IVF ראשון - זקוקה לעידוד

מצב
הנושא נעול.

אסתי431

New member
IVF ראשון - זקוקה לעידוד

IVF ראשון - זקוקה לעידוד
שלום, אני בת 43 וחצי עם ילד אחד מהריון ספונטני בגיל 39. התחלתי החודש טיפול ראשון לאחר ניסיונות של שנה להרות באופן טבעי. הפרופיל ההורמונלי שלי תקין לחלוטין וגם של בעלי. החזרה של עובר אחד באיכות טובה מאד התבצעה לפני 5 ימים ואני אמורה לבדוק האם הטיפול הצליח שבוע הבא. אני ממש בלחץ. אני אשמח לשמוע סיפורים של הורים אחרים שהצליחו להביא ילד לעולם בגילאים כאלה מתקדמים!

מפעם

New member
מקווה שיש לך כבר בטא חיובית

IVF ראשון - זקוקה לעידוד
שלום, אני בת 43 וחצי עם ילד אחד מהריון ספונטני בגיל 39. התחלתי החודש טיפול ראשון לאחר ניסיונות של שנה להרות באופן טבעי. הפרופיל ההורמונלי שלי תקין לחלוטין וגם של בעלי. החזרה של עובר אחד באיכות טובה מאד התבצעה לפני 5 ימים ואני אמורה לבדוק האם הטיפול הצליח שבוע הבא. אני ממש בלחץ. אני אשמח לשמוע סיפורים של הורים אחרים שהצליחו להביא ילד לעולם בגילאים כאלה מתקדמים!
מקווה שיש לך כבר בטא חיובית
אין לי סיפור הצלחה גם אנחנו מנסים
כנראה שענין הגיל הוא מכריע אבל הכל אפשרי בעיקר אם כבר התנסית בנס
בהצלחה:)

mevugeret1975

New member
אצל איזה רופא את מטופלת?

IVF ראשון - זקוקה לעידוד
אצל איזה רופא את מטופלת?
אם אפשר לשעול :). אם לא נוח לך לענות פה-תעני בפרטי בבקשה. אני מחפשת רופא פוריות שמתמחה בגיל מבוגר, די חדשה בנושא. עוד שבועיים בת 43.
תודה רבה ובהצלחה :)

טיפולי פוריות

אצל איזה רופא את מטופלת?
אם אפשר לשעול :). אם לא נוח לך לענות פה-תעני בפרטי בבקשה. אני מחפשת רופא פוריות שמתמחה בגיל מבוגר, די חדשה בנושא. עוד שבועיים בת 43.
טיפולי פוריות
אין דבר כזה מומחה למבוגרות או לצעירות
כל רופא שמבצע טיפולי פיריון מטפל בכל בעיית פיריון מכל סיבה כולל גיל בהצלחה

LIATTII1

New member
רופא מומלץ

אצל איזה רופא את מטופלת?
רופא מומלץ
קיבלתי המלצה ממדקר בתחום על בר חווה בתל אביב. עוד לא הגעתי אליו אבל יש לי תור וכמות הבדיקות שהוא דורש עוד לפני הפגישה גבוהה מכל מטפל אחר שפגשתי. בהצלחה.

mevugeret1975

New member
תודה רבה

רופא מומלץ
קיבלתי המלצה ממדקר בתחום על בר חווה בתל אביב. עוד לא הגעתי אליו אבל יש לי תור וכמות הבדיקות שהוא דורש עוד לפני הפגישה גבוהה מכל מטפל אחר שפגשתי. בהצלחה.
תודה רבה
אני כבר מטופלת במרפאה של בר חוה

מצב
הנושא נעול.
למעלה