המבקר
מנה באל גאוצ'ו רוטשילד

Master Stav

New member
../images/Emo190.gif המבקר../images/Emo190.gif מנה באל גאוצ'ו רוטשילד

הבטחתי שאכתוב, אז ככה ……הגענו לאלגאוצ'ו לצורך פגישה עסקית , בתחילה לקחנו מים והשיחה קלחה , התוצאות ….טוב רבים מכם יראו אותן בקרוב , מודה ומתוודה שאחרי 3 נסיונות רעים באל בגאוצ'ו בנתניה לא ממש האמנתי שניתן לעשות אצלי שינוי בראש אבל חזקה עלי דבריה של בת זוגי לאותו צהריים תראה יהיה בסדר …. ואכן …הצ'וריסו שהוגש והאמפנדס היו טעימים בדיוק במידה הנכונה וההמוברגר היה ...המבורגר ... כן קשה לי להתלהב מהמברגר מה עוד שזה הוגש מדיום וול ואני מתב בשר ברמת הצלייה הזו ... למנה עקרית הזמנתי את מה שקרוי אצלהם מעדן שקי עגל , ואכן הגיעה לי לשולחן מחבת מבהיילה ( אדים אדים )ובתוכה כ300 גרם שקדים מוקפצים ל הפירז'ה שליהןם מפוזרים חתיכות ירק ולימון ... טעמתי ....ופשוט חייכתי זה היה באמת מעדן , מדובר במנת נסיו מבחינתי , מנה שקל להרוס וזו הוגשה בדיוק במידה הנכונה עם מידת החמיצות הנכונה ומידת החריכה הנכונה , בת זוגי לצהריים שאינה אוכלת חלקים פנימיים בדרך כלל התפתתה ו.....אכלה איזה 2 חתיכות ...אבא שלה סוף. סוף יכול למחות דמעה ולהאנח ...סוף סוף הילדה אוכלת ( לא לסקול אותי ביבי ) לסיכומו של דבר ....לא נגעתי בתפוח האדמה שהוגש ליד, התענגתי על המנה הזו ועוד ניגבתי בשומן מעט לחם עם סלט חצילים וצ'ימצ'ורי .......אין ספק שאחזור לדגום מנות נוספות במקום מתוך הבנה שדברים שמתנים ולעיתים לטובה מאד מאד לטובה ......

Naama P

New member
מודה ועוזבת, ירוחמת!

וואו. היה טעים טעים. שקדי בקר באל גאוצ'ו זו ללא ספק המנה שלי. למה אני צריכה להיות כזו אינפנטילית ולהזמין המבורגר (שהיה טעים וענק ומשביע, אבל השקדים האלה זו אופרה אחרת!), למה? אני בושה לאבי שהביא אותי עד הלום. איזה מזל שיש את סתו שיודע מה לבחור ואיזה מזל שהוא מסכים שיאכלו לו מהצלחת ולא עושה "חומות" (כי ביננו, אני הייתי עושה!).

Master Stav

New member
יודע כמה את אוכלת .....

איך עושה ציפור ? היה לי לעונג לסעוד איתך ..... ולאחר ששמעתי מה אבא שלך אומר .....
בכלל .......אני מרוצה

מיקיטל

New member
אם כבר ביקורת אז עד הסוף-כמה עלה התענוג?

חוץ מיזה בשביל לאכול המבורגר שלטעמי הוא הכי טעים בארץ כדאי להגיע צפונה למושב מעונה שליד מעלות -בכניסה למושב בצד שמאל נימצאת מסעדת ההמבורגר ששמה -קציצה עגלגלה בעל הבית בחור בשם אלי שהוא קצב במיקצועו טוחן את הבשר לבד ישנם שלשה גדלים של המבורגרים 160 גרםת260 גרם ו 360 גרם הבשר הוא דרום אמריקאי משובח הטעם גן עדן ממליץ בחום .

Master Stav

New member
למען הגילוי הנאות

הפגישה נסובה על שיתוף פעולה בין אל גאוצ'ו הרשת ופרוום הקרניבורים שלנו .... שיתוף פעולה שהולך להביטח הרבה FUN והפתעות טובות לחברות ולחברים הפעילים מחיר של מנת שקדי עגל הוא משהו כמו 75-85 ש"ח ( מאד סביר בעיני ) סה"כ המחירים שם מהתבוננות בתפריט ניראים בסדר לא יקר מידי ולא זול מידי מקווה כאמור לדגום בימים הקרובים שם כמה נתחים אחרים של בשר ואז אוכל לתת תשובות מעניינות יותר

Master Stav

New member
בכבוד......

אני אלך כנאראה על ורד הצלע .....וליד כלום
מה תזמין ?

MrCheff

New member
אני בנאלי

סטייק
בצד צימיצורי ותפו"א.... עשית אותי רעב על הבוקר. רק שמונה בבוקר ואני מוכן כבר ללכת לאכול צהריים.

MrCheff

New member
אממ...

סטייק = אנטריקוט ו/או סינטה לא מכיר ורד הצלע ולאכול שקדי עגל נראה לי קצת.. אפעס.. מסוכן. חחח האמת.. לפני כמה ימים אכלתי במסעדה יהודית באזור העבודה שלי ואכלתי קורקבנים.. היה מעדן!

MrCheff

New member
יאללה סתיו הזה.. מתחכם ../images/Emo13.gif

העיקר למדתי משהו חדש.

bigjack

New member
מצטרף להמלצה על ../images/Emo21.gif של קציצה עגלגלה

המקום נראה בהתחלה כמו נגרר של גזלן צמתים טיפוסי........אבל התור וכמות "נערי" ההיי טק המקומיים שפוקדים אותו ללא הפסקה לא משאירים ספק שזה מקום שחוזרים אליו. מומלץ להתקשר קודם ולהזמין אחרת זמן ההמתנה ארוך מידי (כמו שקרה לנו) אבל אחרי ההמתנה מגלים שההמבורגר שווה ביותר וברמת טעם ואיכות צלייה של מסעדות ההמבורגרים הטובות (וכל זה למרות הבלאגן והלחץ) הלחמניות אצלו רכות וטריות וכך גם התוספות...... והכי כיף שבמקום הצ'יפס יש להם רבעי תפוחי אדמה מטוגנים ומתובלים סטייל פוטטוס. ממליץ מכל הלב לכל מי שמגיע לאיזור מעלות. למי שמגיע מצומת כברי מכיוון נהריה לכיוון מעלות ממש לפני הפניה הראשונה לאזה'ת מעלות יש פניה ימינה למושב מעונה ואת ההמבורגר הטעים תפגשו אחרי כמה מעות מטרים מצד שמאל בתוך היישוב.

ללידי

New member
התקשרתי לקציצה עגלגלה,נאמר שזה לא אנטריקוט

רצינו לנסוע היום אחה"צ, כך, בשל המלצה שכתבתם, בעל המקום נשמע חביב להפליא, הדריך איך להגיע, אמר שהמחירים סבירים, אממה.... לא כמו שנאמר בכרטיס העסק שלו, הקציצה מבשר טחון טרי, אך לא מאנטריקוט בתור חובבי המבורגר, (כמה אני מתגעגעת להמבורגר של מרמורק שנסגרה..) נשאר לחשוב מה יש פה באיזור חוץ מבי בורגר של בוקשתתר......

../images/Emo201.gif לצערי - מוותר מראש על המקום ../images/Emo10.gif

בשל מגבלות שאני חייב לציית להן בתקופה הקרובה, איאלץ ללמוד להפיק את מלו ההנאה
ים ומעוף במצב הכי פחות טעים שלו. מה, שמן הסתם יגרום לי להדיר את רגליי ממפגשים קרובים. יש לי מטרה והיא קדושה יותר מטריפת
על כל חלקיה. חגי

Master Stav

New member
קודם כול שיהיה בהצלחה

ודבר איתי ..... אולי אפילו היום אחרי 21:00 יש מצב שאקפוץ לביקור .... צלצל

אתי107

New member
איכסה אל גאוצ'ו....

ישבתי בסניף בראשון לציון לפני 3 שבועות היה לא טעים ולא נעים מנות מכוערות בעיקר הדג סלמון האנורקס(89 ש"ח המחיר במסעדה - סלמון ארוז של דלידג רצועות עבות ודשנות 4 פרוסות בתבנית 39ש"ח-ק"ג יוצא 50 ש"ח לתבנית) שהונח על צלחת לבנה גדולה וכמה עלי פטרוזיליה קמלים קצוצים מפוזרים מעליו בעצב ויגון.. כשראיתי את המנה שהמתנתי לה כשעה... כי אני לא אכלנית בשר , לא שמחתי עם אימי לכבוד יום הולדתה שלשמו התכנסה כל הפמלייה, נותרתי נוגסת מפה ומשם..( צ'יפס של תפוגן -חבילה בסופר של 2 ק"ג עולה כ-18ש"ח)כי לא היה להם מה להציע חוץ מגושים מכוערים של בשר לא מבושל שקיבל אחי והחליף בפרגית..יצאנו בנזק של 890 ש"ח חבר'ה לא יצאתי כדיי לאכול צ'יפס.. ולא סלמון שעבר התעללות..את אלה יש לי בבית..וגם הבשר כי להלן זו מסעדה בשרית, לא היה מבושל..לא נעים..לא טוב.. אתמול ישבנו בספגטים בבת-ים מומלץ בחום.. ברוסקטה רצועות אנטריקוט ופטריות עם רוטב מיונז ספייסי..מעולה. 2 מנות לחמעגו'ן כבש צנוברים עם סלט קטן של עגבניות ובצל סגול ופלפל חריף ירוק...מעולה תבטלו את הכרטיסיי טיסה לטורקיה.. סלט פטריות חם על מצע סלט הבית..אחלה מנה, 5 אנשים =280 ש"ח כולל שתיה וקינוחים

Master Stav

New member
ברוכה הבאה לפורום שלנו

תודה על הביקורת ועל ההמלצה ...... מקווים לראותך יורת בפורום למרותש את לא אכלנית בשר כדבריך ....גם דגים הולך ...גם עוף .. .מה הולך מקרקר ורץ ...

Abcdef11

New member
חבל שיש להודעה שלך ריח פרסומי

בתור אחד שמכיר את הרשת ויודע מה הולך שם אני עדיין מסופק בקשר לאפשרות שאני אוכל שם בעשור הקרוב... מבחינתי הצ'וריסו עשוי מתערובת בשר נחות חבל שהם לא מכוונים למשהו יותר גבוהה...אמפנדה סתמית....הרעיון שזו מנת פתיחה והם דורשים על כל פריט יותר מ 25 שקלים הוא שערורייתי... טיב ההמבורגר תלוי בסניף... בסניפים עם בעלים נורמלים הוא עשוי להיות סביר פעם אחרונה שהייתי שם ההמבורגר הוגש בג'בטינת חנק...אמרו לי ששינו את הלחמניה אבל עדיין זה לא נראה לי הגיוני ללכת למסעדה ארגנטינאית ולהזמין המבורגר....בסניפים אחרים הבעלים דואגים שהבשר שהולך להמברוגר הוא זה שמחר יילך לפח...מעורבב בהרבה חומרים משפרי טעם....אני אוהב המבורגרים מאוד ויש כל כך הרבה מקומות עם המבורגרים משובחים למה לבזבז את כספי באל -גאוצ'ו?? מנת שקדי העגל לא מתאימה לכל אחד...בעיקרון היא מומלצת וגם מופיעה בתפריט כמנת פתיחה ...משהו קטן רווי טעם לנשנוש לפני האוכל על מנת לשמן את הגרון...יש לזכור שאחוז השומן במנה הוא יותר מ 50 אחוז....לכן מי שאוכל 300 גרם של זה צריך להזמין תור לצנתור....(בכל מקרה אין רבים שמסוגלים לסיים מנה שלמה לבד...) חבל שלא כתבת על הסטייקים הקפואים שהם מוכרים במחירי עתק... ומה הקטע שהם הוציאו את בקבוקי הזכוכית מהמסעדה??? מגישים לי במסעדה יוקרתית קולה בכוס כאילו זה מקדונלדס.... זו חוות דעת אישית שלי בתור צופה אילם בדרך כלל פורום....אני מקווה שאף אחד לא ימצא את הדברים כהוצאת לשון הרע...פשוט דעה אישית שלי.

למעלה