לקראת גירושין דיברתי עם מגשרת

מצב
הנושא נעול.

והמגשרת אמרה שעל שעת גישור היא לוקחת 600 שקלים ובנוסף לאחר כל פגישות הגישור אנחנו צריכים לשלם עוד 4000 ש"ח כדי שהיא תכין לנו את הסכם הגירושין.
האם ככה זה עובד? ככה מקובל?
אני חשבתי שזה שאנחנו יושבים איתה ומסכמים את הנושאים השונים בסוף היא אמורה להביא לנו דף עם כל הסיכומים שלנו בלי תוספת תשלום.

רן ורדי

New member
מחירים

והמגשרת אמרה שעל שעת גישור היא לוקחת 600 שקלים ובנוסף לאחר כל פגישות הגישור אנחנו צריכים לשלם עוד 4000 ש"ח כדי שהיא תכין לנו את הסכם הגירושין.
אני חשבתי שזה שאנחנו יושבים איתה ומסכמים את הנושאים השונים בסוף היא אמורה להביא לנו דף עם כל הסיכומים שלנו בלי תוספת תשלום.
מחירים
לשאלתך.. מקובל בגישור גירושין לגבות מחיר לשעת גישור, מקובל בגישור גירושין לגבות מחיר נפרד לכתיבת הסכם גירושין.
המחירים שציינת נמצאים בטווחים המקובלים בתחום, ולכל מגשר יש את המחיר שלו.

לגבי הערתך בסוף, לא ממש ברור מה ציפית לעשות עם "דף עם כל הסיכומים"? אתם זקוקים להסכם גירושין מוקפד ומקצועי חתום ומאושר בבית משפט, לכל מילה בהסכם הזה יכולה להיות משמעות עתידית בחייכם, זה לא זכרון דברים למכירת רכב, זה החיים שלכם, הילדים שלכם, כל רכושכם, והעתיד הכלכלי שלכם.

בהצלחה

שילה1

New member
אפשרי לבקש "סיכום הסכמות שהושגו בגישור".

אפשרי לבקש "סיכום הסכמות שהושגו בגישור".
אך אלו אינן הסכם ,אלא רק בסיס להסכם.
עלות שעת גישור בנושא גירושין :בין 450 ל800 שקל ,תלוי מי המגשר והיכן בארץ.
יש מגשרים הגובים גלובלית.
עבור ההסכם-לדעתי,קצת יקר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה