כרוב כמעט שלם ממולא כל טוב

נמושקה 1 וואו איזה יופי שאלתי האם אפשר להכין

את המילוי הסטנדרטי לזה כמו אורז בשר וכ"ו...- תודה

נמושקה1

New member
השמנמונת ערב טוב- בעצם למה

לא?
כתבתי שאני שיניתי למה שבני הבית אוהבים. אז יאלההההההההההה תתפרעי
ואז אם הכנת ספרי איך יצא
טובה

monday

New member
WOW נמושקה

כל הכבוד לך, את פשוט נפלאה ותודה על ההשקעה בצילום סדנא נהדרת נראה נפלא ובטוחה שגם טעים מאוד

נמושקה1

New member
מונדי תודה ולאן את נעלמת לנו?

לפחות זכיתי לפרגון ממך
תודה אשה יקרה על הפרגון. ולא לברוח לנו.
טובה

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
תסלמי על הפרוייקט ועל התיעוד שלו

בעבר נהגתי להכין משהו דומה בלי לפרק כלל את הכרוב. מרתיחים אותו לריכוך. מסירים כארבעה עלים ואז מסירים כיפה. מרוקנים את התוך ומשאירים דופן בעובי של כ4 עלים. ממלאים את ה"כדורגל". מחזירים את הכיפה ועוטפים בעלים שהוסרו ומבשלים. דומה מאד למה שעשית אך בתהליך שנראה לי קצת יותר פשוט. אין ספק שהיתרון הגדול בשיטה שלך הוא שהגודל הסופי לא מוגבל על ידי הגודל הראשוני של הכרוב.

וואו וואו ועוד פעם וואוווווווווווו

טובהל'ה הרסת אותי, איזה כרוב מדהיםםםםםםם
כדי לאכול דבר כזה הייתי טסה ב
או באה ב
כדי להגיע ראשונה לתפוס מקום לארוחה כזו
את פשוט מלכה
קבלי
ענק על הסנדא המשגעת
אפרת

נמושקה1

New member
אפרתוש ועכשו אלך לישון רגועה
כנסו כולם

קודפ כל לפני כמה דקות אמרתי אפרתוש חסרה.ועכשו נסכם.
בזכות הפורום הזה עליתי במשקל קילו לפחות והכל מהמחמאות והפירגון.
אתן נשים מקסימות.כל אחת מיוחדת במינה.תענוג לי לשתף אתכן.וגם שווה
וממך אפרתוש אני לומדת יותר מכולן.למרות מה שאת עוברת את נלחמת ולא מוותרת.לפעמים נשברת נופלת אבל קמה, וממשיכה הלאה. ממך למדתי כשיש לי כאבים, להגיד ב"ה. שלא יותר גרוע.וכל יום אני מפרישה חלה לרפואתך ומבקשת ממש בבכי מבורא עולם שיסיר ממך את היסורים. לך מגיע
של גבורה ו
של בריאות.אני מצדיעה לך. תמשיכי להלחם ולא לוותר. ולכל הנשים בפורום לכל אחת ואחת מגיע
.אתן פשוט נפלאות חברות אמיתיות. ואני שולחת לכולן
אחד ענקקקקקקקק. לילה טוב או בוקר טוב
אפרתוש בקשה כל יום את מתיצבת במסדר המפקד הראש שלי כל היום מה עם אפרתוש? תודה לך ולכולם כאן
טובה

טובהל'ה, בחיים שלי לא התרגשתי ככה

יואו, אני ממש חסרת מילים כרגע, מאוד מתרגשת מדבריך
מאוד מרגש לדעת שאת רואה בי מקור לכוחות לחימה והתמודדות יומיומית
עכשיו אני מרגישה שקיבלתי "מנת ייתר" של כוחות ממך ואווווווווווווווווווו
באמת שלא קל לקום יום אחד בבוקר ולדעת שכל העולם התהפך ועכשיו המציאות היא אחרת. ככה אני חיה כמעט שנתיים מתחילת המחלה. בהתחלה הייתי בשוק שיש לי מחלה כזו מפחידה והייתי בוכה המון ומפוחדת מאוד. כיום יש בי עוד המון פחדים וחששות אבל לומדת להתמודד איתם. מדיי פעם בוכה, פורקת מתחים וחוזרת לעצמי עם המון תקווה ואמונה. תמיד צריך לקום כשנופלים ולהמשיך הלאה גם כשהכל נראה קשה מאוד. חייבים להילחם ולא לוותר
טובה'לה ממש ריגשת אותי בתגובתך
אפרת

נמושקה1

New member
אז זהו שאת מרגשת אותי

ותזריקי לך לדם שממך שואבים את הכוחות. עכשו כל פעם שיש לי כאבים במקום להגיד כואב לי .אני אומרת ה' יעזור .על מה אני מתלוננת??? אומרת לעצמי תלמדי מהגיבורה אפרתוש ממשיכה וממשיכה נופלת וקמה. ונלחמת. ואני יודעת מה זו המחלה הזו.אימי סבלה ממנה 16 שנה. וראיתי את כאביה.רק שאז לא ידעו לקרוא לילד בשמו.וגם אימי נלחמה ונלחמה ולא וויתרה במטבח בניקיונות.אז אני יודעת מה את עוברת. ועכשו כל פעם אפנה רק אלייך לקבל חיזוקים. ואנחנו בשבילך כאן ותמיד תמיד. חיזקי ואימצי וקבלי
טובה

טובהל'ה ממש מצטערת לשמוע על אמך

הופתעתי לדעת על אמך שחלתה גם היא בטרשת נפוצה כמוני
מקווה שלא תכעסי אם אשאל אותך כמה שאלות בקשר לאימך, באיזה גיל חלתה? איך היא התמודדה עם המחלה? האם הגיעה למצב של נכות? היא קיבלה טיפול למחלה? כמו שידוע לך, עדיין אין תרופה למחלה רק זריקות או עירוי בוריד למניעת התקפים קשים של המחלה. יאה, אני ממש מופתעת שסיפרת על כך, לא תיארתי לרגע שמישהי קרובה אליך, אמך, חלתה בטרשת נפוצה כמוני. עכשיו ברור לי יותר על התעניינותך במצב שלי, שהרי את מבינה ויודעת מה הוא הסבל הנוראי הזה של המחלה הקשה הזו
מה שלום אמך היום? מצער אותי לדעת, באמת

נמושקה1

New member
בדרך אפרתוש עכשו יצאתי מהמטבח

ויושבת לכתוב לך עוד כמה דקות תקבלי יקירה

טובהל'ה תנוחי, עבדת הרבה במטבח

תשלחי לי מחר, אל תמהרי. מממ... בעצם, עכשיו זה מחר, לא? כבר אחרי חצות
אז תשלחי לי בבוקר במשך היום, את זקוקה לשינה

למעלה