נגיע לגשר

מצב
הנושא נעול.
נגיע לגשר

נגיע לגשר

מה קורה עד הגישור?
איך מגיעים למצב שבו משכנעים את הצד השני להצטרף לדבר כזה שנקרא גישור כשאין לנו את היכולת / רצון לדבר מלכתחילה?
האם אתם מציעים שירות שיניע את התהליך הזה לקראת הגישור עצמו ?

שילה1

New member
לגישור מגיעים מרצון טוב וחופשי.

נגיע לגשר

מה קורה עד הגישור?
איך מגיעים למצב שבו משכנעים את הצד השני להצטרף לדבר כזה שנקרא גישור כשאין לנו את היכולת / רצון לדבר מלכתחילה?
לגישור מגיעים מרצון טוב וחופשי.
ניתן להתקשר למגשר ולמסור את הטלפון ל ד השני. יש מגשרים המתקשרים מיוזמתם לצד השני,לצורך הנעת התהליך. לי-נראה לא ראוי ופוגע בעיקרון האובייקטיביות.

מה עושים כשהצד השני לא רוצה לבוא לגישור

נגיע לגשר

מה קורה עד הגישור?
מה עושים כשהצד השני לא רוצה לבוא לגישור
שלום עידן,
זה קורה הרבה.
מכיוון שרצונך להתגרש בשיתוף פעולה ולא במאבק (כפי שאני מבין מדבריך), אתה רוצה להביא את הצד השני להבנה שזהו הצעד הנכון ולרכך את התנגדותו.
אני מאמין שהמפתח לכך נמצא בידיים שלך. הצעד הנכון הוא שתפנה בהתחלה לבד למאמן או למגשר שיש לו גם כלים מתחומי האימון/טיפול, והוא יעזור לך להבין את מה שרק אתה תוכל להבין בסוף - מדוע הצד השני מתנגד (לא הסיבות שהוא אומר אלא הסיבות האמיתיות) ואיך אתה יכול להוביל שם שינוי.
זו לא עצה "משפטית", אבל כשעושים את זה נכון - זה עובד.
כתבתי על זה הרבה וגם מיישם את זה בעבודתי, אתה יכול למשל לקרוא כאן - https://www.mishpati.co.il/article/13058 , ומוזמן גם ליצור קשר בפרטי.
בהצלחה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה