ולקראת תהלוכות פורים של יום ראשון

ולקראת תהלוכות פורים של יום ראשון

מי הכין/ה לבד תחפושות?
חברינו מהקיבוץ לקחו על עצמם פרוייקט - הם יוצרים את התחפושות. יצאו תחפושות נהדרות, איפור משובח. [ אינני מעלה תמונות, כי לא ביקשתי את רשותם, למרות שזה בפייסבוק]
בת זוגי הנערצה במשך 20 שנים, הכינה מדי שנה תחפושות לשניים ילדינו. התחפושות האלה הזמינו עוד כמה אמהות לבקש מבת זוגי להכין, והיא הכינה [ לא ביקשה כסף, למה מה קרה? זה כיף והנאה. ]
התמונות הם נכסי צאן ברזל לילדינו, אם כי בתנו מתעצלת ורוכשת תחפושות כבר בחודש דצמבר לפעמים.
לצערי, הכשרון אצלי בפה ולא בידיים

סיגלית 2014

New member
מנהל
אני לא מאלו שמכינות תחפושות

אבל הגדולה שלי (כמעט 14), כבר שלוש שנים מנסה לעצב/לאלתר בעצמה במקום ללכת לקנות תחפושת מוכנה. לפני שלוש שנים היא התחפשה למיני מאוס, ישבה עם אמי, עליה השלום, תפרו יחד תלבושת מבדים אדומים ושחורים. הייתי גאה בה.

אני מעריצה את אלו שתופרים לבד ומכינים הכל. ראיתי לא מעט כאלו.
כל הכבוד!!

איזה כישרון.

לגבי היום, אין כל כך חשק לצאת במזג האוויר האביך והמגעיל הזה. הגדולה כבר שנה שלישית רוקדת בעדלאידע. אני נשארתי בבית עם הקטנים.

חג שמח

אצלינו בגבעתיים

סגרו ממוצ"ש את רחוב כצלנסון, מ כיכר נוח ועד ערבי הנחל, כולל רחובות צידיים, ואסרו שם גם חניה.
אתמול הגיעו אלינו חברים עם שתי בנותיהן הקטנות, שלוש הנכדות נשלחו אלינו אחרי העדלאידע ברחוב ביאליק, רמת גן. לא היה אביך, אבל היה רעש נורא.
האורחות עם אמן יצאו יחד עם בת זוגי ונכדותינו הגדולות. האורחות חזרו אחרי חצי שעה עקב רעש בלתי נסבל, נכדותיי עשר דקות אחריהן - רעש, צפיפות ולא מעניין.

למעלה