האם כדאי לי לרכוש ספר מילולית של פסיכו ?

bion7

New member
האם כדאי לי לרכוש ספר מילולית של פסיכו ?

שלום חברים , לא מזמן רכשתי ספר מילולית של ניב רווח ששמו הוא : הבנה, הסקה וקטעי קריאה . ואכן , רמתו של הספר די טובה .
עכשיו , אני תוהה האם בנוסף כדאי לי לרכוש ספר מילולי של פסיכו ,העוסק גם כן בשאלות הבנה והסקה (רק שיהיה ברור אני לא צריך שאלות משלים , חיזוק והחלשה , אלא אני צריך שאלות כמו : מה משתמע/לא משתמע מהפסקה, רעיון מרכזי ).
אז שאלתי היא : אם יש למישהו כאן את הספר של פסיכו שעוסק בהבנה והסקה-אז כמה שאלות בערך יש שמה של הבנה והסקה ?ומה רמתם? (לשם הדגשה נוספת, איני צריך שאלות החלשת וחיזוק מסקנה, משלים , ואפילו לא כללים ).
כלומר האם רוב רובו של הספר הוא שאלות הבנה והסקה כמו במבחן עצמו או רוב רובו של הספר עוסק בהחלשת וחיזוק מסקנה, משלים ,כללים ?.
תודה מראש !

TFNM

New member
כן

מניסיון שלי עם החומרים של פסיכו ספר המילולית שלהם מצוין,השאלות טובות וכמות החומר בולטת.
דבר נוסף שבולט לטובה בחומרים של פסיכו זה שהם לא מתקמצנים על דפים ולכן השאלות "מרווחות" בצורה נוחה הדומה לצורת הכתיבה והניראות של המרכז הארצי (דוגמה לכך היא שבפסיכו האנלוגיות מחולקות למקבצים של 6-6 בשונה מחומרים של מקומות אחרים)

שים לב לכך שחומר החיבור שלהם הוא בספר נפרד ושספר המילולי שלהם מכיל את הנושא לוגיקה חזקה (הם קוראים לזה בשם אחר..משהו עם כללים אולי),נושא שכבר לא רואים כלל בבחינה הפסיכומטרי ואין טעם ללמוד אותו.

bion7

New member
שכחתי להזכיר ש

יש באפשרותי לרכוש את ספר ההבנה והסקה של יואל גבע במחיר זול עצם היותי תלמיד עבר שלהם .
אז השאלות המתבקשות הן : ספר של יואל גבע או של פסיכו ?.והאם לא מספיק שרכשתי את הספר המילולי של ניב רווח ?.
מישהו יודע בערך לאמר לי כמה שאלות פסקה ורק שאלות כאלה - יש בספר של פסיכו ? (שוב לא מעניין אותי חיזוק והחלשה , משלים ,ואפילו לא כללים ).

TFNM

New member
עונה

בספק מבוא למילולי של פסיכו יש כ40 שאלות הבנת פסקה, יחד עם הסברים וכל שאר הנושאים.
&nbsp
נשמע שאתה שואל את השאלות הלא נכונות,את שיקולי העלות אשאיר לך.
בנוגע לכל השאר - החומרים של יואל גבע הם מצוינים, כך גם החומרים של פסיכו וכנ"ל לגבי ניב רווח.
האם מספיק? האם שווה? זה משהו שאף אחד מהרשת לא יוכל לענות לך, לפי דעתי "אם יש ספק אין ספק"

למעלה