פרופ׳ לסינג

מצב
הנושא נעול.
פרופ׳ לסינג

פרופ׳ לסינג
התחלתי טיפול אצלו. הוא עושה רושם של רופא מקצועי אבל בפגישה האחרונה היה חסר סבלנות ולא הסביר כמעט כלום... אני לחוצה ולא יכולה לבזבז זמן בגלל הגיל....

המשך...הוא מצויין,סתם רגע של לחץ:)

פרופ׳ לסינג
התחלתי טיפול אצלו. הוא עושה רושם של רופא מקצועי אבל בפגישה האחרונה היה חסר סבלנות ולא הסביר כמעט כלום... אני לחוצה ולא יכולה לבזבז זמן בגלל הגיל....
במחשבה שניה,זה סתם לחץ שלי..עד עכשיו הוא היה נפלא,קשוב, אנושי ובעל ידע עצום:)בהצלחה לכולנו!

בר 84

New member
הייתי מטופלת שלו

במחשבה שניה,זה סתם לחץ שלי..עד עכשיו הוא היה נפלא,קשוב, אנושי ובעל ידע עצום:)בהצלחה לכולנו!
הייתי מטופלת שלו
היי
אני גם הייתי מטופלת שלו, ויש לי בן בזכותו.
כעת בסבב לילד הנוסף לא הצליח לנו איתו ולכן עברנו לרופא אחר.
אבל עדיין אני חושבת שהוא כן מקצועי, אנושי ומאוד זמין תמיד ולכל שאלה ונותן המון תחושת ביטלון..
בלידה של הילד הראשון הוא אז מנהל של ליס ולאורך כל הלידה היה בקשר עם הצוות הרפואי שטיפל בי והתקשר אליי לוודא מה קורה ומה איתי ( למרות שהלידה היתה רגילה וללא סיבוכים ).
מאחלת לך המון בהצלחה!!!

תודה רבה!

הייתי מטופלת שלו
היי
אני גם הייתי מטופלת שלו, ויש לי בן בזכותו.
כעת בסבב לילד הנוסף לא הצליח לנו איתו ולכן עברנו לרופא אחר.
אבל עדיין אני חושבת שהוא כן מקצועי, אנושי ומאוד זמין תמיד ולכל שאלה ונותן המון תחושת ביטלון..
בלידה של הילד הראשון הוא אז מנהל של ליס ולאורך כל הלידה היה בקשר עם הצוות הרפואי שטיפל בי והתקשר אליי לוודא מה קורה ומה איתי ( למרות שהלידה היתה רגילה וללא סיבוכים ).
מאחלת לך המון בהצלחה!!!
תודה רבה!
ובהצלחה רבה!:))

בר 84

New member
המון בהצלחה גם לך!!!

תודה רבה!
ובהצלחה רבה!:))
המון בהצלחה גם לך!!!
הוא באמת לפעמים מאוד ציני וחד אבל עדיין חייבת לציין שאני אישית מרוד התחברתי אליו ולאישיות שלו , כמובן מעבר למקצועיות שלו, וממש התבאסתי שהפעם בסבב השני לא הצליח לנו איתו

תודה:)

המון בהצלחה גם לך!!!
הוא באמת לפעמים מאוד ציני וחד אבל עדיין חייבת לציין שאני אישית מרוד התחברתי אליו ולאישיות שלו , כמובן מעבר למקצועיות שלו, וממש התבאסתי שהפעם בסבב השני לא הצליח לנו איתו
תודה:)
בהצלחה רבה .מה שמנחם אותי לפחות,זה שכבר יש לי ילד אחד,מקסים ונפלא וזה עולם ומלואו. מקווה שהרופא הבא יצליח!??

מצב
הנושא נעול.
למעלה