סקר
קרם לחות לשיער

דנה 665

New member
סקר../images/Emo75.gif קרם לחות לשיער../images/Emo75.gif

על איזה קרם לחות אתם ממליצים? ולמה? שרשרו...

../images/Emo46.gif

כל קרם לחות זה זבל! [לפחות בשבילי :\], כל המוצרים שיש בחנויות...[כל אלה שיש להם פרסומות שונות בטלוויזיה], תמיד עושים לי גירויים, ואחרי חצי שעה זה נראה כאילו לא שמתי כלום. לא משנה איזו חברה, הכל ממש לא שווה את הכסף... המוצרים הכי טובים זה אלה שניתן לקנות אך ורק ממספרה...[כי הם ה-כי איכותיים...]... כל מה שיש בחנויות[ ואני מתכוונת-הכל], ממש לא הולך לי...

תיקתקית

New member
קארין הלבן ללא ספק

ליום יום הוא הכי עדין ונוח, ולא שומני מדי וגריזי. לתלתלים יותר יפים אני משתמשת בפול מיטשל ומעליו הקארין הלבן כי בלעדיו זה יוצא יבש. לאחרונה גיליתי בלונדון את הקרם לתלתלים של TONY & GUY והוא ללא ספק הטוב ביותר שהיה לי לשיער גלי מתולתל מושלם: מורחים ממש טיפה, אם רוצים מרססים מעל בספריי מעצב תלתלים של אותה מספרה, והתלתלים פשוט מצויינים. חבל שהכמות קטנה ואין בארץ..

o Unicorn o

New member
perfect לעיצוב תלתלים../images/Emo74.gif

סתם כי יש לי אותו והוא טוב...

eshkolit32

New member
../images/Emo91.gif

אני משתמשת כבר די הרבה זמן ב-WELLA BALSAM - קרם הזנה ללא שטיפה שמכיל ווקס פירות טבעי, ומתאים לשיער יבש, מסולסל וצבוע. הקרם הזה הולך טוב על שיער רטוב ואין צורך לשים הרבה. מומלץ בחום למתולתלות, בעלות שיער יבש או צבוע (או הכל ביחד-כמוני
) יש לכם אחלה פורום.

SummerSpirit

New member
אני לא משתמשת בקרמי לחות

מהסיבה הפשוטה שהם משמנים לי את השיער והוא הופך לג'יפה ואין לי כוח לחפוך אותו כל יום מחדש.

kiss 18

New member
יש לי המלצה חמה למתולתלות, עם שיער בעייתי

ונפוח!! לאחר שניסיתי כמה מוצרים שלא עזרו לי בכלל!! ניסיתי לפי איזה המצלה של פורום שיער אחר, קניתי את הבונה תלתלים של מישל מרסייה, ואת הגלןייז תפוחים של אינדולה, כל בורק אני שוטפת את השיער (שיגעון אני יודעת....) ואז אני הופכת את השיער כשהו לח עד רטוב ושמה מהקרם של מישל מרסייה על כל השיער, אח"כ שמה ביד מהגלייז תפוחים בגודל חצי שקל על היד ושמה על החצי הראשון של השיער, ואח"כ שוב שמה גלייז אותו כמות על החצי השני של השיער, והופכת בחזרה את השיער ושמה קליפס או מה שבא לי. תוצאה- השיער התלתלים שלי הבעייתי והנפוח ברמות שאתן לא מבינות בכלל נרגע, ויש תלתלים יפים, ורואים כל תלתלם בניפרד, ונישאר ככה עד סוף היום!! ממליצה בחום !@!

Black Jane

New member
לבעלות שיער גלי קלאסי

הקרם עם הפקק הסגול [בקבוק לבן] של נאטורל פורמולה (לא יודעת אם הוא עושה ניסויים או לא) ולמי שגם צובעת הקרם לשיער הכתום של 'כיף' מעולה. תהנו

מיכי7

New member
לא משתמשת בקרם../images/Emo9.gif

מהסיבה הפשוטה שאני עושה פן כל שבוע ואני אמורה למנוע לחות, אז לשים קרם לחות זה לא פתרון.. וגם בימים שלא הייתי עושה פן, קרמים פשוט מנפחים לי את השיער עוד יותר ועושים אותו מגעיל.. בקיצור אני משתמשת בשמן פשתן וזה עושה את השיער נעים ושומר על הצורה שלו

Eurogirl

New member
אני אוהבת את של שוקי זיקרי

את זה שכתוב עליו "קרם לחות עשיר במיוחד". בין המוצרים בעלות נמוכה יחסית, הוא הכי הכי טוב! בעיקר לשיער יבש.

mgirl

New member
לתלתלים - רק גלייז!

זה ממש ממש מסדר. אני דווקא לא כ"כ אוהבת את הגלייז של אינדולה - הוא דביק מדי לטעמי. אני משתמשת בגלייז של vitamins והבנתי שיש המון המלצות גם על פול מיטשל ועל מון פלטין...

למעלה