להתגרש בגישור

מצב
הנושא נעול.
להתגרש בגישור

להתגרש בגישור
שלום אורי,
החלטתי להתגרש לאחר 10 שנות נישואין . אני בוחרת להתגרש בגישור ולא אצל עו"ד . בעלי כמובן בשוק מעצם הרעיון שאני רוצה להתגרש לא מבין מה קרה לי . טוען שהוא בכלל לא רוצה להתגרש, מפרט לי כמה השקיע בבית ובילדים ומאשים אותי בהרס המשפחה. כמובן שהטונים שעולים אצלנו בבית מרקיעים לשחקים איך אני יכולה לגרום לו להגיע לגישור כדי לפחות לסיים בצורה נאותה.

מה עושים כשהצד השני לא רוצה להתגרש

להתגרש בגישור
שלום אורי,
החלטתי להתגרש לאחר 10 שנות נישואין . אני בוחרת להתגרש בגישור ולא אצל עו"ד . בעלי כמובן בשוק מעצם הרעיון שאני רוצה להתגרש לא מבין מה קרה לי . טוען שהוא בכלל לא רוצה להתגרש, מפרט לי כמה השקיע בבית ובילדים ומאשים אותי בהרס המשפחה. כמובן שהטונים שעולים אצלנו בבית מרקיעים לשחקים איך אני יכולה לגרום לו להגיע לגישור כדי לפחות לסיים בצורה נאותה.
מה עושים כשהצד השני לא רוצה להתגרש
שלום שירן,
זה קורה הרבה.
מכיוון שרצונך להתגרש בשיתוף פעולה ולא במאבק (כפי שציינת), את רוצה להביא את בעלך להבנה שזהו הצעד הנכון ולרכך את התנגדותו.
אני מאמין שהמפתח לכך נמצא בידיים שלך. הצעד הנכון הוא שתפני בהתחלה לבד למאמן או למגשר שיש לו גם כלים מתחומי האימון/טיפול, והוא יעזור לך להבין את מה שרק את תוכלי להבין בסוף - מדוע בעלך מתנגד (לא הסיבות שהוא אומר אלא הסיבות האמיתיות) ואיך את יכולה להוביל שם שינוי.
זו לא עצה "משפטית", אבל כשעושים את זה נכון - זה עובד.
כתבתי על זה הרבה וגם מיישם את זה בעבודתי, את יכולה למשל לקרוא כאן - https://www.mishpati.co.il/article/13058 , ומוזמנת גם ליצור קשר בפרטי.
בהצלחה!

שילה1

New member
הגישי בקשה למרכז לישוב סכסוכים

להתגרש בגישור
שלום אורי,
הגישי בקשה למרכז לישוב סכסוכים
הצמוד לכל בית משפט לעניני משפחה. אין עלויות . תוזמנו ל4 שעות שיחה,חובה. לאחריהן-תחליטו באיזו דרך לנקוט. שיחת מגזר עם צד אחד כדי לשכנע את הצד השני,טרום ההליך-נראית כפגיעה בעקרון האובייקטיביות,שהוא יסוד מוסד בהליך הגישור.

מצב
הנושא נעול.
למעלה