הפלה בשבוע 5+0 אחרי לידה קיסרית

מצב
הנושא נעול.

ננסית12

New member

ילדתי בניתוח קיסרי את התאומות שלי בנות השנתיים.
ביום רביעי האחרון עשיתי בדיקת בטא לאחר החזרת שני עוברים מוקפאים, והבטא היתה 30. היום עשיתי בדיקה חוזרת והערך היה 4. כלומר זו היתה הפלה או הריון כימי לא בקיאה במונחים.

2 שאלות לי:
1. האם יתכן שההפלה קרתה בגלל שאולי יש משהו ברחם שלא נבדק לאחר הקיסרי? אני לא הייתי רוצה לרוץ בין מליוני בדיקות אבל אולי פספסתי משהו חשוב? יש לציין שאני בת 26.
2. האם הדימום שהתחיל לי היום עשוי הימשך ארוכות או שאמור להיות כמו מחזור רגיל?

תודה רבה.

מפעם

New member
את בטח כבר יודעת את כל התשובות אבל בכל זאת

ביום רביעי האחרון עשיתי בדיקת בטא לאחר החזרת שני עוברים מוקפאים, והבטא היתה 30. היום עשיתי בדיקה חוזרת והערך היה 4. כלומר זו היתה הפלה או הריון כימי לא בקיאה במונחים.

2 שאלות לי:
1. האם יתכן שההפלה קרתה בגלל שאולי יש משהו ברחם שלא נבדק לאחר הקיסרי? אני לא הייתי רוצה לרוץ בין מליוני בדיקות אבל אולי פספסתי משהו חשוב? יש לציין שאני בת 26.

תודה רבה.
את בטח כבר יודעת את כל התשובות אבל בכל זאת
אם לא עשית עדין היסטרוסקופיה אחרי הלידה ולפני שהתחלת שוב בטיפולים אז כדאי מאוד לשלול הידבקויות ושלל צרות שיכולות להתפתח אחרי ניתוח קיסרי כי אלה בהחלט יכולות להיות מכשול להקלטות וסיבה לכימי. רוצי להבדק!
בהצלחה

ביטא נמוכה

2 שאלות לי:

תודה רבה.
ביטא נמוכה
מדובר בהריון ביוכימי
יתכן והדימום יהיה קצת מוגבר מהרגיל.
לגבי מצב הרחם תתייעצי עם הרופא המטפל שלך, בכל אופן בשלב מוקדם כזה הרחם אינו מהווה הגורם לחוסר התפתחות

מצב
הנושא נעול.
למעלה