מה אתן אורות על המהפיכה של תמנון

niya

New member
מה אתן אורות על המהפיכה של תמנון

אם פעם היינו נכנסים לתמנון רק בשביל לקנות טריינינגים או בגדים פשוטים וזולים (טי-שירטים לטיולים, למשל)

היום המיתוג של החברה, החנויות המרווחות, ובעיקר - המוצרים עצמם - עברו מהפכה ממש!

שמתי לב שבשנה האחרונה אני נכנסת בעיקר לתמנון - ובדרך כלל גם יוצאת משם עם לפחות שקית אחת...

חולצות מצויינות, שלא רק שאיכותן מצויינת, גם הגזרות נהדרות (לפחות עבורי), הבדים נעימים (אני חולה על 100% כותנה), והמחירים
אחחחחח... כלבבי.

ככה קניתי שם לא מעט חולצות שעברו כבר כמה וכמה כביסות (מחירים בין 30-50 ש"ח)
ג'ינס שקניתי שם בחורף האחרון ועלה 20! ש"ח (כן, כן, זו לא טעות!)
ואני לא מפסיקה לחרוש עליהם... וגם בגדי חורף שכבר עושים עליהם הנחה יפה...

בקניון מלחה בירושלים הייתה חנות, שפשוט סירבתי בתוקף להיכנס אליה:
צפופה, דחוסה, תאורה גרועה, מוסיקה מחרישת אזניים, מדפים עמוסים ומבולגנים...)
- לפני כחצי שנה הם עברו לחנות גדולה ומרווחת יותר
, אני ממש אוהבת להסתובב בה! הבגדים מוצגים בצורה ברורה, אין בעיה למצוא את הדגם גם על המדפים ולחפש מידה מתאימה, תאורה יותר נעימה (עד כמה שהתאורה בקניון יכולה להיות נעימה), מוסיקת רקע שקטה ונעימה....

ומה אתם אומרים? יש עוד חנויות שעברו כזו מהפיכה?

אכן שינוי תדמית מטורף!!!

אני זוכרת את החנות בקניון מלחה, גם אני לא הגעתי לשם.
אבל היום, לפני כחודש יצא לי להיכנס לחנות וממש שינוי מטורף,
קודם כל אחלה בגדים שבעולם, והמחירים סבירים אתה מרגיש שאתה משלם על מה שאתה מקבל, וזה מאוד כיף!
שאני מספרת לחברות שלי על השינוי, הן לא מאמינות...
כן קשה לעכל, אבל אכן שינוי

niya

New member
לטעמי - רוצי

יש יופי של הנחות על בגדי החורף והסתיו

קניתי שם בסופ"ש חולצה מהממת ב- 40 ש"ח...

niya

New member
כתבתי בפירוש שהחולצה בגוונים של כחול

ותודה על העצה...

איזה כחול?

יש רויאל יש ויש...מומלץ לשלב פריט צהוב/כתום כדי להחיות את הכחול רויאל

הכותב הינו מומחה
נא להציג בפני בגדים כדי שאומר לכן האם הם יפים

lollapalooza

New member
אני קונה שם *המון*

ולא רק בייסיק, יש שם גם אחלה שמלות מדי פעם. הג'ינסים מחזיקים לי די הרבה זמן (יש זוג אחד שמחזיק כבר איזה 3 שנים ועלה משהו כמו 60 שקלים) ואני ממש מבסוטה מהם. זולים מאוד ואיכותיים הרבה יותר ממותגים יקרים יותר, כמו למשל פול אנד בר, שהחולצות שלהם באיכות זוועתית.

אגב, מי שעובר/עבר את התהליך ההפוך הם פוקס, הפכו ממש לחנות טריינינגים. השבוע חיפשתי ג'ינס, מוצר הכי בסיסי שיש, והלכתי לאיבוד בין כל הסווטשרטים ופשוט יצאתי משם כי לא ראיתי שום דבר אחר.

niya

New member
מסכימה עם כל מילה, בעיקר לגבי פוקס

הפריטים היחידים שקניתי שם השנה היו 2 זוגות מכנסיים קצרים, שהם ממש אחלה, אבל לא בשביל ללכת אתם לעבודה חלילה.

חוץ מזה - מרבית הפריטים שם באיכות זבלית - כזו שלא תעבור יותר משתים-שלוש כביסות (מה העניין הזה עם גימורים "פרומים" שלא מחזיקים מעמד בשום בגד? זה גם לא יפה וגם לא איכותי ולא עושה טוב לבגד!)

ברוב המקרים אני נכנסת לפוקס - ויוצאת כלעומת שבאתי.

הדברים היחידים שאני קונה שם בכמויות יחסית גדולות הם בגדים לקטנצ'יק - בזה הם עדיין לא התקלקלו ויש להם אחלה פריטי בייסיק במחירים לא רעים ובאיכות סבירה לקטנטנים

כבר שנה לא קניתי פוקס

באמת זבל
ועוד שולחים לי מבצעים מפגרים כי יש לי כרטיס מועדון פוקס
בקיץ ההדפסים על טי-שירט היו מפגרים ואנשים קנו(תמונה של פינוקיו, סופר-מן...)

@יעל@

New member
כשהם התחילו עם ההדפסים הדבילים האלה

על החולצות, זו התקופה שבה הפסקתי לקנות שם.

איפה הימים ההם שהם היו עושים רק רק רק טישרטים ותחתונים וגופיות. אח"כ הם התחילו להתקלקל

הם השתפרו מאוד!

יש להם בגדים שלא נופלים מהמתחרים שלהם
בגדים במחירים הוגנים
במיוחד לילדים הדוגמאות ממש מקסימות
דווקא לגבי הג'ינסים שלהם קצת התאכזבתי מזה שדהו אבל מצד שני אני מכבסת די הרבה.

niya

New member
מוזר
מה שאת אומרת על הג'ינסים

אני מכבסת ה-מ-ו-ן (כביסה ראשונה עוד לפני שאני בכלל לובשת את הבגד, מיד לאחר שקניתי ומדדתי שוב בבית לבדוק שהכל בסדר...)

יש לי מכנסי ג'ינס שלהם כבר לדעתי יותר משלול שנים - ולא רק שהם עלו גרושים (30 ש"ח לדעתי...), זהו אחד הג'ינסים האהובים עלי, אני לובשת-מכבסת-לובשת וחוזר חלילה, והוא פשוט לא נגמר!

כנראה שזה תלוי בסוג הג'ינס

אני מתכוונת לג'ינסים הצבעוניים שלהם -שניים הפכו לדהויים
אבל בסה"כ באמת שרוב הדברים שלהם ממש בסדר
והם בהחלט שווים את המחיר

niya

New member
זה נכון לגבי כל ג'ינס - אבל!

האם הקפדת לכבס אותם הפוך ולתלות אותם הפוכים? גם במיבש כביסה (ובוודאי שבשמש) הבגדים דוהים...

חוצמזה, טריק חביב שלמדתי - על מנת שלמור על צבעים של בגדים צבעוניים, במיוחד מכותנה, מומלץ לכבס, לפחות 2-3 כביסות ראשונות, עם חומץ בתוך המכונה. החומץ מקבע את הצבע (שימי לב שבהוראות של כל הצבעים לטקסטיל כתוב בפירוש להוסיף חומץ למכונה כדי לחזק את הצבע)

כן,אני תמיד הופכת גם חולצות

במייבש אני בכלל לא משתמשת כי אין לי

תודה על הטיפ

למעלה