טעם של עוד
סדנא -יום שני

לינדה7

New member
טעם של עוד
סדנא -יום שני

פינת הסדנאות שלנו
נישמח שתעלו כאן סדנא עם הסברים ותמונות להמחשה ~~~~~ לעוגות
לינדה

יוכי68

New member
סופגניות גבינה מהירות /בטיגון/באפייה

חנוכה ללא סופגניות - הייתכן? ומה עושים אלו שמקפידים לאכול פחות מטוגן, פחות שומן, פחות קלוריות? אז הנה לכם שתי גירסאות לאותו מתכון האחד מטוגן ומה לעשות - גם טעים ומשמין והשני לא פחות טעים אך בטוח מכיל פחות קלוריות! סופגניות גבינה מהירות ונהדרות / אביגיל מייזליק (ומס` שינויים שלי - יוכי68) קופסת גבינה לבנה 250 גרם 4 ביצים (שמתי 3 L) גביע שמנת חמוצה (תוספת של 3 כפות גבינה לבנה 3 %) 2 כוסות קמח (קמח תופח - כוס של 200 מ"ל) אבקת אפייה (לא שמתי כי השתמשתי בקמח תופח) 3 כפות סוכר (שתי כפות + כף סילאן) שמן קנולה לטיגון אבקת סוכר לזרייה ההכנה: מערבבים את כל החומרים מלבד השמן ואבקת הסוכר. מחממים שמן בסיר רחב. בעזרת שתי כפות יוצקים את הבלילה לשמן החם (להיזהר לא לשרוף - להנמיך את הלהבה) לטגן משני הצדדים - לוודא שהחלק הפנימי גם עשוי) להעביר לנייר סופג ולפזר אבקת סוכר. ניתן למלא בריבה. (הסופגניה לא מתוקה מידי - מי שאוהב יותר סוכר שיוסיף!) להגיש חם! אני (יוכי) הכנתי בגירסה אפויה - ללא טיגון - נהדר! פשוט את אותה תערובת להכניס לתבנית מאפינס או כל צורה לאפות כחצי שעה 180 מעלות, שמתי במרכז קוביית שוקולד או ריבה דיאט מנה דיאטתית נפלאה למקפידים לאכול פחות מטוגן ושמן נסו ותהנו, יוכי

יוכי68

New member
והנה המילוי מתפרץ לו החוצה

מקווה שנהנתם, אם לא מהטעם לפחות מהתמונות

לינדה7

New member
יוכי תודה על הסדנא ל
|סופגני

הם ניראים כל -כך יפים ..
תודה
יקירתי על המתכון והסדנא... לינדה

נראה מגרה באלי להכין אפוי

אין לי תבנית שקעים אפשר לדעתך להכין במנגטים האולמיניום? כאלה חד פעים.

יוכי68

New member
אפשר להכין גם בתבניות אלומיניום אך עדיף

סיליקון, יוצא יותר בקלות ויפה

נמושקה1

New member
יוכי נהננו מאוד אבל עוד יותר היינו נהנים

אם היית שולחת סופגניה שתיים משלוחה
איזו סדנא????????.. תודה יוכי חנוכה שמח
טובה

למעלה