לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
69436,943 עוקבים אודות עסקים

פורום גישור

ברוכים הבאים לפורום גישורכולנו מוצאים את עצמנו בקונפליקטים במהלך חיינו. רובם מתרחשים במערכות יחסים - בבית, במשפחה, עם השכנים או בעבודה. על ידי שיתוף פעולה והיעזרות בבעלי מקצוע בתחום ניתן לפתור גם קונפליקטים מורכבים, ולעתים אף להפוך את התהליך לבונה ומעצים עבורנו. מוזמנים לשאול כאן כל שאלה בנושא יישוב סכסוכים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גישור

ברוכים הבאים לפורום גישורכולנו מוצאים את עצמנו בקונפליקטים במהלך חיינו. רובם מתרחשים במערכות יחסים - בבית, במשפחה, עם השכנים או בעבודה. על ידי שיתוף פעולה והיעזרות בבעלי מקצוע בתחום ניתן לפתור גם קונפליקטים מורכבים, ולעתים אף להפוך את התהליך לבונה ומעצים עבורנו. מוזמנים לשאול כאן כל שאלה בנושא יישוב סכסוכים.

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כל הנכתב על גבי הפורום הינו בגדר המלצה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי
המשך >>

לצפיה ב-'איך מוצאים מגשר'
איך מוצאים מגשר
<< ההודעה הנוכחית
12/09/2018 | 10:58
3
100
אין לנו חברים או מכרים (מפתיע...) שהתגרשו כך שהחיפוש הוא די חובבני דרך האינטרנט. בכל זאת אשמח לטיפים כיצד לאתר את המגשר שינהל לנו את התהליך?
האם חשוב שיהיה עו"ד ?
גישור >>
לצפיה ב-'איך מוצאים מגשר'
איך מוצאים מגשר
( לעמוד שלי בתפוז )
12/09/2018 | 12:24
25
שלום אלון, 

אפשר לחפש מגשר באינטרנט ולראות אם יש עליו המלצות חיוביות באתר שלו. כמובן עדיף המלצה מפה לאוזן, אך כתבת שאין לך את מי לשאול (אני שמח לשמוע שיש עדיין אנשים שאיש מחבריהם לא התגרש :) ). 

הכי חשוב זו התרשמותך האישית מהמגשר ותחושתך בפגישה הראשונה. לכן כשתחליטו עם מי לנסות, הסבירו לו שאתם באים להתרשם, ותבקשו לשלם בינתיים רק על הפגישה הראשונה (ולא מראש על כל התהליך). יש מגשרים שבכל מקרה לוקחים לפי שעות. 

לדעתי יש יתרון מסויים למגשר שהוא גם עורך דין לענייני משפחה, עקב היכרותו את "המציאות בשטח" ואיך הדברים עובדים בבתי המשפט. ומגשר שהוא גם עורך דין יכול תמיד לעשות עבורכם את "כל החבילה", כולל עריכת הסכם הגירושין והגשתו לאישור בית המשפט. אך מצד שני, בגישור לוקחים בחשבון שיקולים רבים ולא רק משפטיים, וגם משתמשים בכלים שאינם משפטיים לכן חשוב שיהיו באמתחתו של המגשר כלים מתחומי האימון והטיפול. ואציין שאני מכיר מגשרים מעולים שאינם עורכי דין, שזוכים להצלחות רבות, והם יודעים להיעזר לעתים בעורך דין חבר להתייעצות או לעריכת ההסכם, או לפעולה משפטית פורמלית כלשהי שמצריכה "חותמת", אם הם זקוקים לכך. 

מוזמן לפנות ולהמשיך לשאול, ובהצלחה רבה!
גישור >>
לצפיה ב-'אני דווקא לא חושבת שחברים שהתגרשו הם מקור מידע טוב'
אני דווקא לא חושבת שחברים שהתגרשו הם מקור מידע טוב
12/09/2018 | 20:03
1
31
כי הם מכירים רק אחד או אחת, מי שטיפלו בהם. לכן אין להם בסיס להשוואה. ההמלצה שלי היא לשאול עורכי דין. בוודאי יש לכם עורכי דין במשפחה או בחוג החברים. הם מכירים את המוניטין של המגשר שנבנה לאורך שנים של פרקטיקה.

בעייה נוספת שגרושים טריים אינם מקור מידע טוב נובעת מכך שחלק מהבעיות עם ההסכם מתגלות רק כעבור זמן, כאשר מתעוררת מחלוקת ואז מתברר שההסכם לא נוסח טוב או לא מתייחס לבעייה שהתעוררה.

המציאות בארץ היא שכמעט כל אחד ואחת יכולים להיות מגשרים. לדעתי חשוב מאד שהמגשר יהיה עורך דין שמכיר את הדינים הרלוונטיים ומעודכן בפסיקה.

גישור >>
לצפיה ב-'מנסיון-אין כמו'
מנסיון-אין כמו
20/09/2018 | 07:12
7
"חבר מביא חבר".זו ההמלצה הטובה ביותר.
גישור >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
אורי דון יחייא, עורך דין ומגשר מוסמך, מומחה לענייני משפחה, גירושין, ירושות וצוואות מעל 15 שנים. בעל תואר שני במשפטים ובפילוסופיה. כעורך דין, אורי מייצ
עוד...

הודעות אחרונות

10:58 | 12.09.18 אורחים בפורום
16:58 | 05.09.18 אורחים בפורום
12:43 | 02.09.18 אורחים בפורום
17:01 | 24.08.18 אורחים בפורום
14:51 | 21.08.18 אורחים בפורום
08:55 | 21.08.18 אורחים בפורום
12:28 | 14.08.18 אורחים בפורום
11:44 | 08.08.18 אורחים בפורום
17:33 | 07.08.18 אורחים בפורום
10:53 | 25.07.18 אורחים בפורום
12:35 | 18.07.18 אורחים בפורום
11:09 | 02.07.18 אורחים בפורום
11:15 | 24.06.18 אורחים בפורום
22:28 | 22.06.18 אורחים בפורום
13:01 | 21.06.18 עוד אורי דון יחייא

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ