מתלבטת אם לעשות החלקה

מעיין2188

New member
מתלבטת אם לעשות החלקה

שלום לכולם,
אני מתלבטת אם לעשות החלקה ואם כן- איזה.
קצת רקע על השיער: יש לי שיער מלא, גלי, שנוטה להיות פריזי ונפוח לפעמים. מעבר לזה, יש לי נשירה באופן תמידי לא משנה מה אני עושה בשיער. השיער כמעט בתולי לחלוטין.. חוץ מגוונים מעוד דקים ועדינים שעשיתי לפני כ3 שנים, לא עשיתי שום דבר דרסטי (לא עושה פנים, לא צובעת..).

לפני שאני מחליטה אם לעשות החלטה או לא- חשוב לי לדעת מה ההשפעות של זה לטווח ארוך על השיער. בהנחה שאני אעשה אצל ספר טוב וההחלקה תהיה כמו שצריך- האם זה יכול לייבש את השיער, לשרוף אותו, להגביר את הנשירה?

ושאלה נוספת- הבנתי שיש "החלקה צרפתית", ומספר סוגים (או מותגים) של "החלקה יפנית". מה ההבדל ביניהם? איך ניתן לדעת איזה סוג מתאים לי?

תודה רבה,
מעיין

shirana4

New member
תגובה למעיין 2188 ולכל הבנות שמתלבטות =)

היי,
קראתי את מה שכתבת וממש הרגשתי שאני חייבת לענות לך! הייתי בדיוק באותו המצב שלך! היה לי שיער שהיה לו יותר מדי מצבי רוח וכל בוקר היה קם אחרת לגמרי.
אני מאוד בהירה ולכן היו לי מלא פחדים לגבי החלקות כי ידוע ששיער בהיר עדין יותר..

לפני חצי שנה עשיתי מחקר רציני והגעתי למספרה בתל אביב שמלא אנשים המליצו לי עליה, קוראים לה ויטל.
ההתמחות שלהם זה ההחלקות ובעיקר ההחלקה הצרפתית. הספר היה ממש נחמד והסביר לי בדיוק את התהליך והציע לי כל מיני סוגים של החלקות אבל הכי המליץ על הצרפתית.
מה שהכי אדיר בהחלקה הצרפתית זה שהיא לא עושה לך מראה מזויף לשיער..(לפחות אצלי...) אני מאוד לא רציתי ללכת ברחוב ושיחשבו כל הזמן שהרגע יצאתי מהמספרה, רציתי להיות יפה באופן טבעי..

היום, חצי שנה אחרי, אני עדיין מרוצה מההחלקה שעשיתי.
השיער שלי בריא וחלק.

אם בא לך תחפשי בגוגל ויטל ותראי בדיוק על מה דיברתי =)
שיהיה לך המון בהצלחה!

בשרטי

New member
עונה לך:

כן ייבש אותו
ישרף-אם לא יעבדו נכון.
לא לנשירה

לגבי סוגי ההחלקות:את צריכה שיתעימו ספציפית לכל אזור בשיאר שלך,אני משלב לפעמים 2 חברות..זה כבר ברמת ההבנה של מעצב השיער.

מעיין2188

New member
מה זה בדיוק החלקה צרפתית?

אני אשמח להבין מה ההבדל בין החלקה צרפתית להחלקה יפנית- האם יש הבדל כימי משמעותי בין שתי ההחלקות, או שזה בעצם מותג נוסף של החלקה יפנית?
איזה תוצאות צפויות לאחר ההחלקות השונות? (האם בהחלקה צרפתית יתקבל מראה יותר טבעי ופחות חלק כמו מקלות?)

תודה רבה על העזרה,
מעיין

למעלה