סכסוך שכנים שהתדרדר

מצב
הנושא נעול.
סכסוך שכנים שהתדרדר

סכסוך שכנים שהתדרדר
אנחנו שני שכנים בישוב קהילתי באזור כרמיאל. יש בייננו סכסוך שאפשר להגדירו "סכסוך שכנים" על דברים לא מאד רציניים .הבעיה שזה התפתח להשמצות
ופרסומים פוגעים שמהווים "לשון הרע"
הגשתי תביעה על שני העניינים והוגשה נגדי תביעה נגדית- (לדעתי לא מוצדקת )התקיימו שני דיונים בבית המשפט אבל העניין נראה רחוק מסיום .לכל אחד יש טענות ונראה לי שעורכי הדין קצת מנפחים את העניין. איך יוצאים מ"הפלונטר"?

יחסי שכנות

סכסוך שכנים שהתדרדר
אנחנו שני שכנים בישוב קהילתי באזור כרמיאל. יש בייננו סכסוך שאפשר להגדירו "סכסוך שכנים" על דברים לא מאד רציניים .הבעיה שזה התפתח להשמצות
ופרסומים פוגעים שמהווים "לשון הרע"
הגשתי תביעה על שני העניינים והוגשה נגדי תביעה נגדית- (לדעתי לא מוצדקת )התקיימו שני דיונים בבית המשפט אבל העניין נראה רחוק מסיום .לכל אחד יש טענות ונראה לי שעורכי הדין קצת מנפחים את העניין. איך יוצאים מ"הפלונטר"?
יחסי שכנות
שלום מארק,
יחסים שבין שכנים הם יחסים מתמשכים שלעיתים עולים על שרטון, כפי שקרה לכם.
כאשר כבר מוגשת תביעה, קורה לא אחת, שהסכסוך מידרדר ומקצין.
מאחר ויש סבירות גבוהה שתאצלו להמשיך ולראות זה את זה בשכונה ובמסגרת היישוב, כדאי לנסות ולהרגיע את הרוחות ולהגיע להידברות באופן ישיר. מאחר, וכפי שאני מבינה מדבריך, דיבורים ביניכם באופן ישיר, לא הועילו בעבר, כדאי לעשות זאת בעזרת גורם ניטראלי ומקצועי - מגשר/ת
גם אם מתנהל הליך משפטי אין מניעה להעביר את ההליך –בהסכמת שני הצדדים לגישור ולנסות לישב את כל המחלוקות.
לא חייבים לחזור להיות חברים אבל בהחלט ניתן במסגרת הגישור לגבש כללים מחייבים ליחסי שכנות.
באופן מעשי ניתן להגיע להסכמות בין הצדדים עצמם , בין עוה"ד או לבקש מהשופט שיפנה אותכם לגישור

מצב
הנושא נעול.
למעלה