שאלה?

מצב
הנושא נעול.
שאלה?

שאלה?
יש לי שאלה. בעלי פתח נגדי בהליכים כרוכים בבית הדין הרבני טענה שאני בוגדת, כבר היינו בשני דיונים ואני לא רוצה לקחת עורכדין ורוצה לנסות לסגור הכל בהסכמה בינינו, הוא אמר שלא מעוניין לדבר איתי בכלל, איך אני משכנעת אותו לגשר על הסכסוך הזה?

רן ורדי

New member
להביא בן זוג לגישור

שאלה?
יש לי שאלה. בעלי פתח נגדי בהליכים כרוכים בבית הדין הרבני טענה שאני בוגדת, כבר היינו בשני דיונים ואני לא רוצה לקחת עורכדין ורוצה לנסות לסגור הכל בהסכמה בינינו, הוא אמר שלא מעוניין לדבר איתי בכלל, איך אני משכנעת אותו לגשר על הסכסוך הזה?
להביא בן זוג לגישור
דניאל שלום,
ישנם יתרונות רבים לקיום הליך גישור בגירושין על פני הליך משפטי בבית הדין או בבית המשפט.
כדי להתגשר צריכה להיות לפחות רמה בסיסית של תקשורת בין שני בני הזוג, כמו כן הגישור רצוני ולכן על שניכם לגשת לגישור מרצונכם.
אם אני מבין נכון ההליך בבית הדין החל לפני החלת החוק החדש ואם אכן כך לא ניתן לכפות גישור על הצדדים. עליו להחליט שהוא מעוניין בגישור כמותך.
אם זו הדרך בה את מעוניינת תצטרכי למצוא את האופן לשכנע את בן זוגך.
- זה יכול להעשות בשיחה ישירה.
- זה יכול להעשות תוך סיוע של בן\בת משפחה שישוחחו עימו.
- את מוזמנת ליצור עימי קשר ואתן לך כמה טיפים טלפונית, ומעבר לכך הוא יוכל ליצור קשר טלפוני עימי (או עם כל מגשר שתבחרו) ולשמוע פרטים בטלפון. הרבה פעמים שיחת טלפון כזו בה ניתנת אינפורמציה חשובה על מהו גישור ויתרונותיו גורמת לבן זוג לחשוב שנית.

בהצלחה
רן ורדי, מגשר ומנהל הפורום
לחיצת יד - הבית לגישור גירושין
050-9021310

עוד שאלה

להביא בן זוג לגישור
דניאל שלום,
ישנם יתרונות רבים לקיום הליך גישור בגירושין על פני הליך משפטי בבית הדין או בבית המשפט.
כדי להתגשר צריכה להיות לפחות רמה בסיסית של תקשורת בין שני בני הזוג, כמו כן הגישור רצוני ולכן על שניכם לגשת לגישור מרצונכם.
אם אני מבין נכון ההליך בבית הדין החל לפני החלת החוק החדש ואם אכן כך לא ניתן לכפות גישור על הצדדים. עליו להחליט שהוא מעוניין בגישור כמותך.
אם זו הדרך בה את מעוניינת תצטרכי למצוא את האופן לשכנע את בן זוגך.
- זה יכול להעשות בשיחה ישירה.
- זה יכול להעשות תוך סיוע של בן\בת משפחה שישוחחו עימו.
- את מוזמנת ליצור עימי קשר ואתן לך כמה טיפים טלפונית, ומעבר לכך הוא יוכל ליצור קשר טלפוני עימי (או עם כל מגשר שתבחרו) ולשמוע פרטים בטלפון. הרבה פעמים שיחת טלפון כזו בה ניתנת אינפורמציה חשובה על מהו גישור ויתרונותיו גורמת לבן זוג לחשוב שנית.

בהצלחה
רן ורדי, מגשר ומנהל הפורום
050-9021310
עוד שאלה
מה בעצם היתרונות ואיך אני מוכרת לו את זה?

רן ורדי

New member
יתרונות בגישור

עוד שאלה
מה בעצם היתרונות ואיך אני מוכרת לו את זה?
יתרונות בגישור
דניאל יקרה,
למיטב שיפוטי יתרונות הגישור "מוכרים אותו" לכל מי שמבין ומפנים אותם.
את יכולה לקרוא במאמר הזה את יתרונות הגישור בגירושין
כמו כן יש כאן מאמר נוסף המציג עשר יתרונות לגישור בגירושין.

בהצלחה
רן ורדי
מגשר ומנהל הפורום
050-9021310

תודה

יתרונות בגישור
דניאל יקרה,
למיטב שיפוטי יתרונות הגישור "מוכרים אותו" לכל מי שמבין ומפנים אותם.
את יכולה לקרוא במאמר הזה את יתרונות הגישור בגירושין
כמו כן יש כאן מאמר נוסף המציג עשר יתרונות לגישור בגירושין.

בהצלחה
רן ורדי
מגשר ומנהל הפורום
050-9021310
תודה
תודה על העזרה

שילה1

New member
בוחרת מגשר,מנסה לכתוב לבעל כי זו דרך טובה.

שאלה?
בוחרת מגשר,מנסה לכתוב לבעל כי זו דרך טובה.
אם יש לו עו"ד או טוען רבני-פני אליו.
יכולה למסור למגשר/ת כי בעלך לא משוחח איתך.יש מגשרים שיפנו אל הבעל ויסבירו לו מהו גישור ומהם יתרונותיו.
&nbsp

מצב
הנושא נעול.
למעלה