לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2478324,783 עוקבים אודות עסקים

פורום פסיכומטרי

מטרת הפורום היא לסייע ולעזור בכל הקשור לבחינה הפסיכומטרית, ולשמש מעין "קבוצת תמיכה" לכל הניגשים לבחינה. בפורום יינתן מענה מקצועי לשאלות העולות מהגולשים בנוגע לנושאים שונים בבחינה, וכן בנוגע להתלבטויות כלליות הקשורות ללימודים גבוהים בכלל ולהכנה לבחינה הפסיכומטרית בפרט. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פסיכומטרי

מטרת הפורום היא לסייע ולעזור בכל הקשור לבחינה הפסיכומטרית, ולשמש מעין "קבוצת תמיכה" לכל הניגשים לבחינה. בפורום יינתן מענה מקצועי לשאלות העולות מהגולשים בנוגע לנושאים שונים בבחינה, וכן בנוגע להתלבטויות כלליות הקשורות ללימודים גבוהים בכלל ולהכנה לבחינה הפסיכומטרית בפרט. 

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כל המידע הניתן בפורום זה הינו בגדר המלצה בלבד, וכך בלבד יש להתייחס אליו **
 אין לפרסם בפורום מידע עסקי ופרסומי על קורסי פסיכומטרי
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה לגבי אוצר המילים'
שאלה לגבי אוצר המילים
12/11/2018 | 11:55
3
79
שלום,
יש לי חוברת של אוצר מילים בעברית ובאנגלית לפסיכומטרי שממנו היו לומדים לבחינה במתכונת הישנה (ללא מטלת כתיבה)... עדיין צריך ללמוד את אותו אוצר המילים? או שזה השתנה? אני די בטוח שזה אותו אוצר מילים גם עכשיו אבל החלטתי בכל זאת לשאול ליתר בטחון. החוברת שיש לי היא של יואל גבע.
תודה מראש למגיבים.
פסיכומטרי >>
לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
13/11/2018 | 15:06
55
צהריים טובים!
בגדול החוברת כנראה תהיה שימושית ללמידה, למרות שמאגר המילים משתנה דינאמית בין השנים להבנתי, אבל די בקטנה...
אני חושב שהכי נח ללמוד דרך אפליקציות לימוד מילים שיש היום בשוק בחינם וגיליתי שהן טובות ומקיפות ממש כמו במכונים... אני משתמש באפליקציית "אנגלית 150" ויש אפשרות לשמור מילים וללמוד מילים וזה ממש נח לי. אז הייתי ממליץ לך מהניסיון שלי להשתמש באפליקציות... 
בהצלחה!
פסיכומטרי >>
לצפיה ב-'כדאי להחליף'
כדאי להחליף
<< ההודעה הנוכחית
16/11/2018 | 17:52
39
יש לך חוברת מלפני שנת 2012, העולם השתנה מאז וגם הפסיכומטרי.

גם אם בין החומרים שברשותך לבחינה עצמה יש הרבה מן הדומה, עדיף לעבור לחומרים עדכניים יותר, ולכל הפחות חומרים המעודכנים לנוסח הבחינה החדש.

אוצר מילים כדאי ללמוד מאפליקציה כמו מילון 800 או כל אפליקציה חינמית שנראית לך.
פסיכומטרי >>
לצפיה ב-' ההמלצה שלנו:'
ההמלצה שלנו:
18/12/2018 | 09:48
22
שלום לך,
באופן כללי, אוצר המילים בבחינה אינו מוגדר באופן רשמי על ידי המרכז הארצי לבחינות והערכה (להבדיל מחלקים מסוימים בחומר, למשל בחשיבה כמותית, שם יש הגדרה של הנושאים שיש להכיר).
לפיכך, כל מילון פסיכומטרי הינו בגדר השערה של המילים השימושיות יותר, שהמרכז הארצי נוטה לשלבן בבחינות.
באופן עקרוני לא אמור להיות הבדל מהותי בין אוצר המילים שהיה במתכונת הישנה של הבחינה לבין אוצר המילים הנוכחי.
עם זאת, כדאי לקחת בחשבון שני דברים:
ראשית, הרמה הכללית של הבחינה עולה עם השנים (לעניין המילים, הן בחשיבה מילולית והן באנגלית). מילון שנכתב לפני 7 שנים לפחות עשוי לכלול רמה קצת פחות גבוהה של מילים. אנחנו לא יודעים איזו גרסה ספציפית של מילון קיימת אצלך.
שנית, בחשיבה מילולית יש פחות שימוש במילים מורכבות כיום. בעבר היו שאלות ממוקדות על אוצר מילים, והיום אוצר המילים בא לידי ביטוי בעיקר באנלוגיות.
בכל מקרה, אם תלמד את המילון שבידך, זה בוודאי יקדם את רמתך באופן ניכר.
מעבר לזה, אנחנו ממליצים מאד על האפליקציה (החינמית) של פסיכו. זו אפליקציה מעודכנת ביותר לפי רמת הבחינה, מאפשרת לימוד מילים הן באנגלית והן בעברית, סימון מילים ידועות, חזרות ועוד.
בהצלחה!
פסיכומטרי >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות אחרונות

18:37 | 27.03.19 אורחים בפורום
06:44 | 04.02.19 אורחים בפורום
10:29 | 08.01.19 אורחים בפורום
09:06 | 07.01.19 שמשי פסיכומטרי
17:07 | 24.12.18 רוניבלהבלה9
10:01 | 24.12.18 ספי12310
08:30 | 11.12.18 אורחים בפורום
19:49 | 09.12.18 אורחים בפורום
15:58 | 22.11.18 נחום כספי
12:46 | 20.11.18 bion7
12:02 | 20.11.18 bion7
10:55 | 12.11.18 איזי הגדול מכולם
20:09 | 29.10.18 sonny8
18:32 | 24.10.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ