יום הולדת ל
|בלו

נמושקה1

New member
יום הולדת ל
|בלו

בואו נברך את האתר ליום הולדתו ה17
נזכרים בהודעות הראשונות/האהובות שלכם

איך האתר יראה בעוד 17 שנה?

איך האתר שינה / עזר לכם בפורום ב 17 השנה? סיפורים אישיים על חוויות זכורות ורגעים מיוחדים שהתרחשו רק בזכות האתר

זכרונות מגיל 17 שלכם, הדברים שהייתם חוזרים עליהם מגיל 17, הדברים שהייתם משנים מגיל 17

מה הייתם אומרים לעצמכם לו יכולתם לפגוש את עצמיכם מגיל 17?

רשימות "17 הדברים הכי" (17 הסרטים הכי טובים, השירים הכי אהובים, הבגדים הכי מיוחדים, הדייטים הכי מביכים…)

איזה מתנה הייתם מביאים לאתר…
נשמח לשיתוף .
בברכה צוות אוכל כשר

מזל טוב :)

ממש לא מזמן נכנסתי לקומונה ישנה שהייתי בה ועשיתי חיפוש על ההודעות שלי. לא האמנתי שזה אני כתבתי. איך שאנשים משתנים...

תפוז בעוד 17 שנה - ימציאו קהילות חדשות חוץ מפורומים בלוגים וקומונות. אולי וידאו בלוג כזה שמתעד כל יום בחייו של גולש ואוטומטית מתייג דברים שעשה לקטגוריה המתאימה (בישל צהרים - תיוג למתכונים,שיחה עם חברים - נושאים לדיון, מתלבט במשהו - עצה בפורום המתאים וכו) ואני מקווה שכ----ל הבאגים ייפתרו סופסוף!!!

תפוז עזר בהרבה דברים. להתייעץ, להכיר אנשים טובים, ואת בעלי :*

זכרונות מגיל 17 בפנימיה, יש הרבה חוויות, פעם היתה תמימות גם בגיל 17.

לא חושבת שהייתי יכולה לשנות ככ דברים. בכל זאת זה גורל ונולדים למציאות כזו או אחרת שלא תמיד ניתן לשנות.
אולי הייתי בוחרת לשנות מקצוע למשהו שאני אוהבת והיה יכול גם לפרנס אותי בכבוד. אבל כסף אצלי זה נושא רגיש תמיד. :/

מתנה לאתר - מערכת בינה מלאכותית :p

לינדה7

New member
מזל טוב ליום הולדתך בת 17 תפוז|תפוזו

איך האתר יראה בעוד 17 שנה? אנחנו הגולשים נהיה אנשים יותר רצינים יתאספו דורי דורות דור ההמשך!!!

איך האתר שינה אותי ועזר לי מאוד ? הגעתי לתפוז בעזרת חברה שבאותו זמן התחלתי להתעסק בעיצוב עוגות (בבצק סוכר)

והיא שלחה לי קישור להכנס לאומנות בעוגות נכנסתי הכרתי את תורת הפורום מאלף ... נהנתי והמשכתי לעבור לפורומים אחרים שנגעו בי .

כולל אוכל חלבי ששם הכרתי את רוב הבנות את המנהלות נירה ואילנית ועד היום אני נמצאת בקשר אתם הרגשתי כמו בת בית .

ובעזרת אושרת מלמד שהיא גלשה בפורום שכן וראיתי את החתימה שלה שהיא אדומה באוכל כשר באתי ועמדתי יתד קבוע ..

זכרונות מגיל 17 ? קשה לזכור אני בטוחה שהיו לי חוויות נעימות למדתי היתי יותר מחוברת ללמודים .בחופשים עבדתי כמו כל נער ונערה בגילנו ...(

מה הייתם אומרים לעצמכם לו יכולתם לפגוש את עצמיכם מגיל 17? לא היתי חושבת ורוצה לפגוש את עצמי בגיל 17?

איזו מתנה היתי מביאה .? פרדס מלא פרי הדר שיקבל ויכבד את כולם בזרועות פתוחות ...

מזל טוב .

לינדה

נמושקה1

New member
מזל טוב ל..
|בלון

אצלי תפוזון נמצא רק 4-5 שנים..מאז אני לא נפרדת.
תחילתו מפורום תוכים וציפורי נוי -אחר כך לפורום מתכונים ו....אז ביקשתי מקום לדור בפורום אוכל כשר. קבלת פנים מלכותית קיבל אותי הצוות והמשתתפות. מאז אני לא נפרדת. זכיתי להכיר וירטואלית בנות מקסימות. וגם במציאות את חלקן.
וגם זכיתי לכמה מצוות בזכותן.
זכרונות מגיל 17 וואווו הרבה
לא אפרט.. היה כיףףףף והחיים היו שונים.
מסחטת מיץ תפוזים לתפוזים שלינדוש הביאה.
ל
ברכות עלו והמשיכו לשגשג ושירבו ת
/נים בפרדסכם
טובה

לינדה7

New member
עוגת תפוזים ליום הולדת

עוגת תפוזים
.

המצרכים :

6ביצים

כוס וחצי סוכר.

3/4 כוס שמן

כוס מיץ תפוזים

2וחצי כוסות קמח תופח (או רגיל עם כף אבקת אפיה)

קליפת לימון וקליפת תפוז.

אופן ההכנה:

להקציף את החלבונים (לבן) לקצף מוקשה להוסיף בהדרגה להוסיף כוס סוכר. ולהמשיך להקציף,

להוסיף את החלמונים לקצץ להמשיך להקציף להוסיף את השמן ולאחר מכן את המיץ לערבל להוסיף את הקמח ואת

יתר החומרים לשמן 3 בתבניות של אינגלש קייק לפרוס תפוז שלם לפרוסות דקות ולהניח על התבנית לשטח את העיסה

לאפות בחום של 180 מעלות כ30 דקות או עד שהעוגה שחומה וקיסם יוצא יבש.

אחרי שבעוגה יוצאת מהתנור לשפוך עליה בזילוף סירופ מייפל ....או לחכות שתקרר ולפזר אבקת סוכר...

עוגה רכה עסיסית ומאוד טעימה..

שבת שלום

באהבה ענקית ממני.
לינדה

למעלה