פתיחת דיון מה נשים רוצות... בשיער!

פתיחת דיון מה נשים רוצות... בשיער!

לאחת מתולתל לשנייה חלק... בדרך כלל האחת רוצה את זה של האחרת... ומה עושות בנות עם שיער מקורזל? מהי נוסחת הקסם
שלכן לסידור השיער?

איקה22

New member
לי יש חלק ואני מתה שיהיה לי מתולתל

נראה לי שכל אחת רוצה את מה שאין לה

אורחת מהראשי

ולפי הניק אפשר להבין לאן אני שייכת

אז אחרי שנים של שנאת התלתלים וכמיהה לשיער חלק,
למדתי להכיר את השיער ואת הטיפול הנכון לו,
ואני מתה על השיער שלי ועל מה שהוא מסמל.
היום אין מצב למשהו אחר חוץ מהתלתלים!!!

חוצמזה, כמו שכבר כתבו מעלי, תלתלים זה אופי

בארבאבא

New member
מתולתלת ואוהבת את זה

ולא,אני לא משתגעת עם יותר מידי מוצרים לשיער[מוס או קרם לחות],
ולא צריכה פנים ובייביליס.אני אפילו ישנה בצורה נוחה.
אין ספק שמבחינת סידור שיער ואופציות לתסרוקות,הרבה יותר נוח עם חלק.

אבל..תלתלים זה אופי.
אני מתה על הרעמה הקופצנית שלי

laei49

New member
יש לי שיער מתולתל

בעצם מקורזל ואני בכלל לא מסתדרת איתו . המון פעמים אני קושרת אותו.
רק אם לפעמים אני ממש רוצה להשקיע, אז אני שמה מוס וקרם ולא מעט אמרו לי שזה מתאים לי...אני חושבת שאני לא מסדרת אותו יפה ונראת כמו איזה אריה עם השיער ככה

בא לי שיער חלק!

laei49

New member
בנות עם שיער חלק

אין לכן זכות להתלונן

תנסו שיער מתולתל בעייתי, תרצו לחזור מהר מאוד לחלק..
החלק לפחות אין צורך לסדר אותו כל כך הרבה זמן(!)..הוא מסודר יחסית

laei49

New member
ועוד דבר

אם היה לי שיער ממש מתולתל ונפוח כזה מילא, אם היה מתולתל ודק גם מילא...
אבל הוא לא זה ולא זה..הוא נפוח וחסר צורה ומעצבן!

אני מרגישה שאני חייבת להוציא את העצבים שלי פה על השיער הזה...:(

מוזמנת להוציא את העצבים...

בשביל זה אנחנו פה...
שתפי איך את מתנהלת עם השיער ביום יום, מהי שגרת הטיפוח שלך?

laei49

New member
מסכה שבועית

מבחינת קרמים ודברים כאלה
אם אני קושרת אותו רגיל אז רק קרם לחות של נטורל פורמולה או משהו כזכה

ואם אני רוצה לעשות תלתלים אז מוס של קדוס ואז עם דיפיוזר מיבשת ומתלתלת אותו יותר

זהו..לא משהו מיוחד..
מה גם שבשבועיים האחרונים , שאני חופפת את השיער ושאני באה לשטוף את השיער מהשמפו , שאני שמה את האצבעות בין השיער ומנסה ככה לשטוף אותו...אני מרגישה אותו כאילו דביק כזה , אני לא יכולה להעביר את הידים בשיער!! אם אתה מבין אותי, מה זה עלול להיות?

שיער "דביק"

יכול להיגרם אם את לקראת סיום של המוס ו/או שאת לא מנערת את המוס הייטב לפני כל שימוש. שזה דבר מאוד חשוב ולא הרבה יודעות.

straw berry1

New member
אך ורק ממראה עיניים

לא מתביישת לגשת למישהי שהגוונים או תספורת שלה מצאו חן בעיני ולבקש את הטלפון של הספר. כך עושה בשנים האחרונות. אך ורק כך. הרחקתי מהשפלה אל המרכז. מרחק לא אינדיקציה שתמנע ממני ללכת לספר המומלץ. כלל וכלל לא.
ובקשר לשרשור אני מזדהה עם. מי שאמרה שיש לה גם נפוח וגם דק שגורם לחוסר צורה. זה בדיוק השיער שלי.
העזתי כמה פעמים לא לעשות פן ולהשאר עם נפוח כי ״ תלתלים זה יפה״ ססמה ריקה מתוכן... לגבי.. ותמיד שואלים מה קרה? קמת מהשינה? ומסתכלים מוזר. לכן חלק משדר הופעה מסודרת והשכל בסדר ושאני לא חולה ...

כל הכבוד, על היוזמה והתעוזה.

ישנן כמה וכמה לקוחות שהגיעו לאחר ששאלו בנות ברחוב, זה רעיון מעולה, עם זאת יש לי הסתייגויות משיטה זו מפני ששיער מסוג מסוים שגוונים נראים עליו "מיליון דולר", על מישהי שהתברכה גם ב"גנים טובים" ומתמידה בשגרת טיפוח של השיער(נניח גם על ידי חומרים מתאימים ונכונים), יכולה להטעות מישהי עם שיער שונה שתחשוב שיכולה להראות בסגנון שראתה. וזאת רק ע"י חפיפה ולקום בבוקר
.

*לעניינך האם תהי מוכנה להעלות לשרשור זה תמונות של השיער שלך במצבים שונים? לא חייבת עם פנים כמובן

*וכן
לצערי אנשים בוחנים את הקנקן מבחוץ, ולא מבינים את הייחודי / שונה ולכן גם מסתכלים עליך מוזר... וחבל.

straw berry1

New member
כפי שאמרתי אני מרוצה

שיקול דעת שלי על בנות שיש להן סוג שיער דומה לשלי + מראית עין (ולא המלצות טלפוניות/ חברות/ ספר קרוב לבית) + אישור הספר שהוא יכול לעשות לי כמו שאני מבקשת = תוצאה מושלמת

פעם אכן הייתי הולכת על "עיוור" לספר מומלץ או שעברתי דרכו, והסתמכתי רק על הספר, ותמיד היה חוסר תיאום, מפח נפש, תמיד התאכזבתי. כי מה שביקשתי בעל פה, הוא לא הבין אותי .. ועשה גוונים לא כמו שאני רוצה..ותספורת לא כמו שאני רוצה כי יש לו טאץ' אחר, שלא אמרו לי בעל פה, במילים, בתיאור. לכן, אין כמו מראית עין.
לכן אני מעדיפה בשיטה הפוכה, רואה קודם תוצר הספר ואז הולכת לספר הזה (כמובן שאני מסתכלת על בנות שיש להן סוג שיער דומה לשלי, ולא מסתכלת על בנות תימניות / מקורזלות בעוד שלי יש שיער דק ושטני.. אני בכל זאת קצת אינטלגנטית, הבנאדם הסביר עובד לפי שיטה כזו.

האדם הסביר לא יסתכל על בת תימניה, בעוד שהוא אשכנזי ויבקש שיער מקורזל כמו תימניה.
ולא להיפך, האדם הסביר לא יסתכל על ג'ינג'ית ויבקש צבע כזה, בעוד שלו יש שיער שחור/ בלונד.
לא לזה התכוונתי. אלא , אני מסתכלת על בנות שיש להן סוג שיער שלי + גוונים לטעמי / תספורת לטעמי, ואז מחליטה אם זה אפשרי על שיער שלי, אני מפעילה ספקולציות.

וכמובן המלצות טלפוניות כמה שהספר הזה מדהים, / ללכת על עיוור לספר קרוב, יובילו תמיד למפח נפש. צריך בדיוק להיפך- להסתכל על עבודות שלו, ואז לגשת לספר שהעבודות שלו מצאו חן בעיני. ולא בשיטה שאתה אומר. אבל כל אחד ודרכו
לאחר שהתנסתי בכל דרכי ההמלצות האפשריות, אני מעדיפה לראות עבודות קודמות. זהו.

הנה תמונה מהתקופה האחרונה, הלכתי לספר שראיתי קודם כל על מישהי אחרת. והנה ככה נראה כיום השיער שלי. חלק ועם גוונים שאני אוהבת.

straw berry1

New member
התעוזה יוזמה וכו'

היא ללכת על עיור לספר, משמועות שהוא ספר מעולה, או בגלל שהוא קרוב לבית, או בגלל שיש לו מוניטין. זו טעות.

יופי של כתיבה ושיער :)

מקווה שבנות נוספות יקראו את מה שכתבת/חידדת ויפנימו.
שתהיה שבת שלום.

החלקת קרטין

משהו פה התנסה בזה? זה יכול לגרום נזק לשיער? ואחרי ששוטפים את השיער הוא מקבל קצת ווליום? עשיתי החלקה לפני יומיים ואני מתה מפחד שזה יגרום לי לנשירת שיער משוגעת ושכל הווליום שהיה לי בשיער לא יחזור כי איך שהוא כרגע זה לא משהו... חוץ מזה השמפו אלקסיר של קרסטס טוב לשיער שעבר החלקה שכזאת?!
יודעת שחפרתי אני פשוט בפניקה, אשמח אם משהו יחזור אלי במהירות

היי גברת וילסון

היי גברת וילסון :)
אני לא ניסיתי את ההחלקה הזאת אבל עשיתי החלקה צרפתית. אני יודעת שחברה שלי עשתה משהו דומה אצל הספר שלי שממש מוכר בהחלקות..
היא עשתה משהו דומה והיא ממש מרוצה אז אני בטוחה שגם את תהיי מרוצה!!! בכל אופן, אם יהיו לך שאלות או משהו את יכולה לשאול אותו, קוראים לו ויטל הוא ממש סבלני וספר מדהים! בהצלחה!

למעלה