כמעט בגדתי באשתי

באמביי

New member
כמעט בגדתי באשתי

היי,
קצת הקדמה , שנינו בני 30 , נשואים שנה + , יחד כבר 4 שנים , אני אוהב את אישתי יותר מהכל , ואני מרגיש כל כך נורא ממה שקרה.

תמיד הייתה לי פנטזיה של לאסוף נערת רחוב , משו בריגוש הזה במעשה האסור בסכנה סיקרן אותי .

אישתי הייתה בחו"ל ומאיזהשהי סיבה לא ברורה פתאום החלטתי שזה יהיה רעיון טוב ליסוע לתל אביב ולאסוף מישהי ולראות איך זה מרגיש ( לא תכננתי שיקרה כלום , אני לא רוצה לבגוד באשתי או לסכן אותה בצורה כלשהי ) .

בקצרה מה שקרה זה שהגעתי לאזור ,העלתי מישהי לרכב , נסעתי איתה הצידה , בלי שהספקתי להגיב היא פתאום נגע בי באזורים למטה , אני נבהלתי מהסיטואציה ומה לעזעזל אני עושה , הוצאתי אותה מהרכב ונסעתי הביתה .

מאותו רגע אני מרגיש נורא,אני כמעט ולא ישן ולא אוכל , איך שאשתי חזרה סיפרתי לה הכל , ואני פשוט מרגיש נורא , אני לא רוצה להרוס את הזוגיות הנפלאה שלנו , אני לא רוצה לאבד אותה .

איך מתגברים על זה? איך ממשיכים הלאה ?

סיגלית 2014

New member
מנהל
היי באמביי

יש כמה דברים לא ברורים בהודעתך. אתה לא חייב לענות עליהם בפורום (ואם בא לך לעדכן, אז כדאי), מספיק שתחשוב על התשובות בעצמך.

ראשית, לא ברור ממתי הייתה לך הפנטזיה הזו, "תמיד הייתה לי פנטזיה ...". היא הייתה קיימת עוד לפני שהכרת את אשתך או משהו קרה במערכת הזוגית שלכם שגרם להסתקרן לגבי "נערת רחוב".

שנית, רצית להתנסות, לברר כיצד תרגיש, כאשר אשתך לא הייתה בסביבה. כתבת שמראש לא תכננת שיקרה משהו כי אתה חושש שמקרה כזה יסכן את הזוגיות שלך בצורה כלשהי. במבחן התוצאה, ההתנסות של איסוף "נערה מהרחוב", גרמה לבהלה אצלך, ולמראית עין, לא הרסה את הזוגיות שלך (אני מנחשת).
לכן, מקריאה ראשונית, לא ברור למה אתה מרגיש איום ונורא כאשר תכלס לא קרה כלום.

שלישית, בנוסף למשפט הקודם, לא ברורה תגובתה של אשתך בנושא. אתה מספר שעליך ההתנסות הזו השפיעה לרעה, אבל איך אשתך הושפעה ממה שסיפרת לה. מה קרה ביניכם?
אתה כותב על חשש מפני הריסת הזוגיות. האם התקשורת ביניכם נפגעה? האם האינטימיות ביניכם נפגעה? האם תגובתה של אשתך הפתיעה אותך?

איך ממשיכים הלאה? מדברים על זה ופותחים ה-כ-ל. גם את מה שאתה לא מספר כאן.
בהצלחה.

באמביי

New member
היי

הכוונה בתמיד , היא עוד לפניי שהכרתי את אישתי .
אישתי סלחה לי ,ורוצה שנמשיך הלאה , אמנם כן משהו נסדק אצלה באיך שהיא רואה אותי , אבל מבחינתה לא קרה כלום.
&nbsp
חשוב לי להיות כנה איתה ולספר לה הכל , אני כן מרגיש נורא כי עשיתי משהו מטומטם , כי בגדתי בזוגיות שלנו ובאמון שלה בי , וכי מישהי אחרת נגעה בי , גם אם זה לרגע קצר.

תרשה לי להיות בן XXXX

לפי התשובה השניה שלך, בעצם הרווחת רגושים אדירים, קצת אקשן ועכשיו מצב רגשי די מסעיר.
בקרוב תמצה אותו, ואז תעלה השאלה פעם נוספת, ואיך אתה מתכונן לפעם הבאה, אם בכלל?
ביני לבינך - זונה, פרוצה עדיף על "נערת רחוב".

סיגלית 2014

New member
מנהל
רגע, עוד שאלה...

או כמה שאלות:
הפנטזיה תמיד הייתה קיימת ורק עכשו, כשאתה כבר נשוי, בער לך לנסות ולראות איך זה מרגיש?
מבחינת אשתך לא קרה כלום ורק אתה מתייסר?
היא עברה הלאה ואתה עדיין מרגיש רע מכך שמישהי זרה נגעה בך?

משהו פה לא נשמע טוב. כי במקום להעריך את אשתך ולחבק אותה חזק חזק, אתה עדיין בחוויה ההיא. כנראה, כמו שאריק כתב לך, הפעם הבאה היא עניין של זמן. או שציפית לתגובה אחרת מאשתך ודי התאכזבת מתגובתה.

נו באמת...

אתה רק כמעט בגדת וכבר מתקשה להתגבר על זה, מה יגידו אלה שממש בגדו וממשיכים לבגוד, יש לך מושג כמה קשה להם ?
&nbsp
ובענין אחר, מה קורה עם ארדואן, הוא אוהב אותנו או לא, יצאתי מבולבל מהכתבה של אילנה דיין

סיגלית 2014

New member
מנהל
מה הקשר?

מה הקשר לאלו שממש בגדו ובוגדים ועד כמה קשה להם?

לגבי ארדואן, לא צפיתי בכתבה. האמת, לא כל כך מעניין אותי אם אוהב אותנו או לא. מה שבטוח שאני לא כל כך אוהבת אותו.

מאלף שבלולים

Well-known member
קשה לי מאוד להאמין לך.

כבר עברת את המחסום הראשון ומכאן הדרך לא מסובכת.
תתנחם בזה שכמעט כולם בוגדים כך או אחרת ועדיין העולם ממשיך בדרכו והרבנות רק מקשה על כולם.
&nbsp
יום אחד פשוט לא תספר לה....
&nbsp

סיגלית 2014

New member
מנהל
ברור

איך אני מתה על הכללות!

לא חייבים להתחתן, אתה יודע.
ואם בכל זאת מחליטים שכן, לא חייבים ברבנות.

מאלף שבלולים

Well-known member
כמעט

זו לא הכללה.הבחור רק רצה להגשים פנטזיה, זה היה מהלך מתוכנן.
מה שהוא לא צפה זו התגובה שלו עצמו.

סיגלית 2014

New member
מנהל
עדיין לא הבנתי

עזוב רגע את הבחור בצד, יש לו את הבעיות שלו עם עצמו.

"כמעט כל העולם" זו לא הכללה.
אז למה התכוונת?
רוב? או אולי מחצית?
70%? 80%?
או אולי 99%?

"כמעט". מילה חשובה מאד!

מאלף שבלולים

Well-known member
או קיי

שחררי קצת לחץ,
להשערתי ומנסיוני העשיר,
כ40% מהנשואים מקימים יחסים מסוג כלשהו עם 40% מהנשואות.
כ 20% משני המינים חושבים על זה הרבה זמן במשך היום.
כ 10% מנסים למצוא בן\בת זוג מאותו מגדר.
&nbsp
ואני דיי בטוח שאני צנוע בהערכות שלי.
המונוגמיה גוססת.

סיגלית 2014

New member
מנהל
שחררתי...

ל"השערתי", זה לא "כמעט כל העולם".
לאור נסיונך העשיר, זה עדיין לא "כמעט כל העולם" אלא אם אתה מכיר את "כמעט כל העולם" או שקראת המון מחקרים.
אין לי מושג מאיפה הבאת את האחוזים הללו אבל אני לא הולכת לבדוק ומפרגנת לך
.
אבל עדיין... האחוזים הללו הם ממש לא "כמעט כל העולם". היה לי ויכוח עם גולש מפורום אחר אך די הסכמנו שיש הבדל גדול בין לחשוב לבין לעשות.
סליחה, אבל יש בעיה עם הכללות
. שריטה כזו.

דרך אגב, גם אני חושבת שיש הרבה חבר'ה שבוגדים ויש לכך כל מיני סיבות, חלקן פתירות, ו... חבל.

למען האמת, קצת מביך לומר לאישה "שחררי לחץ", לא?

מאלף שבלולים

Well-known member
גם נשים משחררות לחץ,

הכל פתיר. הבעיה היא הרצון והמוטיבציה.
בהרבה מקרים הפתרון העדיף הוא היפרדות.
לא כולם יכולים להכיל בעיות עם בן זוג.

סיגלית 2014

New member
מנהל
חס ושלום!!!

נשים לא משחררות לחץ!
(אצלנו קוראים לזה "free the willy"
)

מסכימה עם הרצון והמוטיבציה וזה צריך לבוא משני הצדדים. שניהם צריכים לרצות שינוי ולהיות מוכנים להשקיע לשם כך. גם היפרדות היא פתרון ולא תמיד הפתרון העדיף. יש כאלו שמעדיפים לשמור על הקיים בגלל הילדים ולמצוא "נחמה מהצד".
המשפט האחרון שלך מתמצת נושא שיכול להיפתח לדיון שלם. זה כל כך נכון ונוגע גם לאישיות האדם וגם לבעיה כלל חברתית.

מאלף שבלולים

Well-known member
Free the willy?

לא מכיר את המושג. החכימי אותי.
אין צורך בדיון כללי, כל אחד יעשה את החשבון שלו.

כבר שמעתי ש-ווילי הוא מטאפורה ל=וויני, שהיא עצמה

דימוי ל- הוטדוג, שהוא עצמו נרדפת - PRICK, COCK ושאר מילות חיבוב.
בעברית אסתפק, בחנית, כידון, ידית

למעלה