בקשה מכל משתתפי הפורום

sobolina

New member
בקשה מכל משתתפי הפורום ../images/Emo26.gif

בוקר טוב לכולם. בתקופה האחרונה אשר בה הפורום עבר להיות תחת ניהול של צביקה ושלי התחוללו פה שינויים רבים.
מספר המשתתפים בפורום שולש
מאמרים רבים נוספו על מנת להקהל על הסטודנט המצוי
עדכונים שונים מאתר הלא רשמי מופרסמים פה בצורה תמידית
שרשורי עזר וכו'. והרשימה עוד ארוכה ... צביקה ואני משקיעים זמן רב,ועושים ימים כלילות,ולילות כימים בכדי לעדכן את הפורום ולשפר את התנאים אשר אנו יכולים לספק לכם הן בתור מנהלי פורום,והן בתור סטודנטים השותפים למהלכים רבים הנכתבים פה בפורום. בתקופה האחרונה,למרות הלחץ הרב שצביקה ואני נמצאים בו,אנו השתדלנו לעדכן את הפורום,ואת האתר. צביקה ואני,אנו סטודנטים בדיוק כמוכם,גם לנו יש לחץ,וגם לנו יש חיים אחרי האוניברסיטה - אך מעולם לא שכחנו את המחויבות שלנו
,מחויבות שבשעות כאלו,ובמיוחד לאחר ימים כאלו משום מה מקבלת צורה של עול. במהלך כל השבוע דאגנו לאגד שרשורים בכדי להקל על ההתמצאות בפורום - והכל בכדי שהמשתמש הבא לא ייאלץ לשאול את אותה השאלה פעמיים,או שבמקרה והוא מעוניין לשאול שאלה,הוא יוכל קודם כל לחפשה בשרשורים השונים. לפני השבת לדוגמא ייעדתי 5 שרשורים שונים - ובכל אחד מהם התחננתי מהמשתתפים לקרוא תחילה את השרשור ,ואם אין שם את השאלה או התשובה שלהם -לשרשר את השאלה לשרשור המתאים - כמה קשה זה כבר יכול להיות
. תבינו - 5 דקות מזמנכם,חוסכים לצביקה ולי עבודה שמצטברת לשעות
| לצערי לאחר כל הבקשות והתחינות להקפיד על הכלל הפשוט הזה,ועל הכלל הפשוט שלא לפרסם מספרי טלפון,ועל הכלל הפשוט שלא להכפיש שמות של מרצים מעל גבי הפורום,ועל הכלל הפשוט שלא להתחיל ולפתח שרשורים רבים על שחזורי מבחנים וכו'.כל הכללים והבקשות הללו היו שוות לקליפת השום - אך אחד לא מתייחס,ואלו שכן מתייחסים ,אין אפשרות אפילו לראות זאת בגלל שהכל נדחק לעמוד הבא. עכשיו אנו נמצאים בתקופת בחינות - כל הודעה פה חשובה,אבל לא ייתכן שבמשך שעה וחצי אני "אבלה" את זמני בלמחוק הודעות שבסופו של דבר יכולות לפגוע רק בכם
אני מבקשת בכל לשון של בקשה - אנא - שימו
לשרשורים השונים,ושרשרו אך ורק לשם את השאלה. אין לי כל רצון לבלות את מיטב שעותיי בלנסות ולייעל את השירות שאנו נותנים פה,ולקבל יריקה בפרצוף
צביקה ואני שמחים לבצע את עבודתנו,אנו רואים בכך זכות - אבל בבקשה,אל תקחו את זה כמובן מאליו
מקווה שדברים יראו אחרת לאחר מכתב זה, הילה

kokoloko80

New member
בוסולינה היקרה

מסכים להכל פרט לדבר קטן אחד: מהי לדעתך הכפשת שמם של מרצים? האם פירסום מסוים על מרצה שנתן מבחן וקשה במיוחד ראויה להתקבל בקריאות "הידד"? האם לא כל מטרתו של הפורום בפרט והאינטרנט בכלל היא במה לדיעות שונות ומגוונות שחלקן, יש לומר את האמת, לא נעימות לאוזן של חלק מהנוגעים לדבר?! הלא את בעצמך פתחת שרשור ונתת במה לתגובות הסטודנטים אחרי מבחנו "המקסים" של קוגן? אין הכוונה לקלל כמובן את המרצים ברמה ובשפת רחוב של ילדים קטנים אולם אם מרצה עשה טעות מסוימת ראוי שידע עליה, מוטב שמעל דפי האתר ולא בצורה של הפגנה נזעמת מחוץ למשרדו.

sobolina

New member
הבהרה ../images/Emo26.gif

הפורום הוא בהחלט במה לדעות שונות ומגוונות - זוהי המטרה שלו,וגם חלק מאוד נכבד ממהותו. הפורום נועד בכדי לשמש פלטפורמה חברתית ואקדמית,וכחלק בלתי נפרד מהפלטפורמה הזו יש את "חופש הביטוי" שאותו אניאף מעודדת בפורום. אבל כאשר אני אומרת הכפשת מרצים - אני מתכוונת פשוטו כמשמעו,היו פה שרשורים שעסקו בקללות על מרצים וכינויי גנאי. שרשורים כאלו כמובן נמחקו לאלתר , ודעו לכם שהמרצים מתבוננים בפורום,וכפי שכבר כתבתי במכתב הנרגש שפרסמתי פה על מדיניות הפורום ,כאשר שרשורים כאלו מתרחשים, מי שיפגע בסוף זה אנו הסטודנטים. כפי כתבתי : "..מאחר והמחלקה לא יכולה לעמוד מנגד כאשר מכפישים את שמה, טבעי הוא כי המחלקה תעשה כל שביכולתה כדי לשמור על שמה הטוב ומקצועיותה . הזדהות עם אתר אשר מאפשר סוג כזה של פתיחות המאפשרת שרשורים בוטים שכאלו – פשוט בלתי אפשרית" אני אינני מעוניינת לתת במה לסוג כזה של שרשור. במקרה כזה,יש את המסרים. המסרים הם בגדר "מאחורי הקלעים". פגעו בכם
אתם מרגישים שנעשה לכם עוול
רוצים לפתח דיון
אין בעיה - תפתחו אותו במסרים.במיילים,בצורה שלא תתפרסם מעל גבי הפורום ותפגע הן בכבודם של המרצים,הן בכבוד האתר,והן בכבודכם. ולגבי המשפט "אין הכוונה לקלל כמובן את המרצים ברמה ובשפת רחוב של ילדים קטנים אולם אם מרצה עשה טעות מסוימת ראוי שידע עליה, מוטב שמעל דפי האתר ולא בצורה של הפגנה נזעמת מחוץ למשרדו" לצערי היו פה לא מעט שרשורים (גם בשבוע האחרון) ברמה ובשפת רחוב של ילדים קטנים
ולגבי המחאה המועדפת שאתה מדבר,שעדיף שמרצה יראה את זה מעל דפי הפורום ולא מחוץ למשרדו - פה דעתינו חלוקות. אינני מסכימה עם הגישה הזו. יש לכם נציגים בחוג:
אני,
צביקה שטרן,
יונתן דקל
וגידי שון. אנחנו חברי המועצה,ונציגי המחלקה גם הם צינור תקשורתי מאוד נכבד. אנחנו אמורים להלחם את המלחמות שלכם - ובצורה שתשמור על האינטרסים שלכם בצורה המכובדת ביותר שאפשר.
כבר היינו,צביקה ואני,בפגישה במלקה לגבי אחת מהמחאות שהחלה להתנוסס מעל דפי הפורום -וחד משמעית,אף מרצה לא רואה זאת בעין יפה שזה מתחיל מהפורום. אם הייתה מגיעה קבוצה מסודרת,כניציגים לדבר על העניין מול ראש המחלקה והמרצה - זה היה הרבה יותר מכובד. הפורום הוא הצעד הבא , לא הצעד הראשוני. אני השנה,ב"ה, מקווה ליישם את העניין על בוריו בכל רמת המחלקה ,ואני מקווה שכולם יראו זאת בעין יפה. לא אמרתי שאי אפשר להתחיל לדון ברמת הקושי או התסכול מהמרצה - אבל הכל צריך להיות ברמה שלא תסתור את המדיניות ה"נל ולא תפגע ברמה האישית בצורה של הכפשות
מקווה שעכשיו הבהרתי טיפה יותר את כוונתי, וד.א. כמו שאתה רואה , חלק מאוד נכבד מהבקשות שלי מחברי הפורום לא יושמו בכלל. עדיין יש פיצול של שרשורים,ועדיין אף אחד לא טורח להקדיש 5 דקות מזמנו בכדי לקרוא
הילה

אורי-

New member
הגבול צריך להיות מאוד מאוד ברור :

אם מישהו כותב דבר אמיתי, זוהי לא הכפשה. אם מישהו מכניס לתוך הדבר האמיתי את החו"ד שלו ואת האבחנה הפסיכולוגית שלו על האישיות של מושא הדיון - זה לא תקין. צריך לזכור שלפעמים האמת כואבת. בניהול מחלקה באוניברסיטה / ניהול אוניברסיטה יש גם צדדים לא נעימים. מי שלא מסוגל להתמודד עם האמת, יכול לפעול לתיקון המעוות, או יכול להעניש את כל המתנגדים לו. (דפי ההסטוריה מלאה ברודנים שהצליחו לא רע והם בחרו בדרך השניה). אנחנו הלקוחות, האוניברסיטה מוכרת לנו תארים. כמה שלא תהפכו את זה ותסובבו את זה - זו המציאות. לאחר שאנחנו כצרכנים בחרנו להשקיע את כספנו וזמננו באוניברסיטה, היוצרות התהפכו, וכל ההבטחות מתפוגגות. לפתע, אנחנו אלה שצריכים להתחנן על נפשנו. ברגע שנרשמנו, אנחנו אלה שבתחתית הסולם והסגל האקדמי מרגיש חופשי להתעמר בנו, הרי את הכסף הוא כבר קיבל. מכללות קטנות לא מרשות לעצמן מה שאוניברסיטאות גדולות מרשות, בכל הנוגע ליחסי סגל אקדמי-תלמיד. המכללות הקטנות הן כל כך קטנות, וכל סטודנט חשוב להן כדי להאדיר את שמן. האוניברסיטאות, כל כך מסונוורות מכך שמעמדן מבוסס, ולכן סטודנט שמואס בהן ייחשב כ"נפל" וכל חוסר ההצלחה שלו, יזקף לרעתו. לנו כסטודנטים אין שום סיבה להתחשב בצרכי האוניברסיטה. 36K ש"ח לתואר אקדמי לא הולכים ברגל. 36K אלף ש"ח מעניקים לנו זכות להביע דעתנו בגלוי על כל אלה שלהם אנו משלמים, ישירות או בעקיפין. כן, הם עובדים אצלנו, בצורה זו או אחרת. כשאני משלם כל כך הרבה, הדבר האחרון שאני צריך זה התערבות , גם כשמדובר בפורום שאיננו קשור כלל וכלל לאוניברסיטה. זכות הקיום של כל מחלקה ושל כל מוסד אקדמאי, נובעת רק מהסטודנטים שלו, למרות שלמתבונן מהצד זה נראה הפוך, הסטודנטים מתחננים על נפשם, במקום שהאוני' תבין שיש צורך לפתור את הבעיה של הסטודנט, אפילו שיש עוד כמה אלפים כמוהו. קצת פלצנות - "מודעות כוזבת".... (הסיכום בסוציו' עולה עוד יומיים)

למעלה