סקר סקס

סקר סקס../images/Emo8.gif

השעה הכי סקסית ביום או בלילה עבורכן : הבושם הכי סקסי שאת אוהבת להריח עליה : המדינה הכי סקסית שקיימת עבורכן : השפה הכי סקסית שעושה לכן את זה : הבגד הכי סקסי שנראה לכן עליה : התנוחה הכי סקסית לדעתכן: המכונית הכי סקסית שקיימת בעיניכן : השיר הכי סקסי ששמעתן אי פעם : דמות היסטורית תנכית הכי סקסית לדעתכן: מה הסרט הכי סקסי שראיתם בחייכן עד כה : אתר האינטרנט הכי סקסי שביקרתן בו : פגשתן בפאב מישהי והיא מציעה לכן סקס בשירותים , הולכים לשירותים או מוותרים? המקום הכי מוזר שעשיתן בו סקס? מה הדבר הכי מוזר שהציעו לכן לעשות בסקס? אחד על אחד או אם אפשר לצרף עוד מישהי? סקס עם אוכל או אוכל אחרי סקס? באיזה גיל הייתה הפעם הראשונה? האם היא זכורה לכם כחוויה נעימה או שמא גרמה לכם טראומה וכמעט התנזרות מסקס? תנוחה אהובה? קצפת או סוכריות קופצות או none? מבנה גוף סקסי בעיניכן: רזה או מלאה ? קעקועים: סקסי או turn? סקסי: חזה קטן או גדול? תנוחה שפינטזתן עליה והתגלתה פארשית: באילו מקומות ציבוריים עשיתן סקס? צעצועים = גם בחדר שינה או רק לילדים? אוראלי = לתת או לקבל או שניהם? אורגיה =
או
? BDSM =
או
? ספרו על חוויה מינית שחקוקה לכן בזיכרון ומאלה שלא תשכחו בין אם לטובה או לרעה: סקס באור או בחושך? אנאלי =
או
? האם יש לכן משיכה מיוחדת למדים: רופאה / שוטרת / חיילת וכו'.... סטוצים =
או
סקס בפגישה ראשונה =
או

עניתי...

השעה הכי סקסית ביום או בלילה עבורכן :
שעה סקסית או שעה לעשות סקס?...כל שעה בשעון היא טובה לסקס... הבושם הכי סקסי שאת אוהבת להריח עליה :
הריח גוף שלה... המדינה הכי סקסית שקיימת עבורכן : השפה הכי סקסית שעושה לכן את זה :
אנגלית-אמריקאית הבגד הכי סקסי שנראה לכן עליה :
כמה שיותר זנותי... התנוחה הכי סקסית לדעתכן:
דוגי, מסיונרית..כל מיני ומיני.. המכונית הכי סקסית שקיימת בעיניכן :
מאזדה מאוד ספציפית... השיר הכי סקסי ששמעתן אי פעם :
פפפ יש המון דמות היסטורית תנכית הכי סקסית לדעתכן:
??? רחל? מה הסרט הכי סקסי שראיתם בחייכן עד כה :
סרט כחול כלשו...לא זוכרת שמות... אתר האינטרנט הכי סקסי שביקרתן בו :
אין לי מושג פגשתן בפאב מישהי והיא מציעה לכן סקס בשירותים , הולכים לשירותים או מוותרים?
שרותים המקום הכי מוזר שעשיתן בו סקס?
חניה של תחנת רכבת? ברכבת? אוטו?...ים?...חח מה לא... מה הדבר הכי מוזר שהציעו לכן לעשות בסקס?
..בד"כ אני מציעה דברים...(לא מוזרים...) אחד על אחד או אם אפשר לצרף עוד מישהי?
מה שבא באותו רגע... סקס עם אוכל או אוכל אחרי סקס?
תלוי איזה אוכל...ואחרי... באיזה גיל הייתה הפעם הראשונה?
16 וחצי ככה... האם היא זכורה לכם כחוויה נעימה או שמא גרמה לכם טראומה וכמעט התנזרות מסקס?
היה בסדר... תנוחה אהובה?
אני למעלה קצפת או סוכריות קופצות או none?
גלידה... מבנה גוף סקסי בעיניכן: רזה או מלאה ?
רזה... קעקועים: סקסי או turn?
סקסי סקסי: חזה קטן או גדול?
קטן=] תנוחה שפינטזתן עליה והתגלתה פארשית:
מממ...לא זוכר באילו מקומות ציבוריים עשיתן סקס?
^^ צעצועים = גם בחדר שינה או רק לילדים?
חדר שינה.. אוראלי = לתת או לקבל או שניהם?
תלוי עם מי אורגיה = או ?
BDSM = או ?
ספרו על חוויה מינית שחקוקה לכן בזיכרון ומאלה שלא תשכחו בין אם לטובה או לרעה: סקס באור או בחושך?
תלוי עם מי... אנאלי = או ?
האם יש לכן משיכה מיוחדת למדים: רופאה / שוטרת / חיילת וכו'....
לא משו יוצא דופן סטוצים = או
סקס בפגישה ראשונה = או
מה שבזרימה...
יונה וולך

l o k i t a 1 1

New member
סקר מסקרן../images/Emo6.gif

השעה הכי סקסית ביום או בלילה עבורכן
לפנות בוקר המדינה הכי סקסית שקיימת עבורכן
קולומביה ומיאמי השפה הכי סקסית שעושה לכן את זה
.. אנגלית, ספרדית, צרפתית איטלקית ומה לעשות סינית.. הבגד הכי סקסי שנראה לכן עליה :
משהו חתיכי.. שיבליט את הגוף הסקסי שלה התנוחה הכי סקסית לדעתכן
הכל הולך.. 69 במיוחד, אני למעלה היא למעלה, בעמידה בישיבה...במכונית במטבח וכדומה המכונית הכי סקסית שקיימת בעיניכן
טויוטה לאד קרוזר דגם פרדו עם 2 דלתות... אני גומרת שאני רואה את הרכב הזה השיר הכי סקסי ששמעתן אי פעם :
FRENCH KISS וכל השירים הקיצביים יש להם מנגינה סקסית מה הסרט הכי סקסי שראיתם בחייכן עד כה
BROKEN PROMISSESS פגשתן בפאב מישהי והיא מציעה לכן סקס בשירותים , הולכים לשירותים או מוותרים?
מאוד תלוי בבחורה, סקס לא יודעת .נשיקות בכיף נראה לי. המקום הכי מוזר שעשיתן בו סקס? מה הדבר הכי מוזר שהציעו לכן לעשות בסקס?
שאני אתן מין אנאלי.. אחד על אחד או אם אפשר לצרף עוד מישהי?
יש מצב לצרף עוד מישהיא באיזה גיל הייתה הפעם הראשונה?
בגיל 22 האם היא זכורה לכם כחוויה נעימה או שמא גרמה לכם טראומה וכמעט התנזרות מסקס?
היה פצצה... והיתה גם פאדיחה כי אני והיא היינו בז'קוזי מתחרמנות בטירוף ואמא שלה פתאום דופקת בדלת.. חברה שלי פתחה לה. ואמא שלה התיישבה איתנו עוד איזה רבע שעה.... לא נעים. סקס עם אוכל או אוכל אחרי סקס?
סקס עם אוכל תנוחה אהובה??
זה לא היה כבר... קצפת או סוכריות קופצות או none??
קצפת מבנה גוף סקסי בעיניכן: רזה או מלאה ? ?
לא רזה מידיי ולא מלאה מידיי.. שיהיה גוף עם פרופורציה קעקועים: סקסי או turn??
ססקקקקסייייי אבל לא יותר מידיי כמובן, בקטנה פה אחד שם אחד סקסי: חזה קטן או גדול???
אני אוהבת שופע, קטן וגדול. תנוחה שפינטזתן עליה והתגלתה פארשית:??
אני אחשוב על זה צעצועים = גם בחדר שינה או רק לילדים????
לא רק לילדים אוראלי = לתת או לקבל או שניהם?קדימה|שניהם אורגיה = או ???????
יש מצב ? BDSM = או?
גם יש מצב סקס באור או בחושך??
תלויי במצב רוח. אור עדין אני חושבת אנאלי = או ???
בטוסיק שלי שום דבר לא נכנס האם יש לכן משיכה מיוחדת למדים: רופאה / שוטרת / חיילת וכו'....???
זהו, שלאחרונה זה מאוד מושך אותי סטוצים = או ?
אם יש משיכה פרועה אז כן סקס בפגישה ראשונה = או ?
מאוד תלויי במשיכה

xnp

New member
סתם כי בא לי לענות ואני מהפורום לסביות

השעה הכי סקסית ביום או בלילה עבורכן : בלילה בשעות הקטנות הבושם הכי סקסי שאת אוהבת להריח עליה : דונה קארן התפוח =] המדינה הכי סקסית שקיימת עבורכן : ברזיל השפה הכי סקסית שעושה לכן את זה : שפה כחולה ומלוכלכת...=] הבגד הכי סקסי שנראה לכן עליה : צמוד וחשוף? התנוחה הכי סקסית לדעתכן: שכיבה המכונית הכי סקסית שקיימת בעיניכן :אופנועע ברור השיר הכי סקסי ששמעתן אי פעם : אממ לאדעת דמות היסטורית תנכית הכי סקסית לדעתכן: יהונתן והחבר שלו לא זוכרת מה הסרט הכי סקסי שראיתם בחייכן עד כה : הלגונה הכחולה וישנן בנות אתר האינטרנט הכי סקסי שביקרתן בו :פורנו פגשתן בפאב מישהי והיא מציעה לכן סקס בשירותים , הולכים לשירותים או מוותרים?אממ מצד אחד רוצה לשירותים מצד שני רוצה את זה מאהבה... המקום הכי מוזר שעשיתן בו סקס?לא היה מה הדבר הכי מוזר שהציעו לכן לעשות בסקס?אממ שלישייה למרות שזה לא מוזר..זה לא שקיימתי פשוט הרבה יחסי מין... אחד על אחד או אם אפשר לצרף עוד מישהי?אחד על אחד סקס עם אוכל או אוכל אחרי סקס?אוכל אחרי סקסס באיזה גיל הייתה הפעם הראשונה?15 ולא יותר אחרי זה האם היא זכורה לכם כחוויה נעימה או שמא גרמה לכם טראומה וכמעט התנזרות מסקס?טראומה והתנזרות מגברים חח תנוחה אהובה? שכיבה בכפיות... קצפת או סוכריות קופצות או none? קצפת מבנה גוף סקסי בעיניכן: רזה או מלאה ?רזה אבל הלב זה מה שחשוב לי... קעקועים: סקסי או turn?סקסי סקסי סקסי: חזה קטן או גדול? בינוני תנוחה שפינטזתן עליה והתגלתה פארשית: לאדעת באילו מקומות ציבוריים עשיתן סקס?לא סקס אבל דבריים אחרים..ליד מגרש כדורגל צעצועים = גם בחדר שינה או רק לילדים? רק לילדים.... אוראלי = לתת או לקבל או שניהם? שניהם אורגיה = או ?לא נראה לי BDSM = או ?אממ דווקא בא לי לנסות....נראה לי מרתק ספרו על חוויה מינית שחקוקה לכן בזיכרון ומאלה שלא תשכחו בין אם לטובה או לרעה: איכס עם גבררר... סקס באור או בחושך?בחושך אנאלי = או ?אממ לא בישבילי האם יש לכן משיכה מיוחדת למדים: רופאה / שוטרת / חיילת וכו'....חיילות,כבאיות אש...חח סטוצים = או אפשר כרווקה סקס בפגישה ראשונה = או אממ לא נראה לי...

גם אני אענה:)

השעה הכי סקסית ביום או בלילה עבורכן : 3 לפנות בוקר הבושם הכי סקסי שאת אוהבת להריח עליה : ריח טבעי או את הבושם המטריף של האקסית:\ המדינה הכי סקסית שקיימת עבורכן : נממ אירופה בכלליות ומשו בין ציריך לברלין בפרט השפה הכי סקסית שעושה לכן את זה : צרפתית הבגד הכי סקסי שנראה לכן עליה : תחתונים וחזיה מתחרה שחורה ומשי התנוחה הכי סקסית לדעתכן: נממ שהיא מעל או שאני או שבעצם הכל
המכונית הכי סקסית שקיימת בעיניכן : הישנות ישנות הארוכות האלה של שנות ה70 אם אני לא טועה.. השיר הכי סקסי ששמעתן אי פעם : יש לא מעט.. דמות היסטורית תנכית הכי סקסית לדעתכן: רות ואיזבל מה הסרט הכי סקסי שראיתם בחייכן עד כה : סרט ביתי של חברה שהייתה לי פעם אתר האינטרנט הכי סקסי שביקרתן בו :לאדעת פגשתן בפאב מישהי והיא מציעה לכן סקס בשירותים , הולכים לשירותים או מוותרים? תלוי אם היא ממש שווה או אם אני ממש חרמנית אבל לרוב אני אוותר המקום הכי מוזר שעשיתן בו סקס? מושב אחורי של מונית נוסעת,בצפר, קולנוע בזמן הסרט ויש עוד מלא:) מה הדבר הכי מוזר שהציעו לכן לעשות בסקס? אין כזה דבר מוזר:) אחד על אחד או אם אפשר לצרף עוד מישהי? לרוב אחת על אחת סקס עם אוכל או אוכל אחרי סקס? נממ אחרי באיזה גיל הייתה הפעם הראשונה? 14 ומשו.. כיתה ט' האם היא זכורה לכם כחוויה נעימה או שמא גרמה לכם טראומה וכמעט התנזרות מסקס? מדהימה, שעלתה לי ביוקר אחרי זה אבל לא תשכח לעולם!! תנוחה אהובה? אוי שאלתי פעמיים
קצפת או סוכריות קופצות או none? קצפת מבנה גוף סקסי בעיניכן: רזה או מלאה ? בינהם.. שלא תהיה רזה מידי ולא מלאה מידי.. קעקועים: סקסי או turn? מעט זה בהחלט סקסי סקסי: חזה קטן או גדול? גדול תנוחה שפינטזתן עליה והתגלתה פארשית: לא הייתה כזאת
באילו מקומות ציבוריים עשיתן סקס? נממ כמעט כל מקום אפשרי.. כמו שכבר אמרתי מונית, בצפר, קולנוע, גן ציבורי, טבע, דיזינגוף סנטר, אמצע רחוב, חדר מדרגות , מעלית, רכבת... נו זה לא יגמר..חחח צעצועים = גם בחדר שינה או רק לילדים? גם למה לא:) אוראלי = לתת או לקבל או שניהם? וואו כל כך שניהם
אורגיה = או ? נממ לא כרגע BDSM = או ? לא מעבר לסתם בקטנה.. ספרו על חוויה מינית שחקוקה לכן בזיכרון ומאלה שלא תשכחו בין אם לטובה או לרעה: *פתאום רצות לי בראש תמונות עם האקסית.. לא בריא לא בריא* סקס באור או בחושך? חושך אנאלי = או ? לא תודה האם יש לכן משיכה מיוחדת למדים: רופאה / שוטרת / חיילת וכו'.... נו נו כמו כולן :) סטוצים = או לעיתים, כרגע לא :) סקס בפגישה ראשונה = או בדר"כ כן, אם לא אז זה צריך להיות משהו מיוחד..

למעלה