החזרה אחרי קייסרי

מצב
הנושא נעול.

נובמבר6

New member
החזרה אחרי קייסרי

החזרה אחרי קייסרי
שלום
בת 38 לא מוסברים אחרי 2 קייסרי בשל עכוז.הריונות ספונטנים.
האחרון לפני 5 שנים.
הרופא הראשון שלי ביצע לי החזרות של 2 עוברים שלא נקלטו וטען שאין בעייה ואילו הרופא הנוכחי אליו עברתי לא ממליץ בלשון המעטה. טוען שאחרי קייסרי הריון תאומים לא בא בחשבון.
אני אשמח לתאןמים אך הוא הפחיד אותי
מה דעתך?תוכל לפרט?

ננסית12

New member
יודעת

החזרה אחרי קייסרי
שלום
האחרון לפני 5 שנים.
הרופא הראשון שלי ביצע לי החזרות של 2 עוברים שלא נקלטו וטען שאין בעייה ואילו הרופא הנוכחי אליו עברתי לא ממליץ בלשון המעטה. טוען שאחרי קייסרי הריון תאומים לא בא בחשבון.
מה דעתך?תוכל לפרט?
יודעת
שדודה של בעלי היתה בהריון ראשון תאומים, ובגלל עכוז היה קיסרי, ואח"כ נקלטה שוב בתאומים ובגלל שהסתובבה לה החצוצרה ממש בזמן ההריון יכלו רק קיסרי, ואח"כ נקלטה לעוד ילדה אחת (החזירו 2!) ואז אחכ נקלטה שוב לתאומים!!! ב"ה. והכל קיסרי כמובן כי אחרי 2 קיסרי....
&nbsp
אחרי הסיפור הזה אומר לך שיש ללא מעט רופאים לצערי גישה של לתכנן הכל ושהם יודעים הכל ושהכל יהיה בשליטתם. שוכחים שיש מנהיג אחר לעולם.... ושהם רק שליחים.
אז כמובן לא עושים שטויות חלילה, אבל זה מממממש לא דעתם של כל הרופאים. לא הפוריות ולא הגניקולוגים. זה יותר מסוכן, אין על זה ויכוח! אבל מפה ולשלול את זה על הסף????

החזרה אחרי קייסרי

החזרה אחרי קייסרי
שלום
האחרון לפני 5 שנים.
מה דעתך?תוכל לפרט?
החזרה אחרי קייסרי
כיום מומלץ על החזרת עובר 1 בכל מקרה בשל החשש של לידות מוקדמות וסיבוכי הריון ,בהריון מרובה עוברים

על אחת כנה וכמה כאשר יש צלקת ברחם בעקבות ניתוח קיסרי, מה שמגדיל את הסיכון לקרע ברחם

מצב
הנושא נעול.
למעלה