מחפשת נייר טואלט חזק ורך כזה שלא

La Milagrosa

New member
עוזרת לא צריכה לגעת או להריח את החירבונים שלכם.

היא לא שיפחה ולא משרתת.
מי שמשאיר לעוזרת חיתול מלא ומגבונים מלאים חרא ולא זורק אותם בעצמו לפח הראשי של הבניין הוא חתיכת בהמה.
היא לא היתה צריכה לפטר אותי, אני פיטרתי את עצמי בלי להודיע לה בכלל. דפקתי לה ברז ופשוט לא הגעתי בשבוע שלאחר מכן, וכשהיא התקשרה, הסברתי לה למה.

תינוקות שלא יכולים לשבת על האסלה?

להם ממילא יש טיטול שצריך לזרוק לפח - אז אם לא רוחצים אותם בכיור מנקים עם מגבונים ושמים את המגבונים בתוך הטיטול וזורקים יחד לפח שבחוץ.

אגב, אלה לא אותם מגבונים שסיגלית מדברת עליהם.

המגבונים לתינוקות שונים, ולכולם ברור שלא אמורים לזרוק אותם לאסלה (או לפחות כך היה בעבר, כשהיו תינוקות, ומגבונים, בבית שלנו). הם לא אותם מגבונים שמשמשים אנשים מסוימים כתחליף לנייר טואלט.

אכן, אבל (א) במגבונים לתינוקות אף אחד לא חושב שכן

ו-(ב) במגבונים שמחליפים נייר טואלט מעולם לא השתמשנו, ולהם התייחסתי כשאמרתי שאצלנו משתמשים בנייר טואלט (ולא לאלה של התינוקות שכן השתמשנו בהם לפעמים כשהיו לנו תינוקות, אבל כמו שציינתי, לא הוסיפו הרבה לזיהום מבחינת דברים כמו שקיות פלסטיק כי ממילא היה טיטול לזרוק).

חביף

New member
כך גם אנחנו נוהגים

הכל לפח, וקישטה החוצה ..
ברגע שנגמלים, גיל שנתיים, כמו כל מבוגר אחר. נייר טואלט.
מגבונים רק לפחי הזבל, גם בשירותים ציבוריים.

w in w in

New member
מחפשת נייר טואלט חזק ורך כזה שלא

נקרע בניגוב, מי יכול להמליץ?

סיגלית 2014

New member
מנהל
יש לי רעיון מהפכני בשבילך

תעברי למגבונים.

La Milagrosa

New member
איכס איך שנאתי לנקות בתים של אנשים שזורקים נייר טואלט לפח

בא לי להקיא מזה.
שאלתי פעם אחת מהנשים האלו אם היא חושבת בטעות שאני משרתת שלה.
היא לא רק היתה זורקת לפח נייר טואלט עם חרא (סליחה). היא גם העזה להשאיר חיתול מלא על שידת ההחתלה בחדר התינוק.
כמובן שבאותו יום סגרתי את דלת החדר הזה ולא ניקיתי אותו.

סיגלית 2014

New member
מנהל
מה קרה נשמה?

מה הבעיה לזרוק לפח?

חשוב לציין: ברוב המכריע של המקרים, אני מפנה את הפחים בחדרי הרחצה והשירותים.

סיגלית 2014

New member
מנהל
לא נשמה, זה בכלל לא מה ששאלתי

שאלתי היית המה הבעיה לזרוק לפח. הכוונה הייתה למגבונים.
אם את מעדיפה לזרוק לאסלה וליצור סתימות, זבשך. היו לי שכנים שגם זרקו טיטולים לאסלה, החכמולוגים.
תמיד יש שקיות בבית שניתן למחזר, יש כפפות, וניתן לרוקן פח גם מבלי לגעת בתוכן שלו.
בחירה שלך.
את הטוסיק של הילדים שלך, שהיו תינוקות, לא ניקית? את הטיטולים שלהם לא הרמת? זו עבודה יותר מלוכלכת מריקון פח.

והכוונה שלי הייתה לקקי על המגבונים.

אלה שאת זורקת לפח. אגב, לא יודעת מה זה "שקיות שניתן למחזר", אבל אם הכוונה שלך היא סתם לשקיות פלסטיק רגילות לא מתכלות, זו גם פגיעה בסביבה, כי היית יכולה פשוט לנגב עם נייר ולזרוק לאסלה, ולא היית צריכה להשתמש בשקיות פלסטיק. לא יודעת כל כמה זמן את זורקת את הפח, אבל כשאנחנו החלפנו חיתולים עם קקי, זרקנו אותם מייד לפחים הציבוריים מחוץ לבית ולא שמרנו את הקקי... גם תחתונים שמתלכלכים עם קקי אנחנו זורקים מייד לפח בחוץ. בגדול אנחנו לא חסידים של לשמור קקי בבית שלנו. זה מגעיל, מסריח, מעביר מחלות, ומערכת הביוב מיועדת להרחיק את הקקי מאיתנו ובכך תורמת לבריאות שלנו - לא רואה למה לסגת לאחור ולהחליט לשמור את זה בפח בבית... ואם את עוטפת כל "נגלה" של מגבונים בשקית נפרדת, אז, שוב - עניין הפגיעה בסביבה.
בקיצור, המגבונים האלה לא להיט, ואנחנו לא משתמשים בהם בכלל.

סיגלית 2014

New member
מנהל
די להיתמם, נו?

לא התכוונתי לפגוע בסביבה. טענתי שיש בכל בית שקיות שאין בהם שימוש. זו בחירה האם למחזר אותן או לא. אבל זה בכלל לא הנושא כאן כי העלתי מספר פתרונות.

כל אחד כמובן יבחר מה נוח לו ויעשה כראות עיניו. הצעתי פתרון לשאלה די מצחיקה ולקחת את זה רחוק מדי לטעמי. אבל אני עונה בכל זאת.
לדעתי (וזו דעתי) חייב להיות פח בכל חדר שירותים עם מכסה, בנוסף לפח המרכזי בבית (גם עם מכסה) שזו בחירה היכן למקם אותו. הפתיחה של כל פח, בעדיפות עליונה, היא פתיחה ע"י לחיצה של הרגל (כמה שפחות נגיעות בעזרת הידיים). אצלנו בבית הפחים נפתחים רק בצורה זו. אנו מרוקנים את הפח המרכזי פעם ביום או כאשר הוא מתמלא (המוקדם מבניהם) ואת הפחים בחדרי הרחצה פעם ביומיים לכל הפחות.

אי אפשר להסתדר, לדעתי, ללא פח בחדרי השירותים! ניתן להשתמש בנייר טואלט או במגבונים (אצלנו יש את שניהם, העדיפות היא לנייר טואלט אבל כאשר יש ילדים קטנים, לפעמים נוח להם יותר עם מגבונים) וניתן בהחלט לזרוק ניירות טואלט לאסלה.
אפרופו בריאות, לא משנה עם מה משתמשים, מגבונים או נייר טואלט, הם לא אמורים להיות כל כך מלוכלים כמו שאת מתארת ואין בכלל מה להשוות לטיטולים. גם אנחנו מתפטרים מהמגבונים כאשר הם בתוך טיטולים אבל, סליחה, אני לא אצא החוצה לזרוק טיטול 8 פעמים ביממה כאשר התינוק קטנטן או פחות מזה כאשר הוא גדול יותר. מספיק לי לצאת פעמיים ביממה. את כמובן תנהגי כפי שאת רואה לנכון.
אצלי יש גם ילדים יותר גדולים, במיוחד בנות ואם יש בנות בבית שמקבלות ווסת, אני לא הייתי יוצאת את התחבושות או עם הטמפונים (מבחינתי הרבה יותר לכלוך) שלי ושל הבנות שלי החוצה כדי לזרוק בפח. הייתי מרוקנת את הפחים בחדרי הרחצה לעיתים יותר קרובות.

עוד בעניין בריאות, יש הטוענים שהשימוש במגבונים אינו בריא מסיבות אחרות לחלוטין ולכן מומלץ להשתמש בהם פחות. אני שמעתי גם חומרים רעילים שיש בנייר טואלט וזה שוב מחזיר אותי לעניין שכל אחד יחליט מה טוב בשבילו.
את כמובן תעשי מה שטוב ונוח לך אבל בבקשה אל תנסי להראות שבית אחר שמתנהל אחרת ממהבית שאת חיה בו, מתנהל בצורה גרועה.

ניגוב נעים

ודאי שיש פח. אבל אין בו קקי... גם לא על מגבונים...

העובדה שקקי מעביר מחלות ורצוי להרחיק אותו מאנשים היא לא איזושהי עובדה חדשה ומפתיעה, וגם לא משהו שנוי במחלוקת...
ולא הבנתי את המשפט "ניתן בהחלט לזרוק ניירות טואלט לאסלה". למה לזרוק אותם למקום אחר?

למעלה