עוגת השבת שלי

לינדה7

New member
עוגת השבת שלי

עוגת השבת שלי

מכירים את המילה פשלה? בוודאי [cheeky] יש כאלה שיספרו ויש כאלה שלא כי הרי זו פשלה אין לי בעיה לספר על פשלות שלי אבל רק אם אני מתקנת אותם ובסוףףףף יוצא משהו טעים [cheeky] [surprise] אם לא אני לא מספרת.. [wink] אז כאן בהיותי אוהדת כל מה שקשור לבוטנים ניסיתי להכין רולדה ממולאת לא פחות ולא יותר בחמאת בוטנים אתם יודעים ג'ננה מיוחדת לבמבההה יש לי. אלא מה? בחרתי בחמאה שהיתה לי בבית (לא מתוקה) מילאתי את הרולדה בחמאת בוטנים ושברי בוטנים ציפיתי אותה בחמאת בוטנים גילגלתי אותה בשיברי בוטנים. נראתה על המזל הגיע הבן והייתי חייבת לתת למישהו לטעום אוישש." קח מאמי קח פרוסה תגיד לי איך יצא ? " ביס ראשון "אמא טעים אבל אם את רוצה להרוג את נמו (תוכי ג'קו שלנו שמדבר בלי סוף ואף קורא לי אמא ) תני לו רק ביס קטן במקום הוא נחנק" [angry] איזו אכזבה מה עושיםם? לא זורקים. תוצאה טעימה לכל אלו שמכורים לבמבה כמוני.אז רציתי לפרסם עוגה לפינה הקבועה בפורום אוכל כשר..נו טוב קבלו את כדורי השוקולד האלו הטעימים שיצאו מהפשלה

אין טעם שאתן לכם את המתכון לרולדה כי הרי זה והשילוב של החמאה יצא חנק בפעם הבאה שאכין עם עוד מילוי שאני מכורה לו אתן את המתכון לרולדה.אתם תכינו משאריות של עוגה שהיתיבשה או עוגה מפושלת או אולי מבסקוויט פתיבר.

מה צריך:

פרורים מכל עוגה שהיא רצוי בלונדה
1 כוס שיברי בוטנים קלויים + עוד כוס לגילגול הכדורים/ אפשר גם קוקוס
3/4 מיכל חמאת בוטנים
2 כפיות ת. וניל
לרוטב השוקולדי:
מיכל שמנת להקצפה פרווה (ריץ ) /חלבי
200 גרם שוקולד מריר קצוץ (אפשר גם שוקולד צ'יפס)

אופן ההכנה:

לערבב את פרורי העוגה (עוגיות ) עם הבוטנים וחמאת הבוטנים
בסיר קטן לחמם את השמנת כשהשמנת חמה לשפוך אותה על קוביות השוקולד ולערבב עד המסת השוקולד ולצנן כ5 דקות.
לשפוך את השוקולד על העוגיות והבוטנים וללוש עם הידיים לאיחוד המסה.
להכניס למקרר לחצי שעה ואז ליצור כדורים לגלגל בבוטנים /קוקוס
להניח במנג'טים ולמקרר יאמיייי של כדורים [wink] ופישולים [devil]
תהנו
בהצלחה
שלכם מכל ה
טובה

http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1&EntryId=5309345

כנסו לקישור יש תמונות לכדורי השוקולד עם חמאת בוטנים.
תודה לנמושקה על המתכון .
לינדה

למעלה