הרשמה לשרת המהיר הישראלי (ILX) אחרי האיפוס.

Plus4

New member
עוד משהו.

אם אני אמצא 2 קרופרים די קרובים, אני איצר את הצבא בקרופר שהוא לא הבירה, במגורי חיילים גדולים ובארווה גדולה. ד"א נרשמתי ל COMX השם שלי שם הוא Native.

dealex

New member
הקטע אם הקאופרים הצמודיים זה תמיד טוב.

צריך פשוט על תחילת המשחק להיות מהיר ולתפוס מקום טוב אם 2-3 קאופרים אם אוסיסים נחמדים . קשה אבל אפשרי.

Plus4

New member
כן ..

אפשר גם לקחת אותם לשחקנים בהמשך. עכשיו יצאו לי בשרת הבין לאומי 2 קרופרים צמודים, אני אנסה לקחת אותם כמה שיותר מהר. וכמה קטות ואיילים אתה ממליץ להוסיף לצבא ?

The Farmer1

New member
מהרגע שאתה יכול לייצר קטות ברצף

לא מפסיקים עד סוף המשחק.....

mike00

New member
KOZ זה גם שם ממוחזר...הוא כבר קיים בשרת המהיר

ו-NG היה אחלה של שם,קרענו את השרת תחת השם הזה... אני תמיד בעד המשך של מסורת,במיוחד כשהיא טובה... בכל מקרה,תודה על העזרה מול אגם ובהצלחה בהמשך....

אני לא מתכוונת לשחק בזמן הקרוב

בטח שלא במהיר שוב. כמו שמייק אמר, לוקחת הפסקה. תודה על הכל.

אודי שלום, יש אולי צפי יותר מדויק לסיום?

אני תוהה אם ליסד כפר חדש בימים הקרובים, או שחבל על הזמן. מצדיעה לך על העזוז! שיהיה בהצלחה בע"ה.

xxx RAANAN xxx

New member
טוב אז ככה,

1. אתה מחריז שאתה שחקן מקצועי, אני לא אומר אחרת , אבל שחקנים מקצועיים לא באים לפורום ואומרים בפרסיה את האסטראגיה שלהם. 2. 50 שחקנים זה ממש מכובד, אבל חשוב לקחת קבוצה של 7-8 לוחמים ענקיים וכל השאר שיהיו מגנים. 3. דירוג בטרויאן הוא פיקציה, אני תמיד אמרתי שדירוג לא עושה רושם.. כל הרעיון הוא לבוא בהפתאה מלמטה. 4. כמו כן זאת לא אסטרטגיה להביא מולך את כל האנשים שהיו נגדך, ולומר להם את ה"כתובת" שם הברית , עצה קטנה, תמיד חשוב במשחקי אסטרטגיה לשמור על דיסקרטיות, היא המילה המנצחת. בהצלחה.

Plus4

New member
אז ככה ..

1. תהיתי אם לשלוח לך הודעה, אבל משום מה החלטתי לפרסם את זה בפורום. 2. אוקי, אתה צודק. 3. ברור שדירוג לא אומר כלום. 4. תודה על העצה. תודה רבה על התגובה רענן, עזרת לי מאוד.

למעלה