חלוקת זמנים

kagome10

New member
חלוקת זמנים

מכיוון שאני מתכוננת לבחינת אמיר, והחסם שלי הוא אוצר מילים, לא הקדשתי בכלל זמן לאסטרטגיות למיניהן. בשביל מה?
היום במקרה נתקלתי בטקסט כזה באחד הספרים שלי ותהיתי - האמנם?
בטקסט נותנים חלוקת זמן לפרק האנגלית. אני לא מחלקת את הזמן, כי תמיד נשאר לי.
בטקסט יש דוגמית של שאלות באוצר מילים וניסוח מחדש. רובן מהשאלות הקשות בפרק. לא הצלחתי חלק גדול משאלות באוצר מילים, אבל הצלחתי את כולן בניסוח מחדש, אפילו את האחרונה, זו שהם אמרו שהיא צועקת לדלג עליה וחלזור אחרי הבנת הנקרא. לא הבנתי מה קשה בה (חוץ מזה שהיא ארוכה. אבל אני קוראת מהר, אז זה לא בעיה).

והתחלתי לתהות, אולי אין חלוקת זמן קלאסית, כמו שהם נתנו? חצי דקה לכל שאלת אוצר מילים, דקה לשאלת ניסוח מחדש, כל השאר להבנת הנקרא?
אולי היא אמורה להיות אישית?

אולי אני באמת צריכה אחת כזו?

(חוץ מזה, מועיל להיזכר בטריקים של פסיכומטרי)

TFNM

New member
אם אין לך בעיית זמן באנגלית אז אין לך בעיית זמן באנגלית

בפרק האנגלית הזמן לא מהווה מכשול,גם לאלו שמתקשים עם האנגלית הזמן הוא לא מה שמגביל אותם (לרוב) בפרק הזה.
שאני עשיתי פסיכומטרי יצאתי לשירותים בשני קטעי האנגלית גם שלא הייתי צריך,סתם כדי להתאוור וכי לא היה לי כח לבהות בדף למשך חמש דק'.
&nbsp
מניסיון שלי עשרים דק' בפרק אנגלית זה מספיק כדי לעשות את הפרק,לבדוק פעמיים,ללכת לשירותים (ואפילו לשטוף ידיים!),לפתוח בשיחת חולין קצרה עם הבוחנת (למה אתה יחף? למה את לא?) ואפילו נשאר מספיק זמן כדי להשחיר "עד הסוף" תשובות בדף תשובות. וגם אז נשארת עוד דקה ספייר למנוחה נפשית טרם הפרק הבא

kagome10

New member
אני ניגשת למבחן אמי"ר, המבחןן הזה הוא *רק* אנגלית

כשעשיתי פסיכומטרי הספקתי לצאת לשירותים ולחזור בזמן, אבל מבחן אמיר הוא שעה וחצי, אני לא רואה סיבה לצאת לשירותים בזמן הזה.
&nbsp
ושיחת החולין שלך נשמעת מגניבה!
&nbsp
ואכן, אני מתקשה עם האנגלית, קיבלתי בו את הציון הכי נמוך מכל הפרקים, ואין לי פטור באנגלית למרות שקיבלתי 703 בפסיכומטרי

אבל הבעיה היא אכן לא זמן. הבעיה היא אוצר מילים. וזמן לא ממש עוזר לי לדעת באורח פלא משמעות של מילה שמקודם לא ידעתי...

למעלה