את זה. אתם סותמים את האף כשאתם לוחצים על הדוושה של הפח כדי לא להריח את הקקי שיושב שם?
2. אין לי מושג איך כאדם בוגר משנה לך באיזו מילה משתמשים. כאילו, מפריע לך לשמוע את המילה קקי? וזה מה שהופך אותך לבוגרת י-ו-ת-ר ממי שאין לו בעייה אם משתמשים במילה קקי או צואה?

סיגלית 2014

New member
מנהל
חדרי השירותים אצלנו לעולם אינם מריחים רע

במיוחד כאשר מקפידים על נקיונם.
מסקנות רק אצלך בבית בבקשה ובלי לרדת לפסים אישיים.

איך זה פסים אישיים, למען השם?

נניח מישהו עשה את צרכיו בבית שבו מנגבים וזורקים לפח. עכשיו יש פח עם צואה בתוכו. בא מישהו אחריו, משתמש בשירותים, וצריך להשתמש בפח מאיזושהי סיבה (לדוגמא מישהי שמחליפה פד יומיומי). כשהוא פותח את הפח לזרוק מה שהוא צריך לזרוק, הפח מפיץ ניחוח שאנל מספר 5?

danakama10

New member
פייר? זה נשמע ממש מגעיל

לא היגייני ומסריח. לא נעים להגיד, אבל אם את לא מריחה כלום אולי פשוט כבר התרגלתם לריח.
אם את מעדיפה להשתמש במגבונים ולא בנייר טואלט, ואם אינך מעוניינת להתקין מושב בידה כמו בקישור שנתתי למטה, אני ממליצה לך לקחת נייר טואלט, להרטיב אותו מעט ולשים עליו מעט סבון נוזלי, להשתמש בזה, ולזרוק לאסלה. הטריק הזה שימש אותי בזמנו כשהילדים היו קטנים.

סיגלית 2014

New member
מנהל
התקנתי אחד כזה אצלנו בבית

מזכיר לי את הילדות. כשהייתי ילדה (ולא היו מגבונים) היו בסמוך לאסלות צינורות קצרצרים מחוברים לברז קטן ואפשר היה להשפריץ מים ולשטוף. אין כמו שטיפה של מים. הייבוש היה נעשה בעזרת נייר טואלט שהיה נזרק לאסלה וחסל.
בקרוב נעבור דירה ולא ויתרתי, באחד מחדרי השרותים התקנתי בידה. זה פתרון מעולה. אני בכלל בדעה להתקלח, אם אפשר.
אני אישית לא מתה על מגבונים אך זו גם אופציה שקיימת אצלנו.

שנית, אנו לא צריכים להתרגל לריח רע. אם היה ריח רע, בכל פעם שהיינו נכנסים לחדר שירותים זה היה סיוט. כפי שכבר עניתי למגיבה הקודמת, ניתן להשתמש בנייר טואלט ולזרוק לפח, ניגוב במגבונים לא אמור להיות כל כך מלוכלך אלא אם יש איזו בעיה במערכת העיכול.
להרטיב נייר טואלט לא כל כך יעיל כי הוא מתפורר ומשאיר חלקים על העור. לא הייתי ממליצה להשתמש במקומות הללו בסבון נוזלי אלא אם מדובר בסבון מיוחד בעל PH חומצי המיועד לאזורים הללו.
וכמובן שמקפידים על הנקיון בכל מקרה ועל פינוי הפחים לעיתים קרובות (לרוב זה "מקפידה"
. מה לעשות...)

danakama10

New member
ממליצה על מושב בידה במקום

הנה דוגמה לבעלי תקציב נמוך -
https://www.amazon.com/Luxe-Bidet-N...22387&sr=8-3&keywords=toilet+seat+water+bidet

ומי שרוצה להתפנק עם מים חמים, סילון אויר שמייבש את העסק (יש גם יותר זולים)-
https://www.amazon.com/SmartBidet-E...&sr=8-4&keywords=toilet+seat+water+bidet&th=1

לי יש את זה כבר 3 שנים, ואם אני צריכה להתפנות בבית שימוש אחר, זה מרגיש לי כל כך מגעיל ולא נקי.

למעלה