החיבור בבחינה הפסיכומטרית - איפה הכי טוב להתכונן?

החיבור בבחינה הפסיכומטרית - איפה הכי טוב להתכונן?

היי
אני יעלי, וממש עכשיו השתחררתי מהצבא.
והשלב הבא - פסיכומטרי...

החלק שאני הכי דואגת ממנו הוא החיבור, והייתי שמחה לקבל מידע על בתי הספר השונים.

אני מניחה שבמהלך הקורס אני צריכה לכתוב כמה חיבורים, אבל מי בודק אותם (המדריך שלי, מישהו מצוות בודקים של בית הספר)? כמה הערות אני מקבלת? כמה חיבורים יבדקו לי? יש הבדלים בין בתי הספר? איפה הכי טובים בזה?

תודה רבה!

len760

New member
יואל גבע מעולים :)

היי , מבחינת בדיקת החיבור יואל גבע מעולים .
את מעלה את החיבור למחשב ויש צוות של מורים מיומנים שבודקים לך אותו ורושמים לך הערות בצד על כל פסקה ובמידת הצורך על כל משפט שיש בו בעיה. הדגש הוא על הכל- נקודות, פסיקים וכו'.. חלוקת הפסקאות ועד למבנה של משפט בודד . אני ניגשתי בפעם הראשונה דרך יואל גבע וממש אהבתי את בדרך שבה הם בודקים את החיבורים .
בכל אופן , המון בהצלחה! :)

תודה רבה!

משיהו יודע איך זה עובד בבתי הספר הגדולים האחרים: קידום? היי קיו?

תודה רבה

doni1993

New member
אני יודעת על היי קיו

היי :) , בעיקרון לפי מה שאני זוכרת שהיה בקורס שלי .. את מקלידה אחרי כל סימולציה (סה"כ 10) את החיבור שלך במחשב ואז מורה לפסיכומטרי בודק אותו ואת מקבלת בחזרה את הערות שלו ע"ג החיבור שאת כתבת. אני גם זוכרת שמלמדים אותך בקורס כל מיני שיטות לכתיבת חיבור יותר מפורט ונכון.

טושטוש32

New member
בעיניי

יואל גבע הוא לא יותר מאשר מוסד לימודים שקנה את את המוניטין שלו באמצעות הרבה מאוד פרסום. אם משכילים לבדוק קצת לעומק, מגלים שקורס הפסיכומטרי של קידום לא נופל ממנו בשום רמה ואולי אפילו מתעלה עליו בחלק מהדברים.
&nbsp

לי חשוב בעיקר החיבור אני מפחדת מזה מאד

איך בודקים את החיבור בקידום?
נראה לי שצוות בודקים שמתמחה בכך (ואני מבינה שזה מה שיש ביואל גבע) עדיף על בדיקה של המדריך. אני טועה? מה דרך הבדיקה בקידום?

urileshem

New member
אצלי קידום עשו עבודה טובה

גם אני חששתי מהקטע של החיבור. יש משהו בזה שאין בזה תשובה מדוייקת נכונה או לא וזה נתון לפרשנות שהלחיץ אותי מאוד. ההכנה בקידום עזרה לי מאוד.
&nbsp
תסתכלי בסרט המצורף

תודה רבה!

אני מניחה שהם בודקים חיבורים ומעירים הערות.
מי בודק את החיבור? כמה הערות הם מעירים? ועד כמה הן מפורטות?

urileshem

New member
בדיקות

בדרך כלל אחד המדריכים שלך בודק אם כי אני בסך הכל מקרה בודד, לא יודע לענות מה בדרך כלל קורה

למעלה