מבקש המלצה מקצוענית: לשחק ב-COM1 או לא?

James Bong

New member
מבקש המלצה מקצוענית: לשחק ב-COM1 או לא?

דו"ח מצב בתור רקע ואז השאלה: שחקן אחד עלוב כמעט נטוש לגמרי בישראל 3. שחקן אחד מתפתח מהר מאוד בשרת העומד לפני סיום UKX שזה שרת די מנומנם ולא מצריך תשומת לב מעבר להוראות שידרוג שאני נותן שם בקצב מהיר. שחקן אחד קטן עדיין אבל מאוד חזק בסביבתו ובדרך (למי שעקב קצת אחרי תכתובות שלי פה) להיות אחד החזקים. וזהו. על ישראל 3 אני לא צריך לוותר, אני כמעט לא משקיע שם ויש סיבות לשמור עליו כי יש לי חברים שם. על UKX אני שומר כי כשיתאפס אני רוצה להיות שם, אני מסודר מבחינת בני ברית ברמת חברים ממש חזקים שנתחיל ביחד בשרת המחודש. את השרת הזה אוכל להוריד לדרגת שומר מסך אם יהיה צורך כי הוא ממש משעמם כולם עייפים כבר ומחכים לנטארים שאמורים לבוא בימים הקרובים. החברה שם (גרמנים ואנגלים) ממש סבבה וכדאי מאוד לא לאבד אותם ולהתחיל איתם שרת מאפס. אני לומד שם המון. על איטליה כמו שניתן להבין לא אוותר, לא כאשר לבירה יש כבר נווה 50% יבול, עוד אחד יכבש אני מקווה ב-24 שעות הקרובות והעיכוב הוא רק במשאבים לפתח גיבור מ-14 ל-15, אבל זה ייגמר היום כך שממחר יש לי שם 100% בונוס ייבול. השלב הבא זה הנווה השלישי שגם הוא - היפ היפ הורה - 50%. כמעט כל המשאבים שלי מופנים למטרה הזאת של כיבוש שני הנווים האלה. ברגע שיהיה לי שם 150% יבול יוולד להם שם הרוזן דרקולה והם לא ידעו מאיפה זה בא להם. צבא מטורף יבנה שם. עכשיו, למרות שאני עדיין לא מגדיר עצמי מקצוען אבל ידע בסיסי סביר כבר יש לי ואני גם בן 40 ולא 13, אני מחפש שרת שמתאפס אבל במדינה שאני מבין את השפה שלה. אני רוצה לבדוק אם באמת למדתי משהו ומה אני שווה עכשיו באמת. אני אמסור את ישראל 3 ואת UKX ואשאר עם איטליה ועם החדש, זה הרבה וגם שני שרתים זה כמעט יותר מדי לדעתי. עכשו אחרי שקראתם את כל זה - יש טעם ללכת על COM1 ? נרשמתי כבר אבל זה לא אומר כלום. אני פשוט לא יודע מה המשמעות של שרת בינלאומי מבחינת שחקנים וסיכויי הצלחה אז דעתכם חשובה לי כי קלטתי כבר שמידע רציני ומקצועי על טרוויאן בשיראל ובעברית זה רק כאן, שהרי הפורום במשחק וכל ה"הנהלה" שם זה טוב רק למתחילים ממש או רק לילדים קטנים. אז מה אתם אומרים. כמה שיותר תשובות - יותר טוב ותודה רבה לכולם מראש. רענן אתה כמנהל בטח תדע לענות לי נכון?

mike00

New member
ההמלצה הכי טובה היא להתרכז בחשבון אחד...

מה אתה מעדיף,להיות שחקן קטן עד בינוני בכמה שרתים או להיות שחקן חזק מאוד בשרת אחד?....

mike00

New member
אתה מתבלבל.....

בכל השרת אבדתי 3 כפרים.....וזה לא היה בלילה אחד... ואם אתה מדבר על ההתקלות באגם,כדאי שתבדוק אם היה שווה לאבד יותר מחצי צבא בשביל התקיפות האלה.....

למעלה