לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
75607,560 עוקבים אודות עסקים

פורום גישור

ברוכים הבאים לפורום גישורכולנו מוצאים את עצמנו בקונפליקטים במהלך חיינו. רובם מתרחשים במערכות יחסים - בבית, במשפחה, עם השכנים או בעבודה. על ידי שיתוף פעולה והיעזרות בבעלי מקצוע בתחום ניתן לפתור גם קונפליקטים מורכבים, ולעתים אף להפוך את התהליך לבונה ומעצים עבורנו. מוזמנים לשאול כאן כל שאלה בנושא יישוב סכסוכים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גישור

ברוכים הבאים לפורום גישורכולנו מוצאים את עצמנו בקונפליקטים במהלך חיינו. רובם מתרחשים במערכות יחסים - בבית, במשפחה, עם השכנים או בעבודה. על ידי שיתוף פעולה והיעזרות בבעלי מקצוע בתחום ניתן לפתור גם קונפליקטים מורכבים, ולעתים אף להפוך את התהליך לבונה ומעצים עבורנו. מוזמנים לשאול כאן כל שאלה בנושא יישוב סכסוכים.

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כל הנכתב על גבי הפורום הינו בגדר המלצה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי
המשך >>

לצפיה ב-'עלות של גישור'
עלות של גישור
<< ההודעה הנוכחית
08/11/2019 | 13:17
5
12
שלום רב.
אם השאלה לא מתאימה, נא להסיר אותה.

היינו אצל מגשר בפגישת הכרות. הוא הסביר את התהליך וכזה וגם כמובן עלויות.
הגיוני ששעת גישור עולה 750 שקלים? זה נשמע לי המון !

בנוסף, מכיוון שהמגשר הוא עו"ד, הוא הוא אמר שהעלות של הסכם הגירושין יקבע בעתיד, רק אחרי שנדע איך תתנהל חלוקת הכסף, והעלות תנוע בין עשרת אלפים ל-16 אלף או יותר.
ההרגשה שלי היתה שהוא מנסה לדחות את המחיר כדי לראות כמה כסף יש לנו וכמה אפשר "לשתות" מאיתנו. הרי אם אנחנו עובדי בהייטק במשכורות גבוהות הוא מן הסתם יוכל לבקש יותר מאשר שניים שבקושי סוגרים את החודש.

אשמח לשמוע את דעתכם.
תודה
גישור >>
לצפיה ב-'עלות הליך גישור'
עלות הליך גישור
( לעמוד שלי בתפוז )
08/11/2019 | 14:15
4
5
שלום וברכה, 
העלות שונה ממגשר למגשר,
750 לשעה סביר ומקובל. אני מבין שזה משני הצדדים ביחד (375 ש"ח לכל צד).
לגבי עלות ההסכם, אם חשוב לך שהדבר יוסדר מראש, אתה יכול לבקש זאת. 
נהוג ומומלץ שההסדר בין המגושרים לבין המגשר יהיה בכתב, ויהיה ברור ומפורט הן לגבי שכר הטרחה והן לגבי שאר מרכיבי הגישור (כגון חיסיון וכד'). 
בהצלחה!
גישור >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
08/11/2019 | 18:22
3
4
שאלה נוספת
אם נניח מפסיקים גישור באמצע, המגשר אמור לתת איזו שהוא מסמך של מה הוסכם עד כה?
ועוד משהו : האם יש איפשהו ברשת מסמך גירושים "סטנדרטי" ? אני שואל בשביל לדעת על מה אפשר לדון בינינו בלי לשלם 750 לשעה, איזה סעיפים יש במסמך וכזה.
שבת שלום
גישור >>
לצפיה ב-'הפסקת הליך גישור והאם יש מסמך גירושים "סטנדרטי"'
הפסקת הליך גישור והאם יש מסמך גירושים "סטנדרטי"
( לעמוד שלי בתפוז )
08/11/2019 | 18:43
2
5
כאשר גישור מופסק באמצעו, המגשר איננו אמור לתת מסמך כלשהו של ההסכמות שהושגו, שהרי הגישור לא צלח, למרבה הצער, וכל ההסכמות שהושגו בו - אינן מחייבות יותר. ועוד: בכל מקרה ההסכמות לא היו מחייבות עד לחתימתן ואישורן על ידי ערכאה מוסמכת. 
לגבי הסכם גירושין "סטנדרטי" - אתה יכול לחפש ברשת דוגמאות של הסכמי גירושין, ובוודאי תמצא. אכן יש פורמט כללי של הסכמים כאלה. אבל הפורמט הוא רק באופן כללי, כי בפרטים כל הסכם שונה מחברו, ויתכן שהדוגמה שתמצא איננה נכונה עבורכם.
למשל: יתכן שבדוגמה יחסרו נושאים, אשר לא היו רלוונטיים לאותו זוג שבדוגמה, אך הם כן רלוונטים אליכם. או להיפך: אולי יהיו שם נושאים שלא כדאי לכם לעורר ביניכם כלל? יתכן גם שבדוגמה תהיינה טעויות, ובכלל לכל זוג "החליפה שלו".
בנוסף, בדוק עם עצמך האם זהו הצעד הנכון, לנסות לבצע גישור לבד, ללא עזרה מקצועית. מצד אחד זה "האידיאל", שבני הזוג יהיו "המגשרים של עצמם", ואפילו כתבתי על כך ופרסמתי סדרת סרטונים בנושא :) אך מצד שני זה לא מתאים לכל אחד, ובדרך כלל נדרשת הדרכה כדי לעשות זאת נכון.  
אם אתם עושים זאת רק כדי לחסוך תשלום על הליך גישור, תחשוב פעמיים. לפעמים "כל הזול - יקר"... 
בכל מקרה בהצלחה רבה!
גישור >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
10/11/2019 | 10:51
1
4
חשבתי על מסמך כללי כזה כדי לדעת בכלל על נושאים שאמורים לדון עליהם (למשל חינוך הילדים, לא חשבתי שזה אישיו, אבל באחד האתרים קראתי על מקרה שהאישה חזרה בתשובה. מה עושים עם חינול הילדים במקרה כזה? )

גישור >>
לצפיה ב-'כשאחד ההורים חוזר בתשובה'
כשאחד ההורים חוזר בתשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/11/2019 | 16:42
5
תלוי בנסיבות... ובמיוחד בתקשורת בין ההורים, ומידת הכבוד ההדדי שיש להם זה כלפי זה. 
כשמכבדים ומתקשרים, אפשר להתגבר על פערים כאלה. כשלא, אפשר לפנות לגישור ולנסות להגיע לפשרה, או שזה עובר לבית המשפט שיחליט לפי עיקרון טובת הילד ודוחות של עובדים סוציאליים ומומחים, אבל עצם המאבק המשפטי על גב הילד בנושא כזה פוגע בכולם. 
ייתכן שהצעד הנכון בשבילך הוא לפנות לייעוץ אישי במקביל לגישור. 
גישור >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
אורי דון יחייא, עורך דין ומגשר מוסמך, מומחה לענייני משפחה, גירושין, ירושות וצוואות מעל 15 שנים. בעל תואר שני במשפטים ובפילוסופיה. כעורך דין, אורי מייצ
עוד...

הודעות אחרונות

12:17 | 08.11.19 get a try
18:09 | 30.09.19 אורחים בפורום
16:58 | 15.09.19 אורחים בפורום
12:42 | 04.09.19 עוד אורי דון יחייא
20:14 | 29.08.19 אורחים בפורום
15:44 | 06.08.19 עוד אורי דון יחייא
14:34 | 05.08.19 אורחים בפורום
11:45 | 05.08.19 אורחים בפורום
07:45 | 01.08.19 אורחים בפורום
22:20 | 08.07.19 אורחים בפורום
03:35 | 16.06.19 אורחים בפורום
10:58 | 07.04.19 אורחים בפורום
13:52 | 05.03.19 elads3
07:52 | 17.01.19 אין דבר כזה לוגיסטיק
14:06 | 14.01.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ