בזכות ההודעה הזו, שזכתה ל- 1118 כניסות

בזכות ההודעה הזו, שזכתה ל- 1118 כניסות

אני מקפיד הקפדה יתרה על הורדת מושב האסלה לאחר הטלת מימיי. דע עקא, מדוע הגברת לא מרימה את מושב האסלה לאחר שהיא מטילה את מימֶיהָ?
ה ענין עם מכסה האסלה ומתן שתן סביב לאסלה מוכר לעייפה משיחות של בני זוג. לעתים נדירות אני שומע גברים מתלוננים על כך שנשותיהם לא מרימות את האסלה.
זו אגב ההודעה המדהימה - 1118 כניסות.

סיגלית 2014

New member
מנהל
רגע רגע...

ההודעה ההיא (שזכתה ליותר מ-1118 כניסות ובזכותך תזכה ליותר
) מתלוננת פותחת השרשור על בלגניסטיות בכלל, ובפרט על השתנה לכל כיוון חוץ מהכיוון הנכון שגורם לה להמון עוגמת נפש.
לא ראיתי שם תלונות על הרמה או הורדה של המושב.
למעשה היא מתולננת על אי האכפתיות מצד בעלה והטינופת על האלסה היא רק סימפטום. לפחות לדעתי.

שנית, כל הכבוד על ההקפדה (רק עכשו בעקבות ההודעה אתה מקפיד?
) אבל למה בעקבות כך גם אשתך צריכה להקפיד?
האמת שאף פעם לא שמתי לב האם המושב מורד או מורם ומתוך אינסטינקט התאמתי את המושב לנוחיותי. והאמת שאף פעם לא חשבתי לשנות את המצב חוץ מאשר בלילה לפני השינה, משהו תמיד "דוחף אותי" (הרגל) לסגור את המכסה.
אם אני חושבת על זה לרגע, למה על מישהו אחר להתאים את המושב לנוחיות שלי?
למה הגברת שלך צריכה להרים את המושב?
ועוד דבר, מי אמר שהבא בתור יהיה אתה? ואם היא תצטרך להטיל את מימיה שוב לפניך?
למה שגברים יתלוננו?

סיגלית 2014

New member
מנהל
לא צריך לפתוח שום תיק

רפואי או סיעודי.
אולי לגבי תיק זוגי התשובה תהיה אחרת

אבל עזוב רגע את המקרה הפרטי שלך ובוא נחשוב בצורה כללית. ציינת שלעיתים נדירות אתה שומע גברים מתלוננים על כך שנשותיהם לא מרימות את מושב האסלה.
ואני שואלת: למה שגברים יתלוננו בכלל?
לא רק שיש לגברים נושאים אחרים להתלונן עליהם
, בנוגע למושב האסלה זה פחות קריטי עבורכם. אני טועה?

תראי, אם אחד נוטה להגיר מימיו

על האסלה, סביבותיה ובת זוגו מתלוננת עלכך, יכול הוא לטעון, שכיוון שאינה מעלה את המושב, והוא ממש לחוץ, אז עד שהוא מוציא, מישר ומחזיק - הוא מרסס את סביבתו

סיגלית 2014

New member
מנהל
אז אולי הרמה או הורדה

של מושב האסלה הן לא הנושא.
הנושא הוא מדוע הוא מטפטף מסביב.
תשמע, אני לא גבר וגם אם הייתי בגלגולים הקודמים, אני לא זוכרת איך זה (איזה באסה...
. תמיד רציתי לדעת איך זה להשתין בעמידה). לכן איני יכולה לנסות ולהבין מדוע ישנם טיפטופים מסביב.

שנית, מצפייה מעמיקה בגבר שנמצא בבית, שמתי לב שדווקא אין בעיה של לחץ. יש כמה שניות של השתהות לפני שאני שומעת/רואה נוזל. השאלה האם זה מייצג או שיש צורך בתצפיות בגברים נוספים (מישהו מתנדב? בשם המדע כמובן).

שלישית, גם אם יש פנצ'רים, אפשר לנקות אותם. למה הם צריכים להישאר, להתייבש ולהשאיר סימנים על האסלה ומסביבה? וזה עניין כל כך פשוט שאפשר לפתור עם חתיכת טישיו או מגבון ולוקח לא יותר מעשר שניות.
(אם לי יש פנצ'רים למיניהם, אני לא משאירה סימנים משלי אחרי)

אני לא צריכה להסביר מה אני עושה כשמגיע הזמן לניקיון יסודי של אותו חדר שירותים. ואני לא מתלוננת!

אז... למה שגברים יתלוננו?

סיגלית 2014

New member
מנהל
אני לא זוכרת אם יצא לי לשמוע חבורת גברים

(הייתי מוכנה להיות זבוב על הקיר
).
ואם כן והייתי שם ברקע, אז הם דיברו בעיקר על דברים משעממים, כמו עבודה.

למרות זאת, אין לי ספק שגברים מתלוננים אבל... על פי מה שאני רואה בבית (ועדיין יכול להיות שזה לא מייצג) דווקא נראה שנשים עוקפות אתכם בסיבוב

למעלה