מי מתחיל איתי קבוצת תמיכה לירידה במשקל?

מאיוש י

New member
מנסיון ,מדיאטה רק משמינים

אם אין שינוי בראש לגבי שינוי כללי באורח החיים אז זה לא עובד. לא מייאשת אתכם אבל מנסיון שלי רק אחרי שעשיתי שינוי בהרגלי האכילה הצלחתי לרזות. ואני כבר 5 שנים שומרת על משקל קבוע.

מאיוש י

New member
והכי חשוב הקפידו לשתות../images/Emo96.gif../images/Emo185.gif

חם או קר זה לא משנה העיקר לשתות. וניקיון של הבית זו לא פעילות גופנית שמספיקה כדי להוריד במשקל. אבל תשימו מוסיקה בבית ותקפצו או ריקדו אפילו רק 10 דקות כל פעם וזה מעולה. וכמובן הליכה. מחזיקה לכולכן אצבעות.

יוכי68

New member
מאיוש, את צודקת לגבי התפיסה, יש

לשנות את אורח החיים ואת התפיסה הכללית באשר לאכילה נכונה/בריאה. דיאטה=תפריט! נשמח אם תשתפי אותנו בתובנותייך! לגבי ניקיון הבית - תלוי למה את קוראת ניקיון - אני רצה בבית עד שמזיעה ובשבילי זה מאמץ ופעילות גופנית. אני אמצא את האתר שמראה כמה קלוריות שורפת כל פעילות. המשיכי ללוות אותנו, זה עוזר!

זיוה ס

New member
הי יוכי מה עם ארוחת הערב????

זה ממש לא מספיק!! אני כבר כ5 חודשים בדיאטה יותר נכון "אכילה נכונה" וירדתי 7.5 ק"ג זה מעט לרצון שלי אבל למדתי שאם אני מדלגת על הארוחות הירידה עוד יותר קטנה. לילה טוב וחלומות פז

יוכי68

New member
זיוה, איזה יופי שהצלחת להוריד! אני לא ויתרתי

על ארוחת הערב, אכלתי סלט וגבינה, אבל בלילה הרגשתי רעבה! שתפי אותנו בתובנותייך! בהצלחה!

זיוה ס

New member
גם אני../images/Emo9.gif

גיל 54 גובה 163 משקל התחלתי 81 והיום אחרי 5 חודשים73.5 מקווה להוריד ב"ה עוד כ5 ק"ג. כל חיי הייתי כמו אקורדיון יש לי תקופות רזות ותקופות שמנות
אז בהצלחה לנוווווווווווווווווווווווווווווווווו

יפית מן

New member
מצטרפת בכבוד אני כבר שבועיים בדיאטה ירדתי

כבר ב-3.1/2 ק"ג מי שמעונינת אתן לה את המרשם מהדיאטנית ד"ר רלי אבל הידועה..בכבוד

יוכי68

New member
יפית, צייני בבקשה את הגיל, הגובה והמשקל

ההתחלתי, אני מכינה טבלת מעקב! בהצלחה

יפית מן

New member
בבקשה לך יוכי-לה

הגיל 60 {זקנת הפורם} המשקל-90 {שמנת הפורם}הבעיה שאצלי תת פעילות של בלוטת התריס ורק עכשיו אני מאוזנת והדיאטנית אמרה שמעכשיו אתחיל לרדת

יפית מן

New member
אגמור ב``ה את העבודה והתפנה אתן את

הדיאטה שהיא דלת שומן ודלת סוכר(אין לי חלילה סוכר)אני ממש שבעה ממנה

למעלה