אורחים מחו״ל אצלכם בבית:
או
?

La Milagrosa

New member
חחח מה ניירות? היית מת לזוגיות כמו שלנו.

כפי שהסברתי (ונוח לך להתעלם ), באמצע השבוע אם נישן ביחד הוא יתעורר בשש בבוקר (כשאני צריכה לקום ), ולא תמיד יצליח להירדם בחזרה, כי שעות העבודה שלנו מאד שונות. אז למה לדפוק לו את כל היום? בשביל שאיזה פלוץ מהפורומים יהיה מבסוט?
אני מאד מאד מרוצה מהדירה המקסימה שלי, אבל מה לעשות - כשיש אורחים זה מאד לא נוח וגם הסברתי למה (ששוב היה לך נוח להבין את זה עקום ). אז כן, אני מתבאסת זמנית מביקורים. למה, אתה לא מתבאס מכלום אף פעם? מה אתה סטיב אוסטין?

La Milagrosa

New member
ברור שמפריע לו! הוא נשמה טהורה

ובגלל זה הוא דואג שיבואו רק כשממש אין ברירה (אם זה היה תלוי בו אז כל חודש היו אורחים). אבל הוא לא יכול להגיד לאמא שלו (שבאה מארגנטינה, ולכן זה תמיד לשלושה שבועות מינימום) שתלך למלון. פה עליי להתחשב בהם ולא להיפך.

La Milagrosa

New member
טיפטיפ, פיספסת בענק.

בעלי הוא החבר הכי טוב שלי. אנחנו נשואים שלוש שנים והוא הדבר הכי טוב שקרה לי (הוא בעלי השני). הוא יודע מה אני מרגישה ובגלל זה הוא דואג שלא יהיו יותר מדי ביקורים, אבל כמו שאת בטח מבינה, אני לא יכולה להגיד לו שישלח את חמותי למלון כשהיא מגיעה מארגנטינה פעם בשנתיים (ולכן זה תמיד לשלושה שבועות או יותר). אין לה כסף לזה וגם אנחנו לא נוכל לממן לה מלון לכל כך הרבה זמן, שלא לדבר על זה שהיא תיעלב נורא (כי במנטליות שלהם זה לא בא בחשבון). אז פה עליי להתגמש ולוותר ואני מבינה את זה. ומאיפה הקרצת שהוא החליט שלא אשן איתו? אני זו שלא רוצה לישון איתו, הוא תמיד מבקש שאני כן אעשה את זה. אבל אני לא אוהבת את ההרגשה שאני קמה ומעירה מישהו. את כן? שיהיה לך לבריאות.
לפני שהכרנו חייתי לבד המון שנים. אני לא איזה ילדה שהתחתנה בגיל 26 וחיה בזוגיות כל חייה. אני צריכה את הספייס שלי ואחד מסודות ההצלחה הכי גדולים של הזוגיות שלנו הוא שאנחנו מכבדים זה את המרחב של זה.

La Milagrosa

New member
כן, שמתי לב שאת מתקשה להבין.

אל תכעסי, כפרה, אבל אין לי כוח לאנשים שמתעקשים כל הזמן לא להבין כלום.

La Milagrosa

New member
כן בובה, זה הביקור שהכי מבאס לי תתחת.

אני מבינה שאת לוקחת את זה ממש קשה.
שתי כוס מים ותעשי מדיטציה. שלא יברח לך איזה נאד מרוב התרגשות.
יום טוב.

La Milagrosa

New member
מה קרה בובה, חלמת על קריירה בתור פסיכולוגית ולא הסתדר לך?

מתה על המאבחנים הפסיכולוגים על סמך השטויות בפורומים.
תחשבי מה שאת רוצה, לי בטח אין התנגדות.
איפה קראת, אגב, שאני "לא מסוגלת לבקש ממנו להוריד את מינון האורחים"? הרי כתבתי בדיוק ההיפך. הוא דואג שיהיו כמה שפחות, כי הוא יודע שזה מבאס אותי.
אז תרשי לי גם לשחק במאבחנת פסיכוטכנית: יש לך בעיות רציניות בהבנת הנקרא. טפלי בזה בובה. היום זה כבר לא בושה! בהצלחה.

oritta17

New member
פיתרון שהיה בביקורי בחו"ל שבועיים וחצי,אצל קרובי -משפחה.

התארחתי לבדי,והם זוג ,ואמרו שכדי שיהיה לי נוח, הם פינו לי את חדר השינה שלהם,
והם עברו לישון בחדר אחר על מזרון .
השאלה שלי: אם יש אפשרות שבעלך יישן על מזרון בחדר העבודה ,
את תשני על המיטה שיש בחדר העבודה השני,
וחמותך בחדר השינה שלכם,עם המקלחת הצמודה.
במידה וזה יהיה אפשרי מבחינתכם,זה יהיה פיתרון נוח לכולכם ,
וכך לא יפריע הנושא של הגישה לביגוד ולמחשב שלך .
מה דעתך ?

La Milagrosa

New member
אורחים מחו״ל אצלכם בבית:
או
?

אני ממש לא סובלת את זה. יש לנו חדר שינה זוגי ועוד שני חדרים, שכל אחד מהם משמש חדר עבודה של אחד משנינו. מיטת האורחים נמצאת בחדר העבודה שלי, ולכן כל פעם שאמי, חמותי או כל אורח אחר מגיע - אני מוצאת את עצמי בלי מקום משלי, בלי גישה חופשית למחשב שלי ולדברים שלי. נכון אני יכולה להתארגן לילה קודם ולהוציא מהחדר את הבגדים שאני רוצה ללבוש לעבודה בבוקר למחרת, כדי לא להיכנס לחדר שהאורח ישן בו בשעת בוקר מוקדמת- אבל זה מעצבן ולא נוח. בנוסף, באמצע השבוע אני בדרך כלל ישנה בחדר העבודה שלי משום שאני קמה בשש בבוקר ובעלי בתשע או עשר (יש לו בעיה לחזור ולהירדם אחרי שהוא מתעורר בשש בגלל השעון שלי, אז הכי נוח זה לא לישון ביחד). אז כשיש אורחים אני צריכה לישון על מזרון על ריצפת חדר העבודה של בעלי, וככה כל הבית מבולגן ונראה כמו מחנה פליטים כל זמן הביקור: מזרון בחדר העבודה, תלתלי אבק מתגלגלים בכל הבית (כי ככה זה כשמעבירים שמיכות וסדינים ממקום למקום), כריות, שולחן האוכל הקטן במטבח פתוח ותופס יותר מדי מקום (כי צריכים לשבת לידו שלושה אנשים במקום רק שנינו, ואי אפשר לסגור ולפתוח אותו מאה פעם ביום). האורחים מפזרים את החפצים שלהם בכל מקום וכו׳... אמנם יש לי מקלחת קטנה משלי בחדר שלנו, אבל היא מאד צרה ולא נוחה ואני מתבאסת להשתמש בה (ומצד שני מגעיל אותי להשתמש בשירותים שמישהו מלבד בעלי ואני ישבנו עליהם). שנינו מהגרים (כל אחד ממדינה אחרת), אז יוצא שיש לנו יותר אורחים מלזוג רגיל, וכשהאמהות שלנו מגיעות זה תמיד לשבוע או יותר. לבעלי זה ממש לא מפריע כי זו המנטליות שהוא בא ממנה, אצל ארגנטינאים תמיד יש את הקטע הזה שאורחים מתנחלים (ומאז שאנחנו ביחד הוא יודע שאני לא מסכימה לזה אלא אם ממש אין ברירה). אותי זה ממש מבאס. אני יודעת, יש דברים יותר גרועים. אבל בכל זאת מעניין אותי לדעת אם זו רק אני שמתבאסת מזה ככה...

La Milagrosa

New member
בת כמה את?

כנראה שאת לא מספיק שנים בעולם הזה כדי להבין שלא תמיד אפשר לעשות רק בדיוק את מה שבא לך.

La Milagrosa

New member
לא לא... על המיטה שלי אף אחד לא ישן חוץ מבעלי. מגעיל אותי.

בעלי דווקא הציע את הפתרון הזה.
אבל אני ממש נגעלת מזה....
המזרון שאני שמה על הריצפה בחדר העבודה הוא גם לשימוש שלי (או של בעלי, שהוא האדם היחיד שאני מוכנה לחלוק איתו דברים כאלו).

oritta17

New member
ומה לבית מלון בחופשות,את גם מביאה מזרון מהבית ?

שם הרי מתחלפים מליוני אורחים בכול שנה ,אז אף פעם לא נסעת לבית מלון ?
&nbsp
בעלך צודק בהחלט,המזרון לא צריך להיות לבעייה,אפשר לאחר האירוח לאוורר ולשאוב את האבק מהמזרון ולצפות אותו בסדין נקי וגם את הכרית,ויותר לא תסבלי משלושה שבועות של אירוח מעיק,כמו שתיארת.
&nbsp
אגב, מה קורה כשאתם מגיעים לביקור בבית של חמותך או קרובי משפחה אחרים,פעם ב,,, גם אליהם תגיעי לביקור עם מזרון ?
&nbsp
לדעתי כדאי שתתחילי לשנות את הסוויצ'. ולראות את הפיתרון ההגיוני ,כמו שהציע לך בעלך, ואז חייך יהיו הרבה יותר קלים ומאושרים.
&nbsp
יקירה,תני לחמותך את החדר,לא יקרה כלום,בתקוה שהרי אין לה מחלה מדבקת כמו חלילה שחפת,או מלריה..כך שכול הלחץ נראה ממש מיותר.
לכול היותר,למען השלווה והרוגע,תמיד תוכלי להזמין מנקה לאחר הביקור,
החדר שינה יעבור ניקוי- יסודי וגם איוורור ושאיבת המזרון וכיבוס המצעים.
&nbsp
בעיקר,הכי חשוב למען עצמך,שיותר את לא תסבלי סבל גדול בגלל האירוח,כפי שזה
קורה לך כיום.
קחי בחשבון שלא שווה לך להזיק לבריאותך,מכול המצב של המתחים והלחץ ,והכול
- רק בגלל אופן האירוח?
(הרי לאחר ניקוי -יסודי ברור שהכול יחזור למצבו הקודם,ותהני משקט ומשלוה בעת האירוח.)
הרי מעבר לכך ,ברור לך,שלא תמצאי שום פיתרון אחר,אשר ירגיע את המצב.
אז כדאי לך לחשוב שוב על האפשרות שהציע גם בעלך.
&nbsp

La Milagrosa

New member
את יודעת מה?

קראתי את ההודעה שלך פעמיים, והאמת היא שיש בה הרבה היגיון.
בבתי מלון אני פשוט מדחיקה, מלון זה מלון. לדברים הפרטיים שלי אני נורא קנאית.
אבל את לגמרי צודקת. כביסות, ניקיון יסודי ונגמר הסיפור.
השאלה רק איך בעלי יסתדר עם העניין של המזרון הסטנדרטי בחדר העבודה. הוא גבוה, וסובל מכאבי גב. לא על כל מזרון הוא באמת יכול לישון.
אני אחשוב על זה (יש לי זמן עד מרס 2018 שזה הביקור הצפוי הבא). תודה לך

oritta17

New member
לא יודעת איך בחו"ל, אבל בישראל יש להשיג מזרונים קלי -משקל,,

זה מזרון יחסית לא עבה,שמניחים אותו על המזרון הישן,
מזרון שמעוצב בצורת תבנית-ביצים,וממש נוח ויעיל לסובלים מכאבי -גב.
נמכר בסכום זעום,שווה לכול כיס, מניחים אותו מעל לכול מזרון כ-בסיס, וזה פיתרון מעולה
היה לנו בבית מזרון חדש ,שלא היה כול כך נוח ,ולכן קנינו את מזרון הביצים,ושמנו מעליו
-ונפתרה הבעיה,זה מאוד נוח ומרגיע לגמרי את כאבי גב.
&nbsp

למעלה