שלום לכולם ולכולן
- הצעה לעזרה במילוי שאלון קצר

wmbs

New member
שלום לכולם ולכולן
- הצעה לעזרה במילוי שאלון קצר

שלום לכולם וכולן,

שמי מיכל שרגר, סטודנטית לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב. במסגרת לימודי התואר אני עורכת מחקר בנושא מגדר, מיניות ופגיעות מיניות בילדות. חשוב לי להדגיש כי מעבר לכך שהמחקר מהווה חלק מדרישות התואר, אני רואה בו לפני הכל מחקר חשוב למען קידום שוויון וצדק חברתי, ובעיקר הזדמנות להשמיע את קולם של א/נשים שקולם/ן לא נשמע עד כה בחברה.
חשוב לי גם לציין שאני מאוד מחויבת לנושא זה הן ברמה המקצועית, הן ברמה האישית. על כן, אני רואה במחקר הזה רק כתחילת הדרך למחקרי המשך בעתיד, וכולי תקווה כי מחקר זה יהווה קרקע פורייה להמשך עבודתי האישית והמקצועית. לשם כך, אני מנסה להגיע לחתך אוכלוסייה רחב יותר ככל הניתן, המקיף את כל המגדרים, הזהויות, הנטיות המיניות והמגזרים. על כן, זקוקה לעזרתכם/ן.
אשמח מאוד אם תוכלו לענות על שאלון קצר שלוקח בין 5 עד 10 דקות לכל היותר. השאלון מיועד לכל המינים בגילאי 18 ומעלה. כל מענה על השאלון או שיתופו יעזרו מאוד!
לכל שאלה או הבהרה בנושא המחקר, אני זמינה בפרטי או במייל [email protected]

להלן הקישור לשאלון:
https://telaviv.qualtrics.com/jfe/form/SV_1FBpm8X0NifwFxj

תודה מראש על עזרתכם/ן!

מיכל.

wmbs

New member
היי חביף

תודה רבה על הערתך.
השאלה הזו היא בין השאלות המובנות מהלשכה המרכזית לסטטיסטיקה- ז"א, שאלות שאני כחוקרת מחויבת לשאול אותן במחקר ולהציגן כפי שהן, מבלי אפשרות לשנותן או להגמישן..

חביף

New member
ממש לא

אתאיסט הוא רציונליסט חוומרני, מדען או לוגיקן, שרק המציאות, חוקיה ומרכיביה אמיתיים, כי ניתן לכמתם, לערוך בהם ניסויים וכו'
אמונה היא מצב שבו האדם קופץ מעבר לאופק המדעי אל "רגש" מה שקירקגור אהב לקרוא - קפיצת האמונה - המובילה לאמונה.
אז אם אדם מאמין שתפילת הגשם של המטורלל ממשרד החקלאות הביאה גשם, שיהיה לו לבריאות, האתאיסט יציג סדרה של היקרויות אחרות שקרו באותו הזמן, ויגיד שהן תוצאות תפילת הגשם, וכך יפרק את האמונה הנלעגת הזו, בהפעלת כוח עליון ו"אינדפרנטי" באמצעות דיבור אנושי.

כל יום

New member
תחי הסמנטיקה....

כלומר זוהי אמונתו: שרק המציאות, חוקיה ומרכיביה אמיתיים, כי ניתן לכמתם, לערוך בהם ניסויים וכו'

חביף

New member
סמנטיקה? את בטוחה שהכל מתחיל ונגמר שם?

ברור שחובבי הפוסטמודרניזם והיחסיות והזלזול ב"אמת המדעית" יגיבו כפי שהגבת. - צר לי, זה לא מגרש המשחקים שלי.
השמש קיימת חד משמית, גם אם את חושבת שאת חיה בכלל בחלום של מישהו אחר.

כל יום

New member
גם אתה צודק....

וסתם לשם הרקורד: אני זכר (וחס וחלילה שיש לי משהו כנגד נשים.... נהפוך הוא).....

אתאיזם זו לא אמונה. היא העדר אמונה באל.

אתאיסט לא מאמין בקיום של אל, וזהו. האם זה שאתה לא מאמין בקיום של ערפדים אומר שזו האמונה שלך? בפיות? בחדי-קרן? ברוחות רפאים? בכך שהאדם עשוי מזכוכית? משלג? וכו'? אם כך, מן הראוי שכששואלים אותך במה אתה מאמין, תציין גם את כל אותם דברים שבהם אתה לא מאמין, כי הרי זו אמונה לפי ההגדרה שלך.

כל יום

New member
הכל בסדר

כמה ימים בפורום הזה וכבר מקבל התקפות מכל הצדדים. מצד אחד ארגנטינאית אחת קוראת לי חסר ביצים (כיוון שיודע את האמת רק הצחיק אותי.....) ומצד שני יורדים עלי על תפיסת עולמי והגדרות דקדקניות.

תודה על קבלת הפנים. לא ממש נעלב, רק קצת תוהה

סיגלית 2014

New member
מנהל
הרגת אותי...

טוב שאתה לא נעלב.

לא כדאי להסיק משתי מגיבות על כל הפורום.

הי, ברוך הבא לפורום

למעלה