סכסוך בעסק משפחתי

מצב
הנושא נעול.

שלייטקס

New member
סכסוך בעסק משפחתי

סכסוך בעסק משפחתי
שלום לכם, אשמח אם תוכלו לעזור. אני ואחי מסוכסכים על רקע מחלוקות בעסק המשפחתי. פנינו בהסכמה לגישור בשביל לא להגיע לבתי משפט ולהוציא הרבה כסף. אבל המגשר לדעתי נוטה לצד שלו וכל הזמן מנסה לרמוז לי שאין לי קייס. רציתי לשאול איך אני מתמודד עם המצב הזה? האם זה חוקי שמגשר יתנהג בצורה כזאת? הוא לא אמור להיות נייטרלי?

שילה1

New member
ברור שהוא אמור להיות נייטראלי אלא ש

סכסוך בעסק משפחתי
שלום לכם, אשמח אם תוכלו לעזור. אני ואחי מסוכסכים על רקע מחלוקות בעסק המשפחתי. פנינו בהסכמה לגישור בשביל לא להגיע לבתי משפט ולהוציא הרבה כסף. אבל המגשר לדעתי נוטה לצד שלו וכל הזמן מנסה לרמוז לי שאין לי קייס. רציתי לשאול איך אני מתמודד עם המצב הזה? האם זה חוקי שמגשר יתנהג בצורה כזאת? הוא לא אמור להיות נייטרלי?
ברור שהוא אמור להיות נייטראלי אלא ש
אולי זו תחושב שלך,בגל העדר כימיה?
אגב-תפקידו של המגשר בין השאר,להסביר לכם מהו סיכון וסיכוי אם הייתם פונים,למשל,לבית המשפט.ואולי לכך היתה כוונתו וכוונתך.
בכל מקרה-אל תרימו ידיים.נסו מגשר אחר,לא לפני שתסביר לו ותבהיר את העניין.

נייטרליות בגישור

סכסוך בעסק משפחתי
נייטרליות בגישור
שלום רב,

כמובן שהמגשר חייב להיות נייטרלי ואובייקטיבי. אם אתה מרגיש שזה לא המצב, הייתי מציע בתור צעד ראשון לפתוח את זה מול המגשר בפגישה נפרדת (פגישה שהיא רק בינך ובין המגשר, ללא הצד השני). לשתף אותו בתחושה שלך, לפרט ולתת דוגמאות ולשמוע מה יש לו לומר. אם הוא מגשר טוב, אתה אמור לצאת מהפגישה עם תחושה מחודשת של אמון במגשר ובנייטרליות שלו.
אם זה לא הולך ואתה ממשיך להרגיש כך, הייתי מציע להחליף מגשר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה