מחזור שבוע לאחר החזרה

מצב
הנושא נעול.

טריקסול

New member
מחזור שבוע לאחר החזרה

מחזור שבוע לאחר החזרה
בת 38.5 לפני 6 שנים הריון מivf cd בגלל בעיות זרע. בהריון ההוא אובחן iugr
לפני כמה חודשים חזרנו לטיפולים לילד נוסף ומאז למרות עוברים טובים והחזרות של שני עוברים בכל פעם המחזור מגיע עוד לפני הבטא, הפעם הגיע שבוע לאחר ההחזרה וזה למרות שבאמצע עשינו בדיקות לוודא שהתמיכה מספיקה והנתונים היו מצויינים (פרוגסטרון מעל 190, אסטרדיול מעל 5000) מה אנחנו עושים לא נכון? מה יכול לשפר את סיכויי הקליטה?

מחזור מוקדם

מחזור שבוע לאחר החזרה
בת 38.5 לפני 6 שנים הריון מivf cd בגלל בעיות זרע. בהריון ההוא אובחן iugr
לפני כמה חודשים חזרנו לטיפולים לילד נוסף ומאז למרות עוברים טובים והחזרות של שני עוברים בכל פעם המחזור מגיע עוד לפני הבטא, הפעם הגיע שבוע לאחר ההחזרה וזה למרות שבאמצע עשינו בדיקות לוודא שהתמיכה מספיקה והנתונים היו מצויינים (פרוגסטרון מעל 190, אסטרדיול מעל 5000) מה אנחנו עושים לא נכון? מה יכול לשפר את סיכויי הקליטה?
מחזור מוקדם
הערכים אכן תקינים ואין הסבר לדימום
במקרים בלתי מוסברים ניתן להוסיף זריקות של פרוגסטרון, או של HCG או דקהפפטיל

בכל מקרה ההחלטה צריכה להיות של הרופא המטפל שמכיר את התיק וההיסטוריה הרפואית שלך

טריקסול

New member
מה עושים עם זה???

מחזור מוקדם
הערכים אכן תקינים ואין הסבר לדימום
במקרים בלתי מוסברים ניתן להוסיף זריקות של פרוגסטרון, או של HCG או דקהפפטיל

בכל מקרה ההחלטה צריכה להיות של הרופא המטפל שמכיר את התיק וההיסטוריה הרפואית שלך
מה עושים עם זה???
תודה על התשובה, עשיתי בדיקות דם כדי לראות מה הסיבה לדימום ואלו התוצאות:
lh 2.2
e2 367
progesteron 4.4
beta-hcg 16
אני מבינה מהבטא שהוא חיובי אבל שאר ההורמונים נמוכים מכדי להחזיק הריון תקין, האם זה הריון "כימי" ? האם זה כי התמיכה לא הייתה מספיקה? האם אחרי שני הריונות "כימיים" והריון תקין אחד עם iugr כדאי לשקול מתן מדללי דם? (קלקסן או אספירין) אני יודעת שההחלטה היא של הרופא המטפל אבל אני רוצה לבוא לפגישה מוכנה

בדיקות

מה עושים עם זה???
תודה על התשובה, עשיתי בדיקות דם כדי לראות מה הסיבה לדימום ואלו התוצאות:
lh 2.2
e2 367
progesteron 4.4
beta-hcg 16
אני מבינה מהבטא שהוא חיובי אבל שאר ההורמונים נמוכים מכדי להחזיק הריון תקין, האם זה הריון "כימי" ? האם זה כי התמיכה לא הייתה מספיקה? האם אחרי שני הריונות "כימיים" והריון תקין אחד עם iugr כדאי לשקול מתן מדללי דם? (קלקסן או אספירין) אני יודעת שההחלטה היא של הרופא המטפל אבל אני רוצה לבוא לפגישה מוכנה
בדיקות
התשובה חייבת להגיע מהרופא המטפל
כדי לתת תשובה או לדון על הנושא, יש צורך במידע רפואי מלא ולא בדיקות חד פעמיות

מצב
הנושא נעול.
למעלה