זוגיות אומללה - האם יש מוצא?

לצערי אין לי אפשרות בשנים הקרובות להגדיל את ההכנסה

אם תרצה אוכל לשתף בפרטי

זוגיות אומללה - האם יש מוצא?

היי, פותח בפניכם את הלב באופן אנונימי, ומבקש את עצתכם ותגובותיכם הרגישות...
אז ככה, אני באמצע שנות השלושים לחיי, נשוי ואב לארבעה.
גדלתי במגזר הדתי (מאוד) ואת אשתי הכירו לי בשידוך בתחילת שנות העשרים לחיי. עד שהכרתי אותה, מעולם לא היה לי קשר עם נשים, לא חברות ולא ידידות, וכמובן שלא ידעתי מהו מגע נשי. על יחסים אינטימיים אין בכלל מה לדבר.
אשתי היא הראשונה והיחידה שהיה לי קשר אינטימי אתה (אחרי החתונה כמובן). כשהכרתי אותה, מהתחלה לא הרגשתי איזו אהבה כלפיה, אבל היה נחמד לקבל לראשונה תשומת לב מבחורה. יצאנו כמה פעמים, ומכיוון שלא הרגשתי איזו התאהבות, הלכתי להתייעץ. אמרו לי שרגש זה דבר שנבנה עם הזמן ואם אין דחייה ובסך הכל השיחות זורמות, אפשר להתקדם.
התחתנו. אולם, עם השנים, הבנתי שאני חי עם אשה שאני לא אוהב, שאף פעם לא אהבתי. אף פעם לא התגעגעתי אליה והקשר האינטימי בינינו היה ריק וללא נשמה. אין לי ביקורת עליה ואין לי כוונה ללכלך עליה שהיא ככה וככה. היא בסך הכל אישה רגילה עם חסרונות ויתרונות. אבל אף פעם לא אהבתי אותה. כיום, כאמור, אנחנו אחרי 11 שנות נישואים, עם ארבעה ילדים ואני מרגיש שאני פשוט נמצא בכלא. אין יום שאני לא מתפלל שהסיוט הזה ייגמר ושאני אוכל לבנות זוגיות עם מישהי שאוהב.
כן, הלכנו לייעוץ זוגי כמה פעמים (אצל מספר מטפלים) ומבחינתי זה רק נהיה יותר גרוע. הרגשתי שמנסים לשכנע אותי להשלים עם מר גורלי ולהיתקע עם מישהי שאני לא אוהב לנצח.
אז למה לא להתגרש? מבחינתי זו משאלת לב. העליתי את זה בפניה גם כמה פעמים, אבל היא ממש ממש לא בעניין. מבחינתה שנחיה בזוגיות מקרטעת בגלל הילדים. החשש שלי מהגירושים הוא בעיקר כלכלי, אני רואה אילו מירורים אוכלים אבות גרושים, איך חלקם פושטים את הרגל, ואיך 150 מהם מתאבדים כל שנה. ובכלל, למרות שאני אקדמאי עם תואר שני, אני משתכר בקושי 6,500 ש"ח - איך מזה אוכל לחיות לאחר תשלום מזונות ל4 ילדים?
בנוסף, אני גם לא רואה את עצמי מתרחק מהילדים שלי ואני גם לא סומך על אשתי בטיפול בהם. הם תלויים בי. אני מכין להם אוכל, מלביש אותם ועושה אתם שיעורי בית. תחומים שהיא אף פעם לא עזרה בהם.
איך אפשר להתקדם מפה? האם נגזר עלי לחיות ללא אהבה עד שהם יגדלו?
ואולי, ואולי, יש קיצור דרך? נכון, זה לא מוסרי, וזה, וזה, וזה, אבל אולי קשר אסור הוא הפתרון? האם לאהוב (מאחורי סורג הנישואים) זה חטא נורא כל כך?

אתה כותב

או לפחות זה מה שמתפרש מדבריך, שאתה מחפש אהבה. רגש. זוגיות.
אם תמצא מישהי מחוץ לנישואים זה לא יהיה זה. גם אם תאהב אותה, היא תהיה במקום אחד ואתה במקום אחר. איך תוכל ככה?
אם היית מחפש רק מין אז כבר היה מקום לשאלה אם זה חטא נורא ככ. אבל כאן זה מה שיספק אותך?

אני לא מחפש מין!!!

כבר קרה לי כמה פעמים שבנות ניסו למשוך אותי למיטה, אבל זה לא מה שחסר לי. חסרה לי אהבה. חסרים לי רגש, תשומת לב, מישהי להתגעגע אליה, מישהי שתקשיב ותבין ואוכל להשקיע בה ולהעניק לה.
זה אפשרי בכלל? כי סטוצים וכאלו זה ממש לא הקטע שלי

להשקיע בה ולהעניק לה?

וכל יום לחזור הביתה בערב? איך נראה לך היא תסתדר עם כך שאתה עוזב אותה כל יום?

רמז: לא יעבוד, הזמן שלך עם הילדים יהרס, תצטרך לחיות חיים כפולים, להסתיר תמיד, תשגע את כולם ובסוף זה יגמר ולא בטוב.

הייתי שנתיים בסיפור כזה. ואני שמח שנגמר רק חבל שלא מוקדם יותר.

אז איך

אתה חושב שתהיה לך אשה שאתה מאוהב בה והיא בך אבל לא תעשו כלום ביחד כי תצטרכו להסתתר ובסוף היום, חגים, ספשים אתה בכלל לא איתה?
איך זה אמור לעבוד?

peach20

New member
לא הבנתי, זה בעצם הודעה של טרול?

לפי מה? מה הכוונה בפורום האחר הוא מתעסק עם אשה נשואה ועושה סמים?

בעיה רצינית

להיות ג+4 אם אתה לא טחון בכסף, אתה כבר עם ערך מאוד נמוך בשוק הפו"פ.
&nbsp
אם היה לך ילד אחד הייתי אומר לך לרוץ להתגרש עכשיו, אבל 4 זה כבר באמת תיק
&nbsp
לאהוב בחוץ זה לא חטא, תפסיק להאמין לחבר דמיוני שאנשים המציאו
להיות בזוגיות בלי לאהוב זה החטא הגדול

חביף

New member
לא מכיר את העולם החרדי מספיק ע"מ

לענות לך.
אני יכול לומר לך, שנשים חרדיות מוצאות פורקן מיני אצל גברים זרים, מבלי להתחייב לכלום, למעט עינוג הדדי.
יש שמועות שבירושלים החרדית [ מאה שערים וכו' ] גברים חסרי זקפה רבים, נטולי פוריות לגמרי הינם אבות גאים לילדי מפרים בני דודינו.
ועכשיו - אידך זיל וגמור.

אני לא חרדי ולא הייתי חרדי

גדלתי בציבור הדתי לאומי (החזק), הייתי בצבא, העברתי כמה שנים טובות באוניברסיטה, ובשנים האחרונות יש לי לא מעט ידידות.
אני לא מחפש סטוצים, לא יכול להגיע לאינטימיות בלי רגש. מחפש אהבת אמת (כנראה אסורה) במסגרת המגבלות - יש דבר כזה?

לא

מה שאתה מחפש - אין בנמצא במקביל לחיי נישואים וחיי משפחה מלאים. מה שיש זו אשליה מתוקה אם תבחר בכך. להכיר מישהי בלי כבלים. להיות איתה בלי להיחשף לכל החסרונות. בהצלחה!

benlev

New member
רק אלהים יכול למלא אותך באהבה וזה יקרה בסוף אם תהיה ילד טוב.

קליט

New member
ואיך הגעת למסקנא

שלא כדאי לך לנסות עוד מטפל זוגי או מטפל בשיטת שלושת המימדים ? נראה לי שאם תגיע למסקנא שאין מוצא, או אז תוכל להגיע להשלמה שזה מה יש, ולנסות פיתרונות להגברת הידידות

peach20

New member
אני לא מבינה מה הבעיה?

היא לא ממררת את חייך, הכל טוב, יש ילדים, אהבה זה דבר שנעלם בשלב מסוים אצל כל הזוגות ונשארת הערכה, חיבה, שותפות גורל. אם תעזוב בלי שהיא בגדה, פשוט כי אתה רוצה, אז זה בהחלט לא חכם לדעתי.

שום דבר לא טוב

נכון, יש ילדים מקסימים שאני קשור אליהם מאוד, אבל אין שום אהבה ולא הייתה אהבה. אני לא חושב שאהבה בהכרח נעלמת. היא רק משנה צורה, מפרפרים והתרגשות היא הופכת לחברות אמיצה כשבצידה המון אכפתיות זה מזו.
אצלנו אין ולא היה כלום מכל זה. אין הקשבה, הבנה, חום, אכפתיות. מעולם לא הייתה. הכל טכני סביב הילדים והתפקוד של הבית

למעלה