שרת ישראל 1 סוף משחק.

xxx RAANAN xxx

New member
../images/Emo106.gif שרת ישראל 1 סוף משחק.../images/Emo106.gif

ברצוני לברך את ברית LEGEND בשרת 1 על ניצחון השרת. הייתי חלק מניהול השרת וצפיתי בהתקדמותו, חשוב לציין כי בתחילת הדרך חשבנו כי השרתים הישראליים לא יגיעו לרמה כזו, אך למרבה התדהמה הורגשה מקצוענות רבה , נראתה עבודת צוות שלסופה הניצחון . אני אישית רוצה לברך כמה וכמה אנשים שהיו חלק נכבד בניהול + במשחק עצמו. גדעון = ZOMBY עמית = JANGO8 יניב = YANIVD דור = KPAR SABA סהר = SHAHRK טל = BONSE אני רוצה לומר תודה לכל השחקנים , לא רק למנצחים מגיע תודה, אלה לכל השחקנים בשרת 1, בהצלחה בשרתים הבאים. המון ברכות ממני ומכל צוות טרביאן ישראל, לשעבר. בברכה, רענן.

תומר88

New member
אם לקחו תכנית בניה אחרי שהתחלנו לשדרג ל100?

זה אכפת למישהו או שעדיין אפשר לנצח כמתוכנן?

The Farmer1

New member
אחרי שלחצתם על הבנייה של שלב 100

הדבר היחיד שיכול לעצור אתכם זה פגיע במבנה של הפלא עצמו....

plthekiler

New member
תודה תודה ה

וואי איזה מזל של ג'נד ניצחו היה מגיע להם הרבה יותר מספרטה וRD כל הכבוד.

זגש

New member
רענן תודה על ההתעלמות

ונחמד שאתה מברך את יניב, כי הוא חלק גדול מהנצחון שלנו.

xxx RAANAN xxx

New member
אוי ואבוי שכחתי נשמה..

אני בירכתי את כל המולטים שהיו תחת הניהול, כמובן שאני מברך את המנצח הגדול, לא רק שאני מאוד מכבד את המעמד אלה גם את האיש. ברכות וסליחה מראש...

באסטר1

New member
היו תחת ניהול?

זה אומר שמקום 1 היה מולטי? מותר לכם בכלל לשחק אם אתם מולטיים?

xxx RAANAN xxx

New member
בן היה מנהל בפורום

לא הייתה לו כל גישה לבקרה של המשחק.. אל תנסה למצא כי לא תמצא...

ברקאי4

New member
התאכזבתי מאוד מאיפוס

את המשחק הזה אהבתי במיוחד מאוד רציתי להמשיך את המשחק ועוד הרבה חשבו כמוני אולי משחק בלי מטרה זה משעמם אני מסכים אבל מילה מדליה ענקי בונוס משהו אחר חוץ מזעה של אנשים על המשחק בכנות אפילו איקרים יולתר יפה מזה למרות ששם אי אפשר לכבוש!! בכל מקרה עכשיו זה נגמר ואני בטוח שעוד הרבה יתלוננו על זה זה יכול להיות כבוד אבל עכשיןו אנחנו צריכים לחפ משחק כמו טרוויאן שלא נגמר

XXXaviramXXX

New member
אתה חמוד אתה

למשחק קיימים מאוד שרתים בהמון מדינות שלא שאפשר לשנת אותו ככה לפי רצון האנשים. כל המטרה היא לנצח את השרת... אתה מבין את המשמעון לנצח? זה אומר שיש סוף אם אתה נהנה תתחיל שרת חדש ותנצח בו

ברקאי4

New member
שמע יש לי עצה

יש לי עצה אני מקווה מאוד שתוכל לשקול את זה אולי תפתח שרת בטרוויאן שלא מתאפס ככה שגם יהיה שרת בטרוויאן שתוכל לנצח בו וגם יהיה שרת בטרוויאן שלא יגמר והפלא שהיה שם יביא לך פרס מתנה מגוריי חיילים נטארים לא יודע אבל תראה אולי אנשים יאהבו את זה

nv nmc

New member
מתי יגמר הסרבר???

הפלא שלב 100, איך עדיין הסרבר לא נגמר?!?!?!?!

dealex

New member
מגיע להם כפיים ../images/Emo13.gif

ולעוד איש אחד שלדעתי כל זה לא היה קורה בכלל. ערן לסלו 5-3-2. שהיה האיש שהקיים את הברית האגדית !

../images/Emo104.gif באתי-ראיתי-ניצחתי-תודה רבה ולהתראות|דגל

השמש כבר עלתה אך הפועלים של המטרופוליס todo WW עדיין המשיכו לעבוד בכדי לסיים את המבנה הנפלא שלהם. ב18:29 עובד אחד סיים כנראה את המבנה הגדול והמדהים ביותר בהיסטוריה של טרוויאן מאז נפילת האימפריה הנטרית. ביחד עם בעלי בריתו ,"LEGENDWW""todo"היה הראשון לסיים את הבנייה, על ידי שימוש במיליונים של משאבים, ותחת הגנתם של מאות אלפי מגנים עזי רוח. לכן "todo"רשאי לתואר: "מנצח העידן הזה" בסוף שלט "Zomby" על האימפריה הגדולה ביותר כשבעקבותיו "jango8" ו"minagaba" המפקד החזק ביותר ומטיל האימה היה "nissimyaki" ו"todo"היה המגן המהולל ביותר אשר טבח בשעריו המוני אויבים והכתים בדמיהם את האדמות שסביב כפריו אנו, צוות הטרוויאן רוצים להודות לך, שנשארת עד הסוף, על הנאמנות המדהימה שלך, וההבנה שגילית כלפינו כאשר משהו לא עבד בצורה חלקה, כפי שאמור להיות . איחולים לבביים, צוות הטרוויאן שלך

ברקאי4

New member
הכבוד הזה מגיע לTKFIGHTER

היה לכם מזל גדול שנילחמתם נגד HELL זאתי הייתה הברית שלי פעם עברתי ללג'נד אחר"כ HELL היה להם כלכלה עצומה וBARMEIR היה השחקן הכי חזק במשחק אם TKK FIGHTER לא היה מקים את המלחמה הייתם מפסידים וTKFIGHTER ו 5-3-2 הקימו את לג'נד

למעלה