שאלה.

סליחה

לא באמת התכוונתי להעליב, זה פשוט הניק שאת בחרת לעצמך, וכנראה ידעת למה. אישית, זה נראה לי כמו פרובוקציה, שממש לא מתחשק לי ליפול אל תוכה. אם את רוצה להמשיך ולהתעקש על זה, תצטרכי למצוא לך מישהי עם ניק דומה, שתתייחס אלייך. יום טוב לך, וחיים נהדרים שיהיו לך ולכל הסובבים אותך.

אני לא בבאתי לפה על מנת להעליב אף אחת

... ואני לא חושבת שדיברת לא לעניין... זה שבחרי לי ניק כזה לא מקנה לך את הזכות לדבר אליי ככה.. מה גם שהניק הוא התבדחות על דמות מתוך סדרת אנימציה ולא בא לרמוז משהו על הדימויי העצמי שלי והשאלה ששאלתי היא לא פרובוקציה.. שאלתי שאלה זו מתוך התעניינות ואם את לא מעוניינת לענות לי את יכולה להגיד את זה במילים פשוטות ובלי כינויי גנאי

מכירה את השיר : עשר אצבעות לי יש?!?

ואם לא אז זה הולך בערך ככה: "עשר אצבעות לי יש, כל דבר יודעות הן..." יש מבין?

תודה שענית לי

שמחתי לדעת שאין פה רק אנשים שאוהבים להתחכם ולדבר לא יפה... אז הבנתי שאתן דוחפות אחת לשנייה אצבעות אני צודקת?:)

דוחפות?!?!?!

המילה הזו ממש דוחה (וגורמת לי לחשוב שאת בעצם נער מתבגר בן 14 וחצי). ואם אנסה לענות לעיניין אז: לא. לא דוחפות. לא הכל חייב להיות בכוח ומגעיל. תראי\תראה פחות סרטים כחולים - הם שובים אותך בתוך קונספציה מעוותת.

בכל מקרה

לא ידעתי שזה יתפרש ככה.. לא הייתה לי כל כוונה להעליב.. אני מתנצלת ולהבא אשתדל להשתמש בשפה הולמת סליחה

../images/Emo45.gif

אם אינך מעל גיל 18 איאלץ לבקשך לעזוב את הפורום. אמליץ לך להשתלב בפורומים הבאים - לסביות - נשים בלבד גאווה צעירה יש גם קומונות נחמדות. תודה :)

סיכו לי

New member
תשובה

אם את לא יודעת איך בנות עושות זאת אשמח להדגים לך...אם תרצי כמובן...בלי לחץ

למעלה