שאלה

מצב
הנושא נעול.
שאלה

שאלה
רומיתי על ידי מכון להסרת שיער, גבו ממני עשרים אלף שקל בהבטחות שהשיער יוסר לצמיתות מה שממש לא קרה. תבעתי אותם בתביעות קטנות והתקשרו אלי ממכון גישור לבוא לגישור בהרצליה בעוד חודש.
לא ידעתי אם להסכים אבל הסכמתי.
האם פעלתי נכון לדעתך?
לא לקחתי עורך דין, אמרו לי בבית משפט שאי אפשר.

לדון קישוט

שאלה
רומיתי על ידי מכון להסרת שיער, גבו ממני עשרים אלף שקל בהבטחות שהשיער יוסר לצמיתות מה שממש לא קרה. תבעתי אותם בתביעות קטנות והתקשרו אלי ממכון גישור לבוא לגישור בהרצליה בעוד חודש.
האם פעלתי נכון לדעתך?
לדון קישוט
גישור הינו הליך מבורך אך עליך להיות מגובש ולהחליט מהו הסכום שאתה דורש בגין הנזק שנגרם לך.כדאי להגיע עם דרמטולוג העוסק בתחום לפגישה.אוכל להמליץ לך על רופאה מעולה .

רן ורדי

New member
גישור בתביעות קטנות

שאלה
האם פעלתי נכון לדעתך?
גישור בתביעות קטנות
שלום לך,
המקרה שלך הוא מקרה שבו תביעה קטנה הועברה על ידי בית המשפט לגישור כחלק מהכשרות פרקטיקום הנעשות בשיתוף בתי המשפט לתביעות קטנות בישראל, כפי שאני מניח נאמר לך כי הגישור יתקיים באחד ממכוני ההכשרה בגישור כחלק מפרקטיקום של מגשרים מתלמדים ולכן נעשה בחינם. אל תחשוש מזה, אתה בידיים טובות, יש שם מגשרים מתחילים לצד מגשרים מדריכים מנוסים מאד שילוו את ההליך.
אין כל פסול בנכונות שלך לבוא לגישור מבחינתך, פשוט כי אין לך מה להפסיד בניסיון הזה.
אין צורך, זה לא מקובל וגם לא נכון להביא מומחים מטעם בהליך גישור, הליך גישור איננו הליך של הוכחות, את זה תשאיר להליך המשפטי במידה והגישור יכשל.
לגבי עורך דין, לא ניתן לקבל ייצוג של עורך דין בתביעות קטנות.
לגבי ההערה שנאמרה פה, אני מניח שאם הגשת תביעה בבית משפט, הגדרת בה סכום פיצוי מבוקש, כך שנקודת המוצא שלך מבחינת סכום פיצוי מבוקש ברורה לשני הצדדים, זכור שזו נקודת מוצא ותהיה פתוח מחשבתית להקשיב לצד השני ולמגשר\ת, בהליך הגישור לעיתים משנים דעה, אל תנעל.
אין לי מושג איך נראית התביעה שלך, אומר רק דבר אחד, נקודת כובד מרכזית בתיק כזה היא "ההבטחה לתוצאות" שלטענתך ניתנה בתחילת הטיפול, בדוק היטב איזה ראיות יש לך בנושא, אני מניח שעל זה יקום או יפול דבר.

בהצלחה
רן ורדי, מגשר ומנהל הפורום
לחיצת יד - הבית לגישור גירושין

שילה1

New member
תיקון קטן והסבר.בתביעות קטנות -בד"כ אין להביא עו"ד

גישור בתביעות קטנות
שלום לך,
המקרה שלך הוא מקרה שבו תביעה קטנה הועברה על ידי בית המשפט לגישור כחלק מהכשרות פרקטיקום הנעשות בשיתוף בתי המשפט לתביעות קטנות בישראל, כפי שאני מניח נאמר לך כי הגישור יתקיים באחד ממכוני ההכשרה בגישור כחלק מפרקטיקום של מגשרים מתלמדים ולכן נעשה בחינם. אל תחשוש מזה, אתה בידיים טובות, יש שם מגשרים מתחילים לצד מגשרים מדריכים מנוסים מאד שילוו את ההליך.
אין כל פסול בנכונות שלך לבוא לגישור מבחינתך, פשוט כי אין לך מה להפסיד בניסיון הזה.
אין צורך, זה לא מקובל וגם לא נכון להביא מומחים מטעם בהליך גישור, הליך גישור איננו הליך של הוכחות, את זה תשאיר להליך המשפטי במידה והגישור יכשל.
לגבי עורך דין, לא ניתן לקבל ייצוג של עורך דין בתביעות קטנות.
לגבי ההערה שנאמרה פה, אני מניח שאם הגשת תביעה בבית משפט, הגדרת בה סכום פיצוי מבוקש, כך שנקודת המוצא שלך מבחינת סכום פיצוי מבוקש ברורה לשני הצדדים, זכור שזו נקודת מוצא ותהיה פתוח מחשבתית להקשיב לצד השני ולמגשר\ת, בהליך הגישור לעיתים משנים דעה, אל תנעל.
אין לי מושג איך נראית התביעה שלך, אומר רק דבר אחד, נקודת כובד מרכזית בתיק כזה היא "ההבטחה לתוצאות" שלטענתך ניתנה בתחילת הטיפול, בדוק היטב איזה ראיות יש לך בנושא, אני מניח שעל זה יקום או יפול דבר.

בהצלחה
רן ורדי, מגשר ומנהל הפורום
לחיצת יד - הבית לגישור גירושין
תיקון קטן והסבר.בתביעות קטנות -בד"כ אין להביא עו"ד
אלא אם הוגשה בקשה ובית המשפט אישר,אז גם לצד השני ינתן אישור.
אתה יכול להביא איתך מסמכים(לא עדין,כאמור!),וכן מישהו מטעמך,שיהיה איתך,לא יתערב,שאינו עו"ד ולא מתמחה.זאת תסביר גם לצד השני.
מציעה לך לבדוק שהצד השני לא הביא כמיצג,עו"ד או מתמחה למשפטים,כי נוהגים לעשות זאת.
כמי שגשרה בלא מעט תביעות קטנות,ממליצה לך מאוד ,גאכן לגשת לגישור וגם לצרף סרטון של כתבה שנערכה בנושא בערוץ 22 או 10,השבוע.
בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה