הריון לא תקין - מה לעשות

מצב
הנושא נעול.

malcish19

New member
הריון לא תקין - מה לעשות

הריון לא תקין - מה לעשות
תחילת הריון שבוע חמש + 5. בשבוע שעבר הבטא הכפילה את עצמה מ 59 ל 240 בארבעה ימים. ביום ראשון האחרון (5+1) הייתי אצל הרופאה, נצפה שק הריון קטן (או מה שחשבה שהוא שק הריון) שהיא אמרה שמתאים לשבוע. בדקתי בטא באותו היום ולהפתעתי הבטא ירדה במקום להכפיל והייתה 203 בלבד. אתמול בדקתי שוב בטא כדי לוודא שזאת לא טעות מעבדה והבטא היית 252. עליה קטנה ולא תקינה. מה עושים עכשיו ? פשוט לחכות שיתחיל דימום או שכדאי ללכת למיון ? אין לי דימומים או כאבים בינתיים.

malcish19

New member
מוסיפה כמה נתונים

הריון לא תקין - מה לעשות
תחילת הריון שבוע חמש + 5. בשבוע שעבר הבטא הכפילה את עצמה מ 59 ל 240 בארבעה ימים. ביום ראשון האחרון (5+1) הייתי אצל הרופאה, נצפה שק הריון קטן (או מה שחשבה שהוא שק הריון) שהיא אמרה שמתאים לשבוע. בדקתי בטא באותו היום ולהפתעתי הבטא ירדה במקום להכפיל והייתה 203 בלבד. אתמול בדקתי שוב בטא כדי לוודא שזאת לא טעות מעבדה והבטא היית 252. עליה קטנה ולא תקינה. מה עושים עכשיו ? פשוט לחכות שיתחיל דימום או שכדאי ללכת למיון ? אין לי דימומים או כאבים בינתיים.
מוסיפה כמה נתונים
זה הריון ספונטני. אני בת 41, יש לי ילד בן 3, גם הוא מהריון ספונטני. לפני שלושה חודשים עברתי הפלה (ראשונה בחיי) בשבוע 9 - לא התפתח דופק לעובר. לפני שנה הריון כימי.

הריון לא תקין

הריון לא תקין - מה לעשות
הריון לא תקין
בשלב זה להמשיך מעקב בלבד
ההמשל לפי עלייה או ירידה של הבטא
בכל מקרה את צריכה להיות בקשר עם רופא מטפל שלך

מצב
הנושא נעול.
למעלה